Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin son zamanlarda popüler ülkesi İrlanda oluyor. Dil eğitimi alırken çok uluslu bir ortamda bulunmak ve kaliteli vakit geçirmek isteyen öğrenciler aradıkları her şeyi İrlanda’da buluyorlar. İrlanda dil okullarında dil eğitimi alırken hareketli gece hayatının tadını çıkarabilir, doğal güzellikleri keşfedebilir, tarihe tanıklık edebilirsiniz. İrlanda’nın en çok tercih edilen şehri Dublin’dir. Dublin dil okulları ülkenin en büyük şehrinde ekonomik dil okulu programları ile İngilizce öğrenmenizi sağlamaktadır.

Dublin, son yıllarda büyük teknoloji devlerinin Avrupa merkezi olmuş ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen şehri olmuştur. Büyük bir şehir olmanın yanında samimi ve sıcak Avrupa havasını da barındıran İrlanda, her an keyif alabileceğiniz bir dil eğitimi vaat ediyor. Dublin İrlanda’nın en büyük şehri ve başkentidir. Liffey Nehri’nin ağzında ülkenin doğu kıyısının orta keminde ve Dublin kontluğunun merkezinde yer alır. Vikinglerin merkezi şehridir. Orta Çağ’dan günümüze İrlanda’nın başkenti olmuştur. Dünyanın yaşanabilir şehirleri arasında yer almaktadır. Avrupa’da Paris ve Londra’dan sonra en çok ziyaret edilen şehirlerdendir. Ülke ılıman bir iklime sahiptir. Kışları yumuşak, yazları ise serin geçmektedir.

Atlas Language School Dil Okulu Dublin 2 bölgesindeki South Richmond Street’de 4 katlı tarihi bir binada bulunmaktadır.  Şehir merkezinden 10 dk uzaklıkta bir mesafede yer almaktadır. Dinamik ve motivasyon odaklı bir eğitim sistemini benimseyen Atlan Language School Dublin dil okulunda, genç ve başarılı İngilizce öğretmenleri ile eğitim veriliyor.

İrlanda’da dil eğitimi alırken bir yandan da çalışabileceğiniz Work&Study programları vardır. Bu programlarda haftada 20 saat resmi olarak çalışırken hayatın bir parçası halinde eğitim alır bir yandan da yaşam maliyetlerinizi karşılayabilirsiniz. Atlas Language Schools Dublin Dil Okulları, öğrencilere İrlanda çalışma izinlerini nasıl kullanabilecekleri ile ilgili detaylı bir destek programı sağlar. İrlanda’da nasıl iş bulunur, İrlanda çalışma koşulları nelerdir, Dublin iş olanakları nedir, GNIB başvurusu nasıl yapılır gibi konularda öğrencilere her zaman yardımcı olan yetkin ve güleryüzlü personeller ile çalışılır.

Atlas Language School Dublin İngilizce Kurs Programları

 • Genel İngilizce Kursları
 • Mesleki İngilizce Kursları
 • Sınavlara Hazırlık Kursları
 • Atlas Genç Programı
 • Öğrenci iş Programları
 • Grup Programları

Atlas Language School Dublin Dil Okulu

Atlas Language School Dublin Aktivite Seçenekleri

İrlanda’da öğrencilerin zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri amacıyla yalnızca sınıfta değil çeşitli ortamlarda ve şartlarda da İngilizceyi yaşayarak öğrenmeleri gerektiğine inanıyoruz. Sosyal ve kültürel programımızın bizim için çok önemli olmasının nedeni budur ve çeşitli, canlı ve mümkün olduğunca ilginç olduğundan emin olmak için çok zaman ve enerji harcıyoruz.

Tüm yıl boyunca öğrencilerimiz için aktiviteleri, turları ve ziyaretleri düzenleyen özverili bir sosyal program koordinatörüne sahibiz. Bu faaliyetler hemen hemen tüm derslerin zamanlanmış bir parçasıdır ve normalde öğleden sonra ve akşam dersten sonra yapılır. Ayrıca Connemara, Clare ve Galway gibi Dublin şehri dışındaki doğal alanlara, günübirlik ve hafta sonu gezileri düzenliyoruz.

Atlas Language School Dublin Konaklama Seçenekleri

 • Aile Yanı Konaklama

İrlanda her zaman misafirperverliği ile ünlü olmuştur ve ev sahipliği yapan bir ailenin yanında kalmak doğrudan bir deneyim için en iyi yollardan biridir. Pek çok öğrenci, İrlanda kültürü içinde benzersiz bir fikir edinmeleri ve doğal günlük şartlarda uygulayarak İngilizcelerini geliştirmeleri için mükemmel bir fırsat sağladığı için İrlandalı bir ailenin yanında kalmayı çok faydalı bir deneyim olarak görürler.

Yıllardır, tamamı konaklama sorumlumuz tarafından bireysel olarak görüşülmüş ve deneyimlerinden ve samimiyetlerinden dolayı seçilmiş, öğrencileri İrlanda’daki konaklamaları esnasında ev sahipliği yapan biz dizi yerel aileler ile güçlü bir bağ oluşturduk. Aksi talep edilmedikçe, öğrencilerin çalışma imkanlarına sahip kendilerine ait odaları var. Talep edilmedikçe veya bir grubun parçası olarak gelmedikleri sürece ayni ulusa ait öğrenciler ayni aileler tarafından ev sahipliği yapılmamaktadır.

 • Öğrenci Evleri ve Yurtlar

Ev sahipliği yapan ailelerin yanında kalmak istemeyen öğrenciler için şehir civarında bazı modern ve tam servisli daireler mevcuttur. İstek üzerine yapılan daire konaklaması genellikle öğrencinin oraya ulaşmasından en az 4 hafta önce ayırtılmış olması gerekmektedir.

 • Terenure Park

Bu 5 yatak odalı harika ev, güzel Dublin 6w bölgesinde yer almaktadır ve Atlas’a otobüsle 10 dakika veya yürüyerek 25 dakikalık mesafededir. Ev, her odada bir banyosu bulunan aydınlık, modern yatak odalarına sahiptir. Temiz havanın tadını çıkarmak için dışarıda geniş bir kamelyanın yanı sıra ferah ortak bir alan da vardır.

Tek kişilik ve iki kişilik odalar

Kablolu TV

Ev eşyaları, çatal kaşık ve tabak takımı sağlanması

Çamaşırhane imkanı

Ücretsiz kablosuz internet erişimi

 • Blackhall Place

Bu muhteşem modern daireler Blackhall Place’da harika bir konuma sahiptir. Şehir merkezine yaklaşık 15 dakika ve okula 15 dakikalık bir yürüme mesafesindedirler. BU daireler aydınlık ve ferahtır ve öğrencilerin kendilerine ait odaları olacaktır. Her daire geniş ve mobilyalı bir oturma odasına, mutfağa ve banyoya sahiptir.

Tek kişilik odalar

Kablolu TV

Ev eşyaları, çatal kaşık ve tabak takımı sağlanması

Çamaşırhane imkanı

Ücretsiz kablosuz internet erişimi

Blackhall Place yalnızca Temmuz ve Ağustos aylarında mevcuttur

 • Otel ve Misafirhane Konaklaması

Öğrencilerin İrlanda’daki konaklamaları esnasında pansiyon veya otelde kalmaları gerektiğinde öğrencilere bölgede uygun yerleri ayırtmaları için yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Tanıtım Videosu

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.