Irish College of English Dublin

1992 yılında kurulan Irish College of English Dublin, kaliteli bir dil eğitimi sunan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da onaylanan bir İngilizce dil okuludur. Malahide ve Swords olmak üzere Dublin’de 2 ayrı okulu bulunmaktadır. Konaklama tercihlerini  aile yanı konaklama olarak kullanan okulda konaklama yapacağınız aileler okula yürüme mesafesindedir.

Yetişkinler için tam zamanlı ve yarı zamanlı yıl boyunca İngilizce kurs programları vardır. Çocuklar ve gençler  için İngilizce yaz kampları sunulmaktadır.

Malahide Dublin’de İngilizce Öğrenin

  • Malahide güzel ve güvenli bir yer olmakla beraber, Dublin’in en prestijli ve zengin mahallelerinden biridir
  • Dublin Sahil hattında yer alır.
  • Ünlü Turizm Merkezleri: Malahide Castle and Gardens, Marina & Beach, Kıyı Walk & Village
  • Dublin şehir merkezine trenle 20 dakika mesafe uzaklıktadır.
  • Dublin Havaalanına 10 dakika mesafededir.

Irish College İrlanda Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

Irish College İrlanda Dil Okulu, Genel ve Yoğun İngilizce Programları haricinde çocuk ve gençlere çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bunlardan en çok rağbet görenler ise Summer Camp’lerdir.

Irish College of English, gençler için (12-18 yaş) her yaz Haziran ve Ağustos ayları arasında International Junior Summer Camp adlı yaz okulu programını sunmaktadır.

Ayrıca 15 yaş ve üstü gençler için English& Sports Camps Summer 2011 adlı İngilizce-Yelken, İngilizce-Golf ve İngilizce- At biniciliği gibi seçenekler sunan yaz okulu programı bulunmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama: Okula yürüme mesafesinde bulunan, Dublin ve çevresinde yaşayan ailelerle birlikte hem İrlanda kültürünü yakından tanıma fırsatını yakalayabilir, hem de tüm gün İngilizce konuşulan bir ortamda pratik yaparak İngilizcenizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz.

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon:  0216 348 48 38 Mail:info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.