amerikada-yaz-okullari

Özgürlükler ülkesi Amerika’da yaz okuluna katılan öğrenciler kısa sürede çok değişmiş ve gelişmiş olarak geri dönerler.

13 – 18 yaş grubu öğrenciler haftada 20 ders İngilizce eğitiminin ardından çok çeşitli kültürel ve sportif aktivitelere katılabilir. Amerika’nın çok ünlü şehirlerinde düzenlenen yaz okullarında rehberler ve uzman öğretmenler eşliğinde geziler, sportif aktiviteler, yarışmalara katılıp ünlü park, bahçe ve alış veriş merkezleri ziyaret edilebilir.

Amerika’da yaz okuluna katılan öğrenciler dünyanın birçok yerinden gelen uluslar arası öğrencilerle tanışma ve farklı kültürler tanıma fırsatı bulacaklar.
Amerika’da aile yanı veya okul kampüslerinde konaklayabilir, dilerlerse Amerikan aile hayatı ve kültürlerini tanıyabilirler, isterlerse diğer uluslar arası öğrenciler ile okul yurdunda eğlenceli zaman geçirebilirler.

Amerika yaz kamplarına öğrenciler gruplarla veya bireysel olarak da katılabilirler. Genel yaz kamplarına ek olarak belli bir sanat veya spor dalı ile İngilizceyi birleştirebilecekleri alternatif programlar da mevcuttur. İngilizce+ basketbol, İngilizce + tenis, İngilizce + dans, İngilizce + yüzme gibi alternatif seçeneklerden biri seçilebilir.

2018 Yaz Amerika Yaz okulu fiyat listesi ve kayıtları için danışmanlarımıza ulaşın.

Amerika’daki Yaz Okulları

BOSTON DOWNTOWN

BOSTON MERRIMACK

CBU UNIVERSITY, LOS ANGLES

EMMANUEL COLLEGE, BOSTON

FORDHAM UNIVERSITY, NEW YORK

FORT LAUDERDALE

LONG ISLAND UNIVERSITY, NEW YORK

LOS ANGLES OCCIDENTAL

LYNN UNIVERSITY, BOCA RATON

MAINSAIL SUITES HOTEL, TAMPA