İngiltere Dil Okulları Fiyatları

Her yıl dünyanın dört bir yanından binlerde öğrenci İngiltere’ye İngilizce dil eğitimi için gitmektedir. Çok da büyük sayılmayan bir ada ülkesi olan İngiltere, yüz yıllardır tüm dünyaya dilini ve kültürünü yaymaktadır. Sınırların kalktığı bu dönemde İngilizce bilmeden çağı yakalamak pek mümkün değil.

İngilizce öğrenmenin en iyi ve kalıcı yolu ise İngilizce konuşulan bir ülkede yurtdışı eğitim deneyimi yaşamaktan geçiyor. Yurtdışı İngilizce eğitimi için en çok gidilen ülkelerin başında ise İngiltere geliyor. İngiltere’de İngilizce kursu için tercih edilen şehirler genelde şunlardır: Londra, Oxford, Brighton, Bournemouth, Cambridge, Manchester, Bristol, Eastbourne, Leeds, Liverpool. Aşağıda bu şehirlerde yer alan okullarımızın fiyat listelerini görebilirsiniz. Okulların birçoğunun Türk öğrencilerine özel indirimleri vardır. İndirimi olan okullar özellikle belirtilmiştir. İngiltere indirimli fiyat listelerini görmek için ayrı bir fiyat listesine yönlendirileceksiniz.

İngiltere’deki okullarımızın tamamı English UK ve British Counsil akreditasyonuna sahip kaliteli okullardır. Çok fazla okul, fiyat ve program görmek kafanızı karıştırabilir. Sizin için İngiltere’deki en doğru şehri, okulu ve programı danışmanlarımızla birlikte bulabilirsiniz. İngiltere’nin en popüler dil okullarından biri Ec English İngiltere Dil Okullarıdır.

Fiyat listelerinde eğitim, konaklama, kayıt ücreti ve konaklama rezervasyon bedeli kalemleri yer almaktadır. Bunun haricinde yaz dönemi yüksek sezon bedeli(bazı okullarda konaklama üzerine eklenir), materyal bedeli, vize bedeli, uçak bileti, havalimanı transferi(isteğe bağlı) gibi masraflarınız da olacaktır. İngiltere’ye giderken yanınızda bulundurmanız gereken cep harçlığı bulunduğunuz şehre ve ayarladığınız konaklama tipine göre değişiklik gösterir.

Eğitim sürenizi maksimum verimli olarak geçirebilmeniz için kısa süreli eğitimlerde haftada 25-30 saatlik yoğun programları tercih etmenizi öneriyoruz. Uzun süreli eğitimlerde ise haftada 15-20 saatlik programları tercih edebilirsiniz. İngiltere’de bazı okulların öğleden sonra programları da vardır. Eğitim kalitesi ve kullanılan materyal bakımından sabah programıyla aynı olmakla birlikte öğleden sonra programları sabah programlarına göre %25-30 civarında daha uygundur. İngiltere’deki okulların tamamına yakınında IELTS hazırlık ve iş İngilizcesi programları vardır ve bu dersleri seçmeli olarak alabilirsiniz.

REAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak okul seçme aşamasından İngiltere’ye gidip dönene kadar yanınızdayız. Vize işlemleriniz profesyonellikle yürütülür, konaklamanız istediğiniz şekilde ayarlanır, uygun fiyata uçak biletiniz alınır ve en ince ayrıntısına kadar oryantasyonunuz yapılır.