Neden eğitiminiz için dünyanın eğitim başkenti ve ingilizcenin doğduğu yer olan ingiltere’nin avantajlarından faydalanmıyorsunuz ?

1. BÜYÜLEYİCİ EĞİTİM YERLERİ

EC İngilizce Dil Merkezleri size Londra, Oxford, Cambridge, Brighton, Bristol ve Manchester olmak üzere 6 muhteşem ve rakipsiz dil kursu mekanı sunuyor. Bu hareketli şehirlerin her birinin kendine özgü bir karakteri ve benzersiz bir ortamı var ama kesin olan bir şey var ki, İngilizce eğitiminizi İngiltere’nin hangi şehrinde aldığınız fark etmez, EC İngilizce Dil Merkezleri deneyimi sizin için kesinlikle unutulmaz olacak.

2. YOĞUN PRATİK DİLİN ANAHTARIDIR

Dili yaşayarak öğrenmekten daha iyi olan yol nedir? Peki ya öğrenilen dilin doğduğu yerdeki birçok şehirde bunu tecrübe etmekten daha iyi bir  yol var mıdır? Etrafın öğrenilen dille çevrili olmasının akıcı bir şekilde öğrenmeyi artırdığı  ve öğrencilere güven verdiği istatiksel olarak kanıtlanmıştır!

3. ARKADAŞ CANLISI YÜZLER

İngiltere’de ziyaret edilecek en canayakın şehirler arasında devamlı ilk 10’a giren Manchester, Oxford ve Bristol’da yer alan merkezlerimizde eğitim alan tüm öğrencilerimiz akıcı İngilizce’nin yanısıra kalıcı dostluklar da kurarak ayrılırlar.

4. DÜNYA STANDARTLARINDAKİ ÜNİVERSİTELER

İngiltere, dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan Oxford ve Cambridge University’e ev sahipliği yapmaktadır. Oxford ve Cambridge’de yer alan okullarımız bu marka üniversitelere yürüme mesafesindedir. Üniversitelerin yaydığı akademik atmosfer tüm şehri etkisi altına almıştır.

İngiltere Dil Okulları

Leave a Reply