Kanada kolejleri, öğrencilerin kısa zamanda daha uygun maliyetler ile profesyonel iş hayatına hazırlanmalarına yönelik eğitimler verirler. Kanada’da kolej eğitimi alan öğrenciler eğitim sırasında meslek edinebilir, bu meslekler ile ilgili staj yapabilir ve hem Kanada’da hem de dünyanın birçok yerinde istihdam edilebilirler.

Kanada’da kolej eğitimi alan öğrenciler eğitimleri boyunca part-time çalışma iznine sahiplerdir. İster eğitim aldıkları alanda isterlerse de daha sosyal öğrenci işlerinde çalışan öğrenciler Kanada yaşam maliyetlerini en aza indirebilirler. Kanada devlet kolejlerinde eğitim sonrasında eğitim süresine göre 1-3 yıl aralığında Kanada’da çalışma ve oturum izni verilir. Bu izin sayesinde öğrenciler eğitimleri sonrasında da Kanada’da yaşamaya devam edebilir ve sürekli oturum başvurusu yapabilirler.

Fanshawe College lisans ve  lisans üstü  sertifika ve diploma eğitimleri veren bir Kanada devlet kolejidir. 1962 yılında kurulan kolej, Ontario’da Londra şehrinde bulunur. Kanada’nın en iyi devlet kolejlerinden biri olan Fanshawe College, her yıl Kanadalı ve uluslararası binlerce öğrenciye kapılarını açıyor.

Fanshawe College, iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik mezunlar yetiştirerek her mezunu için yüksek oranlarda istihdam olanakları sağlamaktadır. Kanada’nın ve dünyanın en büyük şirketleri ile partner halinde olan Fanshawe College, eğitimlerini sürekli geliştirir ve iş dünyasına uygun mezunlar yetiştirmektedir. Okul, endüstri partnerleri ile öğrencilerini sık sık bir araya getirerek öğrencilerinin en iyi şirketlerde çalışma imkanları elde etmelerini sağlar.

Kanada’nın Londra şehrinde kurulu olan Fanshawe College, Simcoe Kampüs, St Thomas Kampüs ve Woodstock Kampüs olmak üzere toplam 4 kampüste eğitim veriyor. Eğitim programlarına göre düzenlenen yerleşkelerde Kanadalı ve uluslararası binlerce öğrenci ile birlikte eğitim alabilirsiniz. Dünyanın birçok bölgesinden öğrenci ile arkadaşlık kurabilir, farklı kültürleri tanırken güçlü bağlantılar kurabilirsiniz. Londra, Toronto’ya sadece 2 saatlik uzaklıktadır.

Londra, Kanada’nın en büyük iş ve kültür merkezlerinden biridir. Yaşam maliyetlerinin Toronto’ya göre çok daha uygun olduğu Londra Kanada’nın en iyi yaşam merkezlerinden biridir. Sanat merkezleri, tiyatrolar ve festivallere ev sahipliği yapan şehir öğrencilerin uygun maliyetler ile eğlenceli bir öğrencilik hayatı yaşamalarına olanak verir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık mesafede bulunan Fanshawe College kampüsü ile şehir merkezi arasında öğrencilere özel indirimli ulaşım imkânı sağlanır.

Fanshawe College, Kanada’nın en büyük ve eski kolejlerinden biridir. Fanshawe College, 200’den fazla sertifika ve diploma programı ile lisans ve lisansüstü düzeyde eğitim vermektedir. İşletme, yazılım, mühendislik alanlarının yanında sağlık, sanat, tasarım ve teknoloji alanları gibi her ilgiye yönelik eğitim programları bulunur.

Kanada’nın en iyi üniversiteleri ile anlaşmalı olan Fanshawe College, bu anlaşmalar sayesinde lise sonrasında iki veya üç yıllık eğitim alan öğrenciler eğitimlerine Kanada üniversitelerinde derslerini saydırarak devam etme şansı tanır. Diploma programları sonrası rahatlıkla iş bulan öğrenciler eğer lisans eğitimlerine devam etmek isterlerse daha uygun maliyetler ile derslerini saydırarak bu eğitimi tamamlayabilirler.

Kanada devlet kolejleri, başvuru yapılan programlara göre farklı kabul şartları arayabilirler. Temel şart lisans düzeyindeki eğitimler için IELTS 6.0, lisansüstü programlar için ise IELTS 6,5 veya dengi İngilizce seviyesidir. İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler kolej eğitimleri öncesi Kanada dil okullarında İngilizce eğitimi alarak IELTS şartı aranmadan eğitimlerine başlayabilirler. Fanshawe College Kanada’daki en iyi dil okulları ile pathway anlaşmalarına sahiptir.

Fanshawe College mezunlarının %90.3’ı mezuniyet sonrası 3 ay içerisinde işe yerleşiyor. Fanshawe College, Kanada devlet kolejleri içerisinde en yüksek işe yerleştirme oranına sahip olan kolejdir.

Fanshawe College kampüsleri büyük ve öğrencilerin her ihtiyacına yönelik servisler ile bezelidir. Kampüs içerisinde öğrenci yurtları, spor salonları, öğrenci kulüpleri, kafe, restoran gibi sosyal imkânlarla ile öğrencilerin sosyal bir öğrenim dönemi geçirmelerine olanak sağlar.

Fanshawe College ve diğer Kanada devlet kolejleri hakkında detaylı bilgi almak için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında eğitim almak, yaşamak ve meslek sahibi olmak isteyen öğrencilerin ilk tercihleri Kanada devlet kolejleridir. Kanada devlet kolejlerinde eğitim alan öğrenciler güncel iş dünyasının istekleri doğrultusunda eğitimler alarak nitelikli genç profesyoneller olarak mezun olurlar. Kanada kolejlerinde mesleki eğitim sertifika ve diploma programlarına katılan öğrenciler dünyanın her yerinde geçerli diplomalara sahip olur ve alanlarındaki en kaliteli eğitimleri alırlar.

Kanada kolejlerinde pratiğe yönelik eğitimler verilir. Profesyonel iş hayatında ilerlemek isteyen öğrencilerin tercihi olan kolejlerde iş dünyasında ihtiyaç duyacakları en güncel bilgiler ile eğitimler verilir, gereksiz teorik bilgiler ile vakit kaybedilmez.

Kanada devlet Kolejlerinde eğitim alan öğrenciler eğitim sırasında part-time çalışma iznine sahiplerdir. Kanada’da hem çalışıp hem de eğitim alan öğrenciler maliyetlerini minimum düzeyde tutabilir, iş hayatı tecrübesi kazanabilirler. Kanada devlet kolejlerinde diploma programları sonrası eğitim süresine bağlı olarak 1-3 yıl aralığında geçici oturum ve çalışma izni elde edilir, birçok öğrenci bu izin sonrası Kanada’da yaşamak ve çalışmak için sürekli oturum izni (PR) başvurusu yaparlar.

Algonquin College, Kanada’nın en iyi kolejlerinden biridir. 1967 tılında kurulan okul ülkenin başkenti Ottawa’da bulunur. Lisans ve lisansüstü düzeyde eğitimler veren okul, her yıl Kanada’nın en nitelikli genç profesyonellerini yetiştirir. Ottawa’nın yanında Perth ve Pembroke şehirlerinde de kampüsleri bulunur. Ottawa, tarihi yönünün yanı sıra doğal güzellikler ile çevrili çevresi, ünlü festivalleri, hareketli sosyal hayatı, güvenli ortamı ve düzenli şehir düzeni ile öğrencilere unutulmayacak bir öğrencilik hayatı sunuyor.

Algonquin College, Kanada ve dünya çapında en başarılı şirketler ile iş birliği içerişindedir. Bu iş birlikleri sayesinde öğrenciler hem iş dünyasının ihtiyaçlarını en yakından görebilir hem de büyük şirketlerde iş imkanları elde edebilirler. Yılda birkaç kez iş fuarları düzenleyen okul öğrencilere stajlarını ve iş deneyimlerini en iyi firmalar ile değerlendirmeleri için şirketler ile buluşma şansları sağlar. Akademik koçluk hizmeti ile okul, öğrencilerin özgeçmişlerini nasıl hazırlamaları gerektiği, Kanada iş imkanları, Kanada çalışma koşulları, nasıl iş başvurusu yapılacağı, hangi alanlarda kendilerini geliştirmeleri gerektiği gibi konularda öğrencilerini desteklemektedir.

Algonquin College’da Hangi Programlar var?

Algonquin College, her ilgi alanına uygun eğitim programları sunar. Lisans düzeyinde ve lisans sonrası düzeyde eğitim veren okulda işletme, mühendislik, tasarım, sağlık, bilgi teknolojileri, sanat, turizm gibi pek çok alanda özelleştirilmiş eğitimler verilir. Öğrencilerin yönelmek istedikleri alanlarda özelleştirilmiş eğitimler verilerek daha profesyonel ve pratiğe dayalı eğitim almaları sağlanır. Bu programlar iş dünyasının devlerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak güncel eğitim içeriklerine sahiptir.

Algonquin College kabul şartları nelerdir?

Kanada kolejlerinde kabul koşulları başvurulan programın niteliğine ve düzeyine göre değişmektedir. Lisans düzeyindeki programlarda IELTS 6.0, TOEFL 80 veya bu sınavlara denk İngilizce seviyesi aranmaktadır. Lisansüstü programlarda bu skorlar IELTS 6.5 ve TOEFL 88 veya dengidir. İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler okulun anlaşmalı olduğu Kanada dil okullarında dil eğitimi alabilirler. Kanada dil okullarında yeterli derecede İngilizce seviyesine sahip olan öğrencilerin tekrar IELTS veya TOEFL sınav sonucuna ihtiyaç duymadan kolej eğitimlerine geçme hakları vardır.

Kanada Üniversitelerine Geçiş İmkanı Var mı?

Kanada’nın en iyi üniversitelerinde eğitim almak isteyen öğrenciler kabul koşulları daha kolay olan ve daha uygun maliyetli kolejlerde eğitim aldıktan sonra lisans eğitimlerine üniversitede devam edebilirler.

Kanada devlet kolejleri, yurtdışında mesleki bir alanda uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden biridir. Bu kolejlerde eğitim alınan özelleştirilmiş programlarda eğitim alan öğrenciler sektörlerin isteklerine uygun olarak eğitilir ve pratik odaklı eğitim alırlar. Kanada kolejlerinde eğitimin temel amacı o işi yapacak genç profesyoneller yetiştirerek sektörün ihtiyacı olan insan kaynağını sağlamaktır.

Kanada devlet kolejlerinde eğitim alırken part-time çalışma iznine sahip olan öğrenciler bu izin sayesinde okulda öğrendiklerini iş üzerinde de görebilirler. 1 veya 2 yıl süren diploma programlarının yanında lisans programlarında da eğitim verilir. Öğrenciler eğitim sürelerinden sonra 1 -3 yıl aralığında Kanada çalışma ve oturum izni elde ederler. Yeterli İngilizce seviyesine sahip ve fazladan çalışma imkânı da elde eden öğrenciler daha sonrasında Kanada’da kalıcı oturum ve çalışma iznine başvuru yapabilirler.

Kanada kolejleri arasında en çok tercih edilen okullardan biri Georgian College’dır. Merkez Kampüsü Berrie’de bulunan okul uluslararası öğrencilerine de bu kampüste eğitim veriyor. Berrie bölgesi, ekolojik parkları, kumlu plajları, doğal tepeleri ile Ontario Eyaletinin en turistik bölgelerinden biridir. Barrie yaşam maliyetlerinin en ekonomik olduğu şehirlerden biridir. Georgian College’da sertifika eğitimi alan öğrenciler Toronto’ya sadece 45 dakikalık uzaklıkta çok daha uygun yaşam maliyetleri ile eğitim dönemlerini geçirebilirler.

Georgian College, gerçek bir kanada tecrübesi yaşamak isteyen öğrenciler için en uygun seçeneklerden biridir. Okuldaki öğrencilerin %90’ı Kanadalıdır.

Georgian College, iş dünyasının en büyük şirketleri ile partnerliklere sahiptir. Bu partnerlikler sayesinde öğrenciler bu şirketlerde kolaylıkla iş bulabilir, stajlar yapabilir ve uluslararası iş tecrübeleri elde ederek hem Kanada içerisinde hem de dünya çapında istihdam imkanları elde edebilirler.

GEORGIAN COLLEGE BAŞVURU KOŞULLARI

Lisans ve lisansüstü düzeyde çeşitli programlarda eğitim verilen okulda sunulan eğitim programına göre farklı kabul şartları vardır.

Lise sonrası diploma programlarında lise not ortalamaları ve İngilizce seviyeleri baz alınarak kabul verilir. Öğrencilerin İngilizce seviyelerinin IELTS 6.0 veya dengi düzeyde olması istenir.

Lisans üstü post-graduate programlarda ise üniversite diploması, Transkripti ve İngilizce seviyesine dikkat edilir. Kanada postgraduate programlarında IELTS 6.5 düzeyinde veya dengi İngilizce seviyesi aranır.

İngilizce seviyesi yeterli olmayan öğrenciler Georgian College ile anlaşmalı Kanada dil okullarında İngilizce eğitimi alarak IELTS sınavına gerek kalmadan eğitimlerine başlayabilirler. Kanada’da yaşam koşullarına alışmak için avantajlı halde olan öğrenciler daha kolay adapte olarak ve İngilizcelerini tamamlamış bir şekilde eğitimlerine başlayabilirler.

GEORGIAN COLLEGE PROGRAMLARI

Her alanda ve ilgide öğrenciye hitap eden programları ile Goergian College global iş dünyasının en nitelikli mezunlarını yetiştirir.

İşletme, mühendislik, tasarım, bilgi teknolojileri, sanat, teknoloji, turizm, sağlık, ticaret gibi alanlar başta olmak üzere her kişiye uygun programlarda eğiti verilir. Bu eğitimlerde gerekli laboratuvar kullanımı, saha çalışması, proje destekleri gibi eğitim destekleri ile öğrenciler her alanda teori ve pratiği birleştirerek eğitim alırlar.

Program tipleri:

 • Associate Degree (2 yıllık önlisans)
 • Bechelor Degree (4 yıllık lisans)
 • Advanced Diploma (3 yıllık diploma programları)
 • Post-Graduate (1 veya 2 yıllık lisansüstü diploma programları)

University Canada West, dünyanın en yaşanılabilir şehirlerinden biri olan Kanada’nın Vancouver şehrinde yer alır. Kanada’nın batısında yer alan şehir ılıman bir iklime sahiptir. University Canada West, Kanada Milli Eğitim bakanlığı ve British Columbia tarafından tanın bir okuldur ve lisans, yüksek lisans düzeyinde eğitim verir. UCW, işletme odaklı programlarda öğrencilerin iş hayatına daha iyi hazırlanmalarını ve daha iyi pozisyonlarda görev almalarını amaçlamaktadır.

University Canada West, 2004 yılında Vancouver şehir merkezine 25 dakikalık ulaşım mesafesinde kurulmuştur. Her yıl 52 farklı ülkeden binlerce öğrenciye eğitim veren okul YÖK tarafından da tanınmaktadır.  Vancouver çevresinde dünyanın en büyük şirketlerine yürüme mesafesindeki okul öğrenciler ile iş dünyasının bir arada olmalarını sağlar. Bu sayede, öğrenciler aldıkları eğitimi uygulama ve tecrübe etme konusunda oldukça şanslıdırlar.

UCW, geleceğin iş insanlarını, liderlerini yetiştirmeye yönelik eğitimler verir. Eğitmen kadrosu akademik başarılarının yanında iş dünyasında da başarılar elde etmiş profesyonellerden oluşur. Öğretmenlerinin bağlantıları ve güncel iş dünyasını yakından tanıyan okul öğrencilerin tam ihtiyaç duydukları eğitimleri almalarını sağlar.

University Canada Wes hem eğitmenlerinin bağlantıları hem de bulunduğu bölgenin iş merkezlerine olan yakınlığının yanında Kariyer merkezi servisi ile de öğrencilerinin iş dünyasına nasıl girebileceklerini, kendilerini nasıl hazırlamaları gerektikleri konusunda da desteklemektedir. Global iş dünyasının gerekliliklerine göre yetiştirilen öğrenciler, Kanada iş imkanları ve iş bulma seçenekleri konusunda her alanda geliştirilirler. Sadece kaliteli bir eğitim değil değerli bağlantılarla da öğrenciler kolaylıkla iş hayatının aranan profesyonelleri haline gelir.

UCW öğrencileri minimum 2 yıllık eğitim programları tamamladıktan sonra, eğitim sırasında yarı zamanlı eğitim sonrasında ise 3 yıl tam zamanlı oturum ve çalışma izni elde edebilirler. Bu imkanlar sayesinde öğrenciler hem yaşam maliyetlerini en azda tutabilir hem de Kanada iş dünyasında kendilerine kolaylıkla yer edinebilirler. Uluslararası başarılı şirketlerde eğitimlerini pekiştirip tecrübe edinen öğrenciler Kanada’da göçmen olmak istediklerinde en önemli kriter olan çalışma şartını kolaylıkla sağlayabilirler.

UCW, Türk öğrencilere özel burs programları ile Kanada’da burslu eğitim almak isteyen öğrencilere çeşitli imkanlar sağlıyor.

NEDEN UNİVERSİTY CANADA WEST TERCİH EDİLMELİ?

 • UCW, Kanada’nın en ılıman ve üst düzeyde eğitim-kültür oranına sahip şehri olan Vancouver’ın merkezinde yer alır.
 • Vancouver’daki iş olanakları daha düşük gibi görünse de rekabet özellikle Torontoya göre daha düşüktür, bu nedenle öğrenciler çok daha kolay iş bulma imkanına sahiplerdir.
 • UCW, global iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik inovatif bir eğitim sistemine sahiptir.
 • İş dünyasından gelen akademik ve profesyonel başarıları nam salmış deneyimli eğitmenler ile çalışılır.
 • Esnek başlangıç tarihleri ile beklemeden kolayca eğitime başlayabilirsiniz.
 • Özellikle Türk öğrencilere özel burs sistemleri ile Kanada’da burslu okumak isteyen öğrenciler için çeşitli imkanları vardır.
 • Esnek kabul şartları ile zorlanmadan eğitime başlayabilirsiniz.
 • Eğitim sırasında yarı zamanlı ve eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma imkanı ile Kanada’da nitelikli göçmenlik başvurularında şartları kolaylıkla sağlayabilirsiniz.
 • GRE/GMAT gibi sınav sonuçlarına ihtiyaç duymadan kolaylıkla eğitim alabilirsiniz.
 • Yeterli iş deneyimi veya not ortalaması olmayan öğrenciler eğitim öncesinde 12 haftalık Foundation eğitimi alarak kolaylıkla eğitime başlayabilirler.

UNIVERSITY CANADA WEST EĞİTİM PROGRAMLARI

Programlar:

 • Associate of Arts (AA)
 • Bachelor of Commerce (BCom)
 • Bachelor of Arts in Business Communication (BA)
 • Master of Business Administration (MBA) – Core
 • MBA – Finance
 • MBA – Marketing Management
 • MBA – Leadership
 • University Access Program
 • MBA Foundation

Türk öğrenciler arasında en popüler olan program MBA’dir.

MBA Program yapısı

UNİVERSİTY CANADA WEST Program

UNIVARSITY CANADA WEST KABUL KOŞULLARI

 • Başvuru formu
 • Finansal yeterlilik göstergeleri
 • Diploma
 • Transkript
 • Niyet Mektubu
 • IELTS/TOEFL Sınav sonucu

Yeterli seviyede İngilizcesi olmayan öğrenciler UCW anlaşmalı Kanada dil okullarında eğitim aldıktan sonra eğitimlerine başlayabilirler.

 UNIVERSITY CANADA WEST 2020  PROGRAM FİYATLARI VE ÖDEME TABLOSU

UNIVERSTY CANADA WEST DÖNEM BAŞLANGIÇLARI

 • Ekim (Fall)
 • Ocak (Winter)
 • Nisan (Spring)
 • Temmuz (Summer)

UNIVERSITY CANADA WEST BURS IMKANLARI

Lisans eğitimleri için 2.000-20.000 CAD arası, yüksek lisans eğitimleri için 2.000-10.000 CAD arasında burs alarak Kanada’da burslu eğitim alabilirsiniz.

Avustralya’da İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk aklına gelen şehir seçeneği Sydney olmuştur. Dünyaca ünlü bu metropol şehir, Avustralya’da öğrenci olmanın adeta tanımı gibidir. Her yıl 40.000’den fazla uluslararası öğrencinin Avustralya’da eğitim almak için tercih ettiği Sydney, dünyanın en göz kamaştırıcı şehirlerinden biridir. Kendinizi cennetteymiş gibi hissedeceğini plajları, ünlü spor müsabakaları, sanat etkinlikler, müzeleri ve barış içerisinde akan hayatı ile Sydney, yurtdışında eğitim almak ve yaşamak için en doğru tercihlerden biridir.

SELC English Sydney dil okulları Sydney City ve Bondi Plajı kampüsleri ile öğrencilerine hizmet vermektedir.

SELC English Sydney City dil okulu, şehrin en popüler mekanlarının ve turistik bölgelerinin bulunduğu York Street’te, göz alıcı modern bir binada eğitim vermektedir. Okuldan Sydney’in en ünlü yapısı Opera Binası veya Sydney Liman Köprüsüne 10 dakika içerisinde yürüyerek ulaşabilirsiniz. Okul, tarihi Queen Victoria binasının hemen yakınındaki Belediye tren istasyonuna birkaç dakikalık mesafede yer alır. Büyük yerel ve uluslararası markaların hemen yakınında yer alan okul, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye birkaç dakikada ulaşmanızı sağlar.

SELC English Bondi Beach dil okulu, Dünya’nın en ünlü sahil bölgelerinden biridir. Şehir merkezine sadece birkaç dakikalık tren mesafesinde bulunan Bondi Plajı, muhteşem güzelliği, rahat ve samimi yaşam tarzı ile şehrin kalabalığından uzak ama istediğinizde rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir eğitim hayatı seçeneği sunar. Sydney’in bütün güzelliklerine yakın ama daha ayrı bir dünyada olmak isteyen öğrenciler için SELC English Language Bondi Kampüsü en doğru tercihlerden biri olacaktır. Maviliklere bakan okulun etrafı her bütçeye ve zevke uygun kafe, restoran ve barların yanında rahatlatıcı sahil gezileri, okyanusta yüzme fırsatı, hayranlık oluşturan doğal güzellikler ile çevrilidir. Sadece 10 dakikalık bir ten yolculuğu ile Sydney Şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

SELC ENGLISH SYDNEY DİL OKULLARINDA HANGŞ PROGRAMLAR VAR?

 1. Genel İngilizce Programı
 2. Yoğunlaştırılmış İngilizce Programı
 3. İş İngilizcesi Programı
 4. IELTS Hazırlık Programı
 5. Cambridge Sınavlarına Hazırlık Programları
 6. Müşteri ilişkileri Yönetimi İngilizce Programı*

SELC English Sydney dil okulları öğrencilere hangi avantajları sunuyor?

 • Şehrin en canlı veya en eğlenceli bölgelerinde eğitim alma şansı sunar.
 • Sydney Şehir merkezindeki dil okulunda 11, Bondi Plaj bölgesindeki okulda ise 23 doğal ışıklı, modern ve öğrenme odaklı sınıflarda eğitim verilir.
 • SELC English dil okulundaki bütün öğretmenler üniversite mezunudur ve ikinci dil eğitimi konusunda sürekli gelişim sertifikalarına sahiplerdir.
 • Öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik çok çeşitli kurs seçeneklerini profesyonel eğitim kadrosu ile veren okul, öğrencilerinin her biri ile yakından ilgilenir.
 • Avrupa, Asya ve Güney Amerika’nın 35 farklı ülkesinden öğrenci kabul eden okulda birçok kültür tanıyabilir ve bol bol İngilizce pratiği yapabilirsiniz.
 • SELC English Sydney dil okulları, SELC Career College de dahil olmak üzere Avustralya’nın birçok kolej ve üniversitesi ile geçiş anlaşmasına sahiptir. Bu sayede Avustralya’da sadece dil eğitimi değil, kariyerinize ve geleceğinize yön verecek diğer programlara da kolaylıkla katılabilirsiniz.
 • Akademik İngilizce programları ile sadece İngilizce bilgisi değil aynı zamanda Avustralya’da öğrencilik hayatınızda ihtiyaç duyabileceğiniz diğer yetkinlikleri de öğrenebilirsiniz.
 • Avustralya’da çalışmak isteyen öğrenciler, SELC English’in kariyer danışmanlık hizmetinden ücretsiz yararlanarak Avustralya’da nasıl iş bulunur, nasıl CV hazırlanır, nerelerde çalışılır ve çalışma imkanları neler gibi birçok alanda destek alırlar.
 • SELC English Müşteri İlişkileri için İngilizce Programı (English for Customer Service Communication*) sayesinde, öğrencilerine bir kafe, restoran, bar gibi işletme çalışmak isteyen öğrenciler için ihtiyaç duyabilecekleri İngilizce bilgisine yönelik eğitim programıdır. Program Avustralya’da çalışma iznine sahip olan öğrencilerin daha rahat istihdam olabilmeleri amacı ile özel olarak hazırlanmıştır. Bu programa katılan öğrenciler baristalık becerileri sertifikası, kahve yapımı sertifikası ve SELC eğitim sertifikasına sahip olurlar.

SELC SYDNEY DİL OKULLARI KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

 • Aileyanı Konaklama

Anadili İngilizce olan bir ülkede o dili konuşan insanlar nasıl yaşar sorusunun cevabını en rahat görebileceğiniz konaklama türü aileyanı konaklamadır. SELC English size en uygun aileyanı konaklama seçeneğini bulur ve Avustralya kültürü ile ilgili sizi bilgilendirir.

 • SELC Bondi Lodge

Evinden uzak bir ülkede bağımsız olmak isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden biri SELC Bondi Lodge’dur. Diğer uluslararsı öğrencilerle birlikte kalabileceğiniz bu konaklamada, unutulmaz arkadaşlıklar edineceksiniz. Bondi Plajına birkaç dakikalık yürüme mesafesindeko bu konaklama seçeneğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.

 • Öğrenci evleri
 • Hosteller
 • Pansiyonlar

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Avustralya dil okulları butik ve zincir dil okulları olarak ikiye ayrılır. Zincir dil okulları arasında en bilinenlerden biri International House grubudur.

International House Sydney dil okulu, 2001 yılında kurulduğu günden beri binlerce uluslararası öğrencinin tercihi olmuştur.  Sydney’de şehir merkezinde ve Bondi merkezindeher yıl yüzlerce uluslararası öğrenciye İngilizce öğretmektedir.

International House city kampüsü,Avustralya’da öğrenci olmanın bütün imkanlarını sunan Sydney şehrinin en işlek yeri olan CBD’ de, Queeen Victoria binasına 5 dakika, Waynyard tren istasyonuna ise 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Avustralya denilince ilk akla gelen yapılar Sydney Liman Köprüsü ve Opera Binasına 15 dakikalık yürüme mesafesindeki okul öğrencilerine dünyanın en ünlü yerlerinde anılar biriktirme fırsatı sunuyor.

Üç katlı okul binasında bol ışık alan, modern tasarımlı 17 sınıfta bir dönem içericinde 350’den fazla öğrenci eğitim alabiliyor. Sınıflarda ortalama 13-16 kişinin eğitim aldığı okul profesyonel eğitmen kadrosu ile Avustralya’nın en iyi dil okulları arasındadır.

Avustralya’da dil eğitimi alırken bir yandan da çalışmak isteyen öğrenciler, okulun Sydney’in ticaret merkezinin tam kalbinde olmasının avantajını rahatlıkla kullanabiliyorlar. Bu sayede Avustralya’da hayatın içinde İngilizcelerini geliştirme ve pratik yapma imkanı elde edebiliyorlar. Yurtdışında dil eğitimi almanın en büyük avantajı olan günlük hayatın İngilizce akışında kendilerine yer edinen Avustralya dil okulu öğrencileri, İngilizce için tekrar para ve zaman harcamak zorunda kalmadan ülkelerine dönebilmektedirler.

International House Sydney Dil Okulunda Size Neler Sunuyor?

 1. 3 katlı okul binasında ferah, aydınlık sınıflarda eğitim alma imkânı,
 2. Alanının en iyilerinden İngilizceyi kullanarak öğrenme,
 3. Okul genelinde öğrenci kullanımına açık 30 bilgisayar ve Ücretsiz Wi-Fi erişimi ile ihtiyaç duyulan bilgiye hemen ulaşabilme,
 4. Ders aralarında ve sonralarında öğrencilerin ortak kullanabileceği modern tasarımlı ve tam teçhizatlı 2 mutfak ve 2 öğrenci salonu,
 5. Her kıtada İngilizce eğitimi veren bir okulun eğitim kalite garantisi,
 6. Öğretmenler için özel İngilizce programları ile dünyanın her yerinde kariyer edinebilme imkânı,
 7. Önde gelen okullar, üniversiteler ve kolejler ile iş birliği sağlayarak öğrenci ve mezunlarına dünya çağında istihdam fırsatı,
 8. Her yıl dünyanın dört bir yanındaki 65 farklı ülkeden öğrenci International House Sydney dil okulunda eğitim alır,
 9. Millet dağılımına özellikle dikkat eden okulun öğrencilerinin %50si Avrupa’dan, %35’i Asya’dan, %15’i ise güney Amerika’dan gelmektedir,
 10. Dünya çapından 50’den fazla okulu olan International House markası birçok işveren tarafından bilinir ve takdir edilir,
 11. Sabah ve akşam kursları arasında ek ücret ödemeden geçiş yapabilir, bu sayede eğitiminizi takviminize rahatlıkla uydurabilirsiniz,
 12. International House Sydney dünyanın en ünlü öğretmen eğitim kurumlarından International House Organizasyonunun en eski üyelerinden biridir. Sydney City ve Bondi plajı kampüsleri ile her yıl yüzlerce öğretmen yetiştirirler,

International House Sydney dil okulu program seçenekleri

 • Genel İngilizce Kursu
 • IELTS Sınav Hazırlık Kursu
 • Akademik İngilizce Hazırlık Kursu
 • Cambridge Sınavları Hazırlık Kursu
 • Telaffuz ve Akıcı Konuşma Kursu
 • 12-16 yaş gençler için İngilizce Kursları

Öğretmenler için sunulan Eğitim programları

 • Cambridge CELTA Kursu
 • CAMBRIDGE DELTA Kursu
 • TESOL Sertifikası Kursları
 • Genç Öğrencilere Öğretmenlik için İngilizce Kursları ETYL/TESCOL

International House Sydney Dil Okulunda Sosyal Aktiviteler

International House Sydney dil okulları Avustralya’da öğrenci olmanın bütün avantajlarını öğrencilerine sunmayı amaçlayan kurumlardır. International House Sydney dil okulu da öğrencilerine sunduğu ücretsiz sosyal aktiviteler sayesinde hem okul dışında eğitimi destekler hem de Avustralya öğrenci hayatının tüm güzelliklerini önünüze serer. Harbour Köprüsü, Opera Binası, Darling Limanı yürüyüşleri, Bumerang boyama kulübü, Futbol Kulübü gibi öğrencileri buluşturan ve sosyalleşmelerini sağlayan etkinlikler düzenleyerek arkadaş edinmenizi ve İngilizce pratiğinizi geliştirmeyi sağlayan aktiviteler düzenlenir.

Avustralya’da iş bulma seminerleri gibi aktiviteler ile de öğrencilerin Avustralya’da çalışma izinlerini kullanmalarına olanak sağlar.

International House Sydney konaklama seçenekleri

Aileyanı Konaklama: Avustralya kültürünü, sıcakkanlı Aussie ailelerle sıcak ev konforunda deneyimlemek için idealdir. Aile yanında konaklayan öğrenciler tek kişilik odalarda, kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti de alırlar.

Öğrenci paylaşımlı rezidans konaklama: Uluslararası öğrencilerle beraber konaklanan bu konaklama seçeneğinde  banyo ve mutfak ortak kullanımlıdır.  Odalar paylaşımlı veya tek kişilik olabilir.

Diğer seçenekler:

 • Hosteller
 • Pansiyonlar

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Sydney’de dil eğitimi almak isteyen öğrenciler dil okulu seçerken eğitim kalitesi, okul referansları, uygun fiyat, okulun konumu gibi detaylara dikkat ederler. Greenwich English dil okulu bütün bu imkanları bir arada toplayan, %98 öğrenci memnuniyetine sahip Avustralya’nın en iyi dil okullarından biridir.

Sydney Pitt Street ve Mary Street’te olmak üzere iki kampüsü olan okul, Sydney’in ticaret merkezi CBD’de yer alır. Okulun konumu gereği öğrenciler gerek konaklama seçeneği, gerek sosyal imkanlar gerekse de iş imkanlarına sadece birkaç dakikalık yürüyüş veya toplu taşıma mesafesinde bulunurlar. Şehrin kalbinin attığı Sydney CBD dünyanın en hızlı büyüyen merkezlerinden biri haline gelmiştir. Göz kamaştırıcı Sydney şehrinde Avustralya’da öğrenci olmanın ne kadar eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim olduğunu unutamayacaksınız.

Greenwich Sydney dil okulu Avustralya’nın eğitim endüstrisinin öncülerindendir. Dil okulunun yanında mesleki eğitim programları alanında eğitim veren Greenwich Management School ile Sydney’de dil eğitimi aldıktan sonra kalma sürenizi uzatmak ve iş hayatında rakiplerinizin önüne geçmek için diploma ve sertifika programlarına katılabilirsiniz.

Avustralya’da çalışma izniniz öğrenci vizeniz ile tanımlı olarak iki haftada kırk saat şeklinde part-time bir izindir. Bu izin sayesinde Avustralya kültürünü yakından görme şansının yanında kariyerinizde başlangıçlar yapabilirsiniz. Greenwich Sydney dil okulu çalışma izninin öğrenciler için ne kadar önemli olduğunu bilir ve öğrencilerini bu alanda desteklemektedir. Avustralya’da çalışma koşulları, nasıl iş bulunabilir, ne tür işler yapılır gibi alanlarda sizi yönlendiren okul bu süreci en verimli şekilde değerlendirme şansı sağlar.

Greenwich English Sydney’deki üniversiteler ve Avustralya’daki diğer üniversitelerin çoğu ile işbirliği içerisindedir. Bu işbirliği ile IELTS, TOEFL, FTE gibi sınavlara girme stresi ve maliyetine girmeden rahatlıkla Avustralya üniversitelerine geçiş yapabilirsiniz.

Neden Greenwich English Sydney Dil Okulunda Eğitim Almalısınız?

 • Esnek ders saatleri, başlangıç tarihleri ve ödeme imkanları ile öğrenciye özel program seçenekleri sunar.
 • Avustralya’nın en iyi üniversitelerinin de dahil olduğu 30’dan fazla eğitim kurumu ile partnerlik anlaşması sayesinde, sınav şartına takılmadan direkt geçiş imkânı elde edebilirsiniz.
 • Dil okulunun yanında mesleki eğitim veren koleji ile Avustralya’da İngilizcenizi geliştirdikten sonra diploma programlarına da katılabilir, kariyerinizde 2-0 öne geçmiş olursunuz.
 • Dünyanın en ünlü plajlarından olan Bondi plajına 20 dakikalık otobüs mesafesinde eğitim alabilirsiniz.
 • Dünya’nın en göz kamaştırıcı ve güvenli şehirlerinden biri olan Sydney’de hayatın tam içinde eğitim alabilir, ihtiyacınız olan her şeye hemen ulaşabilirsiniz.
 • Her kıtadan gelen öğrenciler ile birlikte Greeenwich Sydney dil okulunda eğitim alabilir, dünyada birçok noktada bağlantılar elde edebilirsiniz.
 • 9u seçmeli dersler olmak üzere haftada 29 saat ders eğitim alarak daha hızlı ve kolay öğrenme olanağına sahip olursunuz.
 • Her hafta yenilenen seviye tespit sınavları ile ilerleme kontrolünüz yapılır ve bir üst seviyeye geçmek için sınav tarihini bekleme zorunda kalmazsınız.
 • Her hafta birebir akademik danışmanlık alarak ilerlemeniz ve hedefleriniz doğrultusunda en doğru kararlar için yönlendirilirsiniz.
 • Uluslarası öğrencilere eğitim verme alanında uzmanlaşmış ve gerekli sertifikalara sahip eğitmenlerden eğitim alabilirsiniz.
 • Eğitimi eğilenceli ve kalıcı hale getirmek için gerekli her ekipmana sahip modern sınıflar,
 • Her katta öğrencilerin kullanımına açık mutfak ve dinlenme salonları

Greenwich English College Sydney Dil Okulunda sunulan Programlar

 1. Genel İngilizce Kursları
 2. IELTS Sınavı Hazırlık Kursları
 3. Cambridge Sınav Hazırlık Kursları
 4. İş İngilizcesi Kursları
 5. Akademik İngilizce Kursları
 6. Mesleki eğitimler İçin İngilizce Kursları
 7. Akademik Geçiş İçin İngilizce Programları
 8. İngilizce Plus Yaratıcı Teknoloji
 9. Diploma ve Sertifika Programları

Sosyal Aktiviteler

Greenwich öğrenci aktiviteleri ile şehirde diğer öğrenci arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirmeye ve pratik yaparak öğrenmeye devam edebilirsiniz. Greenwich College, haftanın her gününe bir etkinlik sığdırıyor.  Derslerinizden arta kalan zamanda bir yandan profesyonel konuşma kulüplerine katılabilir, açık hava yoga derslerinde tüm haftanın stresini atabilir veya pub crawl etkinlikleri ile sosyalleşerek yeni insanlarla tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Okul kampüslerine ortalama 50 – 60 dakika uzaklıktaki ev sahibi ailelerin yanında kalmayı tercih eden öğrenciler, tercihleri doğrultusunda günlük hayatlarında Avustralya kültürünün bir parçası olacakları ailelerin yanına yerleştirilir. Öğrenciler yerel bir ailenin parçası olarak daha pratik yapma imkânı elde ederler. Evde aile ile beraber zaman geçiren öğrenciler, ailenin çeşitli gezi ve seyahat aktivitelerine de dahil olabilirler.

Öğrenci Evleri

Paylaşımlı öğrenci evleri, aile yanında konaklamayı tercih etmeyen öğrenciler için bağımsız bir konaklama seçeneğidir. Öğrenciler tek kişilik odalarda ortak kullanım alanlarından faydalanarak farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile beraber yaşarlar.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Dünyada her yıl 40.000’den fazla öğrenci Sydney’de dil eğitimi almak için Avustralya’ya gidiyor. Sydney’de öğrenci olmanın keyfini doyasıya çıkarmak isteyen öğrenciler onlara kaliteli eğitim sunan, fiyatı makul dil okullarını tercih ediyorlar. English Unlimited, Sydney şehir merkezinde, öğrencilerin ihtiyaç duyacakları her şeye birkaç dakikalık mesafede Avustralya’nın ekonomik dil okullarından biridir.  Okul, Avustralya’da öğrenci olmanın bütün avantajlarını öğrencilerine kaliteli ve ekonomik bir şekilde sunuyor.

Sydney Limanının tam karşısında bulunan English Unlimited Sydney dil okulu ile ders sonrası dünyanın en ünlü yapılarına birkaç dakikalık yürüme mesafesi ile ulaşabilirsiniz. Dünyanın en ünlü plajlarında güneşlenebilir, okyanusta yüzebilir, Sydney Opera Binası, sömürge döneminden kalma Rocks Bölgesi, dünyaca ünlü botanik bahçeleri gibi mutlaka görülmesi gereken yerleri görebilirsiniz.

English Unlimited Sydney dil okulu, bütün bu saydıklarımız ve daha fazlasını öğrencilerine sunarak hem kaliteli bir İngilizce eğitimi hem de eğlenceli bir eğitim dönemini garanti ediyor. Avustralya’da dil eğitimi alırken hayatınız boyunca unutamayacağınız anılar biriktireceğinizden emin olabilirsiniz.

Avustralya öğrenci vizesinin sağladığı çalışma imkanı sayesinde Aussie hayatının bir izleyicisi değil katılımcısı olma şansı elde edersiniz. English Unlimited dil okulu, şehirdeki mükemmel konumu ve öğrencilere sunduğu ücretsiz kariyer danışmanlığı sayesinde Avustralya’daki çalışma izninizi en uygun şekilde değerlendirmenize yardımcı olacaktır. Bu danışmanlık hizmeti ile Avustralya’da nasıl iş bulunur, haklarınız neler, Sydney çalışma koşulları ve CVnizi nasıl hazırlamalısınız gibi hayati konularda desteklenirsiniz.

ENGLISH UNLIMITED SYDNEY DİL OKULLARI SİZE NELER SUNUYOR?

 • Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte kaliteli vakit geçirerek İngilizcenizi geliştirebileceğiniz millet çeşitliliği,
 • Sydney şehrinin en güzel yerinde, limana bakan mükemmel bir konumda eğitim alma imkanı,
 • Alanının en iyisi ve TESOL akreditasyonu olan, dinamik, profesyonel eğitmen kadrosu
 • 7/24 öğrenci desteği
 • Çalışma izninizi en doğru şekilde kullanmanıza yardımcı olan ÜCRETSİZ Job Assistance Service ve aylık Workshoplar
 • İngilizce dil bilgisi, konuşma, dinleme, telaffuz kulüplerinin yanında yoga, karaoke, fitness gibi farklı seçeneklerle de alışılmışın dışında aktivite takvimi,
 • Her Cuma IELTS deneme testi ile ilerlemeniz adım adım takip edilir ve eksikleriniz tam zamanında giderilir,
 • Öğretmenler ve arkadaşlarınızla beraber vakit geçirebileceğiniz dinlenme alanları, okuma köşesi, kütüphane, kullanıma açık bilgisayar laboratuvarları, masa tenisi alanları ile kampüs içinde de kaliteli vakit geçirme imkânı,
 • Şehrin en güzel yemeklerini yapan kafe-restoranlara birkaç dakikada ulaşma şansı,
 • Australian Pacific College ile aynı eğitim grubunda bulunan English Unlimited Avustralya dil okullarında İngilizce eğitimi aldıktan sonra rahatlıkla Diploma programlarına geçiş yapabilir, kariyerinizde birkaç adım öne geçebilirsiniz.
 • Esnek ders saatleri ile kişinin takvimine göre eğitim imkanı,
 • Barista Skills eğitim programı sayesinde nasıl profesyonel kahve yapılacağını öğrenerek dünyanın her yerinde geçerli yeni bir iş alternatifi elde edinebilirsiniz.

ENGLISH UNLIMITED SYDNEY DİL OKULUNDA HANGİ PROGRAMALR VAR?

 • Genel İngilizce Programı
 • İş İngilizcesi Programı
 • IELTS Sınav Hazırlık Programları
 • Cambridge FCE Sınav Hazırlık Programları
 • Cambridge CAE Hazırlık Programları
 • TOEFL Sınav Hazırlık Programları
 • OET Sınav Hazırlık Programları
 • Özel İngilizce Dersleri
 • Junior İngilizce Programları
 • Eğitim Turları

SYDNEY KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aileyanı Konaklama

Bir dili öğrenmenin en etkili yolu o dilin kültürünü öğrenmektir. Avustralya’da dil okullarına giden öğrenciler aileyanı konaklama seçeneği ile güvenilir aileler ile dilin kullanımını ve Avustralya kültürünü yakından görme şansı elde ediyorlar

Öğrenci Evi

Farklı bir ülkeye gittiğinizde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bu hissi en aza indirmek için Öğrenci evlerinde sizin gibi dünyanın dört bir yanından gelmiş farklı kültürden öğrenciler ile kalabilir, samimi arkadaşlıklar edinebilirsiniz

Diğer Konaklama Seçenekleri

Hosteller

Pansiyonlar

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Avustralya’da dil eğitimi almak, bu eğitimi alırken de hem kaliteli bir okulda olmak hem de sosyal imkân sayısının fazla olmasını isteyen öğrencilerin ilk tercihlerinden biri ELSIS English Sydney dil okuludur. Sydney’in tam kabinde yer alan okul toplu taşıma duraklarına 5 dakikalık yürüme mesafesinde, etrafı kafe, restoran, müzeler, parklar gibi öğrenciye eğitim dışında da kaliteli vakit geçirmesini sağlayan birçok merkeze ise birkaç dakikalık mesafededir.

ELSIS English bünyesinde birçok eğitim kurumunu barındıran bir eğitim grubunun parçasıdır. ECA College, Asia Pacific International College, Victoria University ve Swinburne University ile aynı grupta yer alan ELSIS English dil eğitimi sonrası bu okullardaki programlara kolaylıkla geçiş sağlar. Avustralya üniversiteleri IELTS 6 düzeyinde İngilizce seviyesi ararken ELSIS English anlaşmalı olduğu daha birçok üniversite için de sınavsız geçiş hakkı sağlamaktadır. Büyük bir eğitim grubunun parçası olan ELSIS English’in eğitim kalitesi bağlı olduğu üniversiteler tarafından onaylanmıştır.

ELSIS English Sydney dil okulu, öğrencilerine kaliteli dil eğitiminin yanında eğitimlerini pratik yapabilecekleri birçok seçenek de sunuyor. Ücretsiz günlük etütler sayesinde, okuma, yazma konuşma ve dinleme özelliklerinin yanında kelime, telaffuz, İngilizce dil bilgisi, IELTS sınav hazırlık tüyoları gibi alanlarda da kendinizi geliştirebilirsiniz.

ELSIS English dil okulu salt dil eğitiminden çok daha fazlasını sunan Avustralya’nın en iyi okullarından biridir.

Avustralya öğrenci vizeniz sayesinde aldığınız çalışma iznini okulun esnek ders saatleri sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Avustralya’da dil eğitimi alırken hayatın içinde olmak ve maliyetlerinizi minimuma indirmek için çalışma izninizi kullanabilirsiniz. ELSIS English öğrencilerin bu imkanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak için ücretsiz danışmanlık sunar.

ELSIS English Sydney Dil Okulu Neler Sunuyor?

 • Genel İngilizcenin yanında akademik ve profesyonel kariyer için özelleştirilmiş çeşitli İngilizce kurs programları sunar
 • Avustralya’nın en iyi üniversiteleri ile iş birliği içerisinde eğitim verir
 • Birçok Avustralya üniversitesine sınavsız geçiş imkanı
 • ELSIS English Sydney kampüsünde eğitim alırken Victoria Üniversitesi kampüsünden yararlanabilirsiniz
 • Hem şehir merkezinde hem de şehrin dışında Sydney’in mutlaka görülmesi gereken yerlerine kolay ulaşım sağlar
 • Okul öğrenci ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır
 • ELSIS English öğretmenlerinin hepsi anadili İngilizce olmayan öğrencilere eğitim verme konusunda kalifiyeli öğretmenlerdir.
 • Eğlenceli ve dil eğitimini destekleyen çeşitli sosyal aktiviteler
 • Ücretsiz workshoplar sayesinde çeşitli konularda hem İngilizcenizi hem de ufkunuzu genişletme imkanı
 • Dünyanın her yerinden farklı milletler ve kültürlerden gelen insanlar ile tanışma imkanı

ELSIS English Sydney Dil Okulu Program Seçenekleri Neler?

 1. Genel İngilizce Eğitim Programı
 2. Yoğun İngilizce Eğitim Programı
 3. IELTS Sınav Hazırlık Programı
 4. Akademik hazırlık Programı
 5. İş İngilizcesi programı

Konaklama Seçenekleri

Aileyanı Konaklama

İngilizceyi en iyi öğrenmenin yolu kültürünü de öğrenmektir. Avustralya dil eğitimi programınız sırasında anadili İngilizce olan bir ailenin yanında konaklayarak hem Avustralya’nın kültürünü tanışmış olur hem de dili o dili yaşayan insanlar ile öğrenebilirsiniz

Diğer Konaklama Seçenekleri

Avustralya’da dil eğitimi alırken öğrenci evleri ve rezidanslarda konaklayarak eğitiminizi boyunca sizin gibi dünyanın birçok ülkesinden gelmiş insanlar ile beraber yaşayabilirsiniz. Bu konaklama size daha çok arkadaş edinme ve daha fazla kültür tanıma imkanı sağlayacaktır.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede sizde dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.

Sydney’de İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler genellikle şehir merkezinde hayatın kalbinin attığı noktalarda bulunan Sydney dil okullarını tercih ederler. Bu okullar şehrin tam merkezinde hayatın aktığı noktalarda yer alır.  Bunun  sebebi  Avustralya’daki İngilizce eğitimi alan uluslararası öğrencilerin  ulaşım, cafe-restoran, alışveriş, doğal parklar  gibi şehrin imkanlarına daha kolay ulaşmalarını sağlamak ve şehir hayatının kozmopolit yaşamını deneyimleyebilmeleridir.  Öğrenciler böylece sınırlı zamanlarını en verimli şekilde geçirmiş olurlar. Bu sayede öğrenciler hem İngilizce dil eğitimi alır hem de Avustralya’daki öğrencilik hayatlarını en güzel şekilde geçirerek evlerine dönerler.

Sydney’in en güzel ve merkezi yerlerinden birinde bulunan Cambridge International dil okulu bu kriterler en çok uyan  okullardan biridir. 1934 yılında kurulan okul Sydney şehir merkezinde, öğrencilerin ihtiyaç duyacakları her türkü imkanın hemen yanı başında yer alır. Avustralya’daki dil okulları arasında en eskilerden olan Cambridge College International Sydney dil okulu, günümüzde de hala Sydney’deki en iyi dil eğitimi veren okullardan biridir.

Cambridge College International Sydney, uluslararası öğrencilere sevecen, modern, profesyonel ve destekleyici bir anlayışla İngilizce dil eğitimi ve mesleki eğitimler vererek onları geleceğin en iyileri olmaya hazırlamaktadır. Her yıl 40’tan fazla ülkeden öğrenci kabul eden okul, öğrencilere hem Avustralya kültürünü sevdiriyor hem de bir çok  kültürden öğrenciyi birleştirerek global network ve samimi arkadaşlıklar kurulmasını teşvik ediyor.

Avustralya’da öğrenci olmanın en büyük avantajlarından biri olan çalışma iznini en verimli şekilde geçirmeleri için öğrencilerine tam destek veren okul aynı zamanda Avustralya’nın önde gelen kolej ve  üniversiteleri ile olan anlaşmaları sayesinde dil eğitimi sonrası vakit kaybetmeden Avustralya’da eğitim ve kariyerlerine  devam etme şansı da sağlıyor.

Neden Cambridge College International Sydney Dil Okulu?

 • Sydney şehir merkezinde her yere yakın bir konumda bulunur.
 • 1994’ten beri en kaliteli İngilizce eğitim hizmeti
 • Alanının en iyi öğretmenlerinden oluşan kadro
 • Avustralya üniversitelerine geçiş şansısı
 • Her yıl 40 dan fazla ülkeden gelen öğrenciler ile dünyanın her yerinden arkadaş edinme imkanı
 • Çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler ile ders dışında da eğitimi devam ettirme
 • Öğrenci odaklı bir eğitim modeli ile ihtiyacınız olan eğitimi alma imkanı

Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce Programı
 • Yoğun İngilizce Programı
 • Akademik Hazırlık İngilizce Programı
 • IELTS Sınav hazırlık Programı
 • İş İngilizcesi Programı

Konaklama Seçenekleri

Avustralya’da İngilizce Eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok aklına takılan konulardan biri konaklama seçenekleridir. Cambridge College Sydney Dil Okulu öğrencilere en uygun konaklama seçeneklerini sunmak için özel bir ekiple çalışmaktadır.

Aileyanı Konaklama

Avustralya’nın kültür ve yaşamını en rahat gözlemleyeceğiniz bu konaklama seçeneği ile dil eğitiminizi kültürü yakından görerek pekiştirebilirsiniz.

Öğrenci Evleri ve Yurtlar

Avustralya’da eğitim alırken sizin gibi pek çok farklı ülkeden gelen arkadaşlarınız ile birlikte kalabilir, bu sayede daha çok arkadaş edinebilirsiniz.

Diğer Konaklama Seçenekleri

Öğrenci Apartları

Pansiyonlar

Hosteller

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.