Delfin English School Dublin Dil Okulu

Delfin English School Dil Okulu, Dublin şehir merkezinde, Dublin’deki en ünlü cadde olan O’Connell’ın hemen yanı başındadır. Dublin İrlanda’nın başkentidir. Gece hayatı ile görülecek ve yapılacak birçok şeyin harika bir birleşimini sunar. Bir yandan da, şehir merkezi nispeten küçük olduğundan sıcak ve samimi bir havası vardır ve Dublin dünyanın en ünlü yazarlarının şehri olarak bilinen bir kültür şehridir. Delfin English Dublin dil okulu, Temple Bar’a 10 dakika, tarihi Trinity College Dublin’e 15 dakika ve  St. Stephen’s Park veya Phoenix Park’a sadece 20 dakika yürüyerek ulaşabileceğiniz bir konumdadır.

Delfin, İrlanda’daki en iyi dil okulu olmayı hedefleyen bir dil okuludur. Bunun anahtarı olarak İngilizce dil okulunda bulabileceğiniz harika öğretmenlere sahip olmayı benimsemiştir. Ayrıca okulun harika bir destek personeli bulunmaktadır. Bir dil eğitimini sadece sınıfta eğitim görmek olarak yorumlamayan okul, ders dışı aktivite programlarına da büyük önem göstermektedir. Okulda Pub Gecesi, Film Gecesi gibi aktivitelerin yanında hafta sonları düzenlenen Newgrange Kalıntıları, Dublin Castle ve daha bir çok geziye katılarak arkadaşlıklar kurmaya ve İrlanda’nın güzelliklerini detaylıca görme şansına sahip olabilirsiniz.

Delfin English School ortalama 400 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler 12-15 kişilik sınıflarda, dünyanın her yerinden gelen farklı öğrencilerin bir arada olmasına dikkat edilerek eğitim alırlar. Delfin English, bilgisayar odası, ücretsiz Wi-Fi, öğrenci lobisi, çalışma alanı, öğrenci kafesi ve sinema odası gibi öğrencilerin ders dışında okulda geçirecekler vakitlerinde de ihtiyaç duyacakları her şeye ulaşmalarını ve sosyalleşmelerini sağlar.

İrlanda’ya uzun dönem öğrenci vizesi ile giden öğrencilerin elde ettikleri çalışma iznini en verimli şekilde kullanmaları için iş yönlendirmeleri ve ortaklıklar sağlayan okul, öğrencilerini her alanda desteklemektedir.

Delfin English School, Dublin’de kaliteli bir dil eğitimi alabilir, öğrendiklerinizi de hayatın içinde kullanarak kalıcı hale getirebilirsiniz.

 

Delfin İrlanda Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce
  • Sınav Hazırlık İngilizcesi
  • İş İngilizcesi
  • Birebir İngilizce
  • Vize Kursları
  • Staj
  • Au-pair

Delfin İrlanda Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • Rezidans konaklama
  • Aile Yanı Konaklama
  • Daire konaklama

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0216 348 48 38  Mail:info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.