İngiltere’de Ekonomik Dil Eğitimi Veren Okullar

İngilizce öğrenmek tahmin ettiğiniz kadar maliyetli olmayabilir. İngiltere’de belirli bir şehre özel hizmet veren, adı duyulmuş zincir dil okullarıyla aynı eğitim kalitesine sahip dil okulları vardır. Bu dil okulları tek bir şubeye odaklandıkları için öğrencilerle daha fazla ve bire bir ilgilenebilen butik tarzda okullardır. Hayal ettiğiniz İngilizce dil eğitimini alabilmeniz için bu okulları sizlere özel seçtik.

İngiltere’de Dil Eğitimi Ücretleri

Dil eğitiminde ücretler ve ders saatleri haftalık olarak hesaplanmaktadır. İngiltere’de dil okulu fiyatları gideceğiniz kuruma, programa ve hafta sayısına göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda 1 haftalık eğitimler ile başlayan programlar 16, 24 ve 36 haftaya kadar da uzatılabilmektedir. İngiltere’de Dil eğitimi ve ücretleri hakkında detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Malvern House

Malvern House London, 2000 yılında kurulmuş bağımsız bir İngilizce dil okuludur. Okul, British Council ve ISI tarafından akredite edilmiştir. Malvern House, en son teknolojiyle desteklenen birinci sınıf öğretim sunar. Londra’nın merkezindeki okul, son teknoloji olanaklarla aydınlık, modern ve misafirperverdir.

Okul Adresi: 200 Pentonville Road, London N1 9JP, UK.

Tanıtım Videosu

Twin Eastbourne Dil Okulu

Twin English Centre Eastbourne,  samimi, orta ölçekli bir okuldur. Okul, her yıl dört milyondan fazla ziyaretçisi olan güvenli ve zarif bir sahil tatil beldesi olan Eastbourne’un merkezine yakın bir konumdadır. Eastbourne ayrıca Londra’dan trenle sadece 90 dakika ve Gatwick Havaalanı’ndan bir saat uzaklıktadır. Güzel kırsal alanla çevrilidir. 10 yaş ve üstü genç öğrenciler için okulda yurt konaklaması ve daha büyük öğrenciler için aile yanında konaklama, hepsi yürüme mesafesindedir. Okulda 21 derslik, yemekhane, bilgisayar odası, ücretsiz Wi-Fi, kütüphane ve içinde futbol sahası ve iki tenis kortu bulunan devasa bir bahçe bulunmaktadır.

Okul Adresi : 27 Gildredge Rd, Eastbourne BN21 4RU, UK.

Oxford International English

‘Rüya Kuleleri Şehri’ olarak bilinen Oxford, İngiltere’nin en güzel ve dikkat çekici şehirlerinden biridir. Tarih ve çarpıcı mimariyle dolu bu şehir, öğrencilere yüzyıllardır ilham kaynağı olmuştur. Oxford İngilizce dil okulu, şehrin kalbinde büyüleyici bir binada yer almaktadır. İngilizce konuşulan dünyanın en eski üniversitesine ev sahipliği yapan Oxford, tarih, kültür ve öğrenim ile iç içedir, aynı zamanda hareketli bir kozmopolit şehirdir ve öğrencilerin kendilerini gerçekten kaptırmalarını ve kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlar.

Okul Adresi: 36-37 Pembroke Street, Oxford OX1 1BP,UK.

Tanıtım Videosu

Westbourne Academy

Westbourne Academy, Bournemouth’un kumlu plajlarına yürüme mesafesinde ve Westbourne’un pitoresk alışveriş merkezine sadece birkaç adım uzaklıkta güzel bir konumdadır. Burada bankalar, postane, geleneksel İngiliz barları, uluslararası restoranlar ve harika alışveriş imkanları bulacaksınız.

Okul dünyanın her tarafından öğrencileri misafir etmektedir, bunların arasında:

 • İsviçre %19
 • Suudi Arabistan %17
 • İspanya %8
 • İtalya %7
 • Belçika %6
 • Türkiye %6
 • Güney Kore %5

Okul Adresi:  31 Alumhurst Road, Westbourne, Dorset, BH4 8EN, UK.

Tanıtım Videosu

Interactive English

Interactive English Language School, Birleşik Krallık ‘ta Brighton and Hove’un kalbinde yer alan ve British Council tarafından akredite edilmiş bir okuludur. Londra’dan sadece 50 dakika uzaklıkta, ancak deniz kenarına sahip olması hem eğitim hem de tatil için mükemmel bir yer. Okul ana otobüs güzergahı üzerinde yer almaktadır ve tüm yerel olanaklara çok yakındır. 20 dakikalık bir yürüyüş sizi Brighton’ın merkezine götürecektir ve ödüllü plajlar yolun hemen aşağısındadır. Dost canlısı İngilizce dil okulu, 30’dan fazla farklı ülkeden 18’den 74’e kadar her yaştan yaklaşık 120 öğrenciye sahiptir.

Okul Adresi: 94 Church Road Brighton & Hove BN3 2EB,United Kingdom.

 

Centre of English Studies- CES

CES, her yıl Worthing, Londra, Oxford, Edinburgh, Leeds ve Harrogate’de dünyanın her yerinden hem yetişkinler hem de gençler için okul ve üniversite gruplarını grup paketlerinde kabul eder. Bu program, uzman İngilizce dil eğitimini eğlenceli, ilginç bir sosyal ve kültürel programla birleştirir. Paketler isteklerinize uyacak şekilde oluşturulur. Sınıflar iki oturuma ayrılmıştır. Sınıfın ilk bölümü dilbilgisi yapıları ve yazma becerilerine odaklanır. Sınıfın ikinci kısmı, dinleme ve sözlü becerileri geliştirmek için tasarlanmıştır. Rol oynama, iletişim alıştırmaları ve özgün materyaller kullanılır. Dersler pazartesiden cumaya sabah veya öğleden sonra yapılır.

Mükemmel eğitimin yanı sıra, CES öğrencilerin kişisel eğitimini geliştirebilmesi adına birçok etkinlik imkanı sunabilir. Her çalışma grubu programı bireyseldir ve ölçmek için yapılır.

Paketlerimiz rekabetçi fiyatlara sahiptir ve şunları içerir:

 • Tam pansiyon/yarım pansiyon aile yanı konaklama
 • Ders kitabı kiralama ve ek ders materyalleri
 • Kurs başlangıcında giriş seviyesi testi ve karşılama paketi
 • Katılım Belgesi ve bireysel öğrenci raporu
 • Varışta ve ayrılışta havaalanı transferi

Okul Adresi: 12 Stoke Abbot Road, Worthing, West Sussex, BN11 1HE, UK.

 

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.