İngiltere’de Ekonomik Dil Eğitimi Veren Okullar

İngilizce öğrenmek tahmin ettiğiniz kadar maliyetli olmayabilir! İngiltere’de belirli bir şehre özel hizmet veren, adı duyulmuş zincir dil okullarıyla aynı eğitim kalitesine sahip dil okulları vardır. Bu dil okulları tek bir şubeye odaklandıkları için öğrencilerle daha fazla ve bire bir ilgilenebilen ‘’butik’’ tarzda okullardır. Hayal ettiğiniz İngilizce dil eğitimini alabilmeniz için bu okulları sizlere özel seçtik.

MALVERN HOUSE

Londra- Senede 100 farklı ülkeden 3000’den fazla öğrencinin eğitim aldığı Malvern House Londra’nın en renkli lokasyonu Piccadily Circus’da uluslararası bir öğrenci ortamı sunuyor. Malvern House her seviyeye özel uyguladığı eğitim metodlarıyla öğrencilere farklı bir deneyim sunuyor. Ayrıca Londra’nın tam merkezinde bulunan kurs binası en meşhur yerlerin tam ortasında.

 

ENGLISH STUDIO

Video : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yH_g9OL7ynI

English Studio için Londra’nın en ekonomik okullarından birisi diyebiliriz. Londra’nın merkezinde bulunan English Studio aynı zamanda Holborn Undergorund istasyonuna yakın olduğu için Londra’nın her yerine rahatlıkla ulaşım imkânı sunuyor.

BRIGHTON LANGUAGE COLLEGE

Meşhur Brighton Pier ve plaja 10 dk yürüme mesafesindeki ‘’BLC’’ her öğrenciyi özel olarak takip eden sistemiyle öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları sunuyor. Brighton özellikle yaz aylarında dünyanın he yerinden İngilizce öğrenmeye gelen öğrenciler sayesinde uluslararası ortam ile İngiliz hayat tarzını bir araya getiriyor. Ayrıca Brighton’ın Londra’ya sadece 1 saat mesafede olması bir diğer avantaj. Bu arada Brigton’ın gece hayatıyla meşhur olduğunu da eklemek gerekir.

 

EXCEL COLLEGE – MANCHESTER

Videos : http://www.youtube.com/user/ExcelCollege

‘’Excel College’’ Genel İngilizce -IELTS derslerinde uzmanlaşmış öğretmenleriyle ve derslerden sonra sunduğu ücretsiz aktivite sınıflarıyla İngilizce eğitimini cazip hale getiriyor. Manchester, üniversite sayısının çokluğundan dolayı İngiliz üniversite öğrencilerinin genellikle tercih ettiği bir şehir olduğu için ”British” bir ortamın içinde kalacaksınız.

 

TWIN-EASTBOURNE

‘’Twin’’ interaktif teknolojiyi İngilizce eğitimine entegre etmiş kendine özel eğitim yöntemi olan kurslardan birisidir. Geniş bahçesi ve büyük kurs binası ile öğrencilerine sosyal alanlar yaratmıştır. Eastbourne ise yazın aklınız Türkiye’de kalmayacak kadar guzel bir sahile sahiptir. Okulun derslerden sonra düzenlediği gezi ve aktiviteler ile bu sevimli şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

CAPITAL SCHOOL OF ENGLISH-BOURNEMOUTH

Video: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AwsK8h89ZSo

Her yıl dünyanın farklı ülkelerinden gelen binlerce öğrenciyi Bournemouth’un ‘’British’’ hayat tarzına hazırlayıp öğrencilerine kalite bir İngilizce eğitimi sunuyor. İngiltere’nin ünlü tatil şehri Bournemouth’da  derslerden sonra yapacak o kadar çok şey var ki, hiç bir şehir İngilizce öğrenmedeki en büyük etkenlerden olan sosyal ortamı bu kadar ayaklarınızın altına seremezdi.

BURLINGTON SCHOOL – LONDON

20 yıldan fazla eğitim tecrübesiyle ‘’Burlington School ‘’ farklı milletlerden öğrencileri İngilizceyle buluşturuyor. Her ihtiyaca özel programlar sunan kursun sizin için en ideal program belirleyeceğinden eminiz.

SELECT ENGLISH – LONDRA

‘’Select English ‘’en özel sosyal aktivite programlarını hazırlayan kursların birisidir. Tecrübeli öğretmenlerin verdiği eğitimden sonra aktivitelerle İngilizcenizi geliştirecek ve okulun her yere yakın olan konumu sayesinde sosyal ortamlarda bulunup dilinizi geliştirme şansını yakalayacaksınız.

MERIDIAN SCHOOL OF ENGLISH

‘’Meridian School’’  Porsmouth ve Plymouth olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır öğrencileriyle o kadar yakından ilgili ki kendinizi evinizde İngilizce öğreniyor gibi hissedeceksiniz. Ayrıca kursu İngiltere’nin bir çok şehrine öğrencilere özel turlar düzenlemektedir. İngiltere’nin ada şehri olan Porsmouth’u  senede 2 milyondan fazla kişinin ziyaret etmektedir.

SUZANNE SPARROW – PLYMOUTH

‘’Suzanne Sparrow’’ ünlü Plymouth plajına yakın konumuyla öğrencilere samimi bir ortamda tecrübeli öğretmenleri ve aktiviteleriyle farklı bir deneyim yaşatıyor. Plymouth’da İngiliz yaşam tarzını yakından görecek ve buradan geri dönmek istemeyeceksiniz.