Yurtdışı Dil Okulları 2018 Yılı Fiyat Listesi


2018 yılına ait güncel fiyat listelerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizler için mümkün olduğunca kolay okunabilir ve anlaşılır yapmaya çalıştığımız listeler üzerinde eğitim, konaklama, kayıt ücreti, konaklama rezervasyon ücreti gibi masraflarınızın ne kadar olacağını görebilirsiniz.

Eğitim fiyatlarına bakarken ilgili programın ders saati sayısını dikkate almayı unutmayın. Derslerin sabah yada öğleden sonra olması da bazı okullarda fiyatı etkilemektedir.

İngiltere’de bulunan şehir ve okul sayısı diğer ülkelere göre daha fazla. O nedenle ingiltere dil okullarını şehirlere göre de ayırdık. Ayrıca bazı okulların altında yazılı olan ‘İNDİRİMLİ OKUL ! İndirimli fiyat listesi için tıklayınız’ ifadesini dikkate alın lütfen. Çünkü birçok okulun Türk öğrencilerine özel olarak yaptığı indirimler var ve onları ayrı bir sayfada listeledik sizler için. İngiltere’ye alternative olarak kanada dil okullarını da inceleyebilirsiniz.

Konaklama fiyatını etkileyen değişkenlerse şunlar: Konaklama tipi, odanın tek-çift kişilik olması, yemek, odanın içinde banyo olması. Fiyat listelerinde kısıtlı bir yere mümkün olduğunca fazla bilgi yazmaya çalıştığımızdan her okul için 5-6 konaklama alternatifi yazmamız mümkün olamıyor. O nedenle hem eğitim programlarında hem de konaklama türleri içinde tam olarak kendinize uygun olan birini bulamadıysanız bizimle iletişime geçin lütfen.

Tüm fiyat listelerinde yer alan fiyatların bulundukları ülkenin para birimi olduğunu da özellikle hatırlatmak isteriz: İngiliz Sterlini, Amerikan Doları, Kanada Doları, Euro, Avustralya Doları, Yeni Zelanda Doları…

REAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak tüm dünyadan onlarca farklı eğitim kurumuyla anlaşmamız vardır.  O nedenle her ihtiyaca ve bütçeye yönelik bir eğitim programı bulabiliriz.

Sitemizde yer alan fiyatların tamamı okulların kendi fiyat listeleri ve Türkiye’ye özel indirimleri göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Ancak hatalı yada eksik olabilir. O nedenle başvuru yapmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçerek tüm masraf kalemlerinizi eksiksiz olarak öğrenin.