EC English Londra Dil Okulu

EC English’in Londra dil okulu, Londra’nın en merkezi semtlerinden Euston’da yer alır. Euston tren istasyonunun hemen yanında yer alan modern kampüsü içerisinde iki farklı merkez yer alır. Ec English’te öğrenciler yaşlarına göre gruplandırılarak dil eğitimi alırlar. 16-29 yaş arasındaki öğrenciler ile 30 yaş ve üstü öğrenciler ayrı yerlerde eğitim alırlar. Sınıfları, dinlenme alanları, bilgisayar laboratuvarları, aktiviteleri tamamen birbirinden farklıdır. Böylece kendi yaş grubunuzda olan ve ilgi alanlarınızın benzer olduğu sınıf arkadaşlarınızla sosyalleşebilirsiniz.

EC English Londra’nın maksimum öğrenci kapasitesi 300 dür. Öğrenciler 22 modern, tam donanımlı sınıfta eğitim alırlar. Okulda eğitim aldığınız sınıfların yanı sıra; çalışma alanları, bilgisayar odası, kütüphane ve keyifli vakit geçirebileceğiniz oyun alanları mevcuttur.

 

Neden EC English’te İngilizce Öğrenmelisiniz?

EC English sadece İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim verir ve böylece İngilizceniz için her an pratik yapma şansı bulabilirsiniz. Yüksek kaliteli programlar verdiğini kanıtlamak için, okulun tüm üst akreditasyon kuruluşları tarafından akreditasyonları vardır. İngilizce programları küçük sınıflarda deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir. İngilizce öğrenmek için sebebiniz ne olursa olsun EC, İngilizcenizi geliştirir!

EC’nin deneyimli ve başarılı öğretmenleri, İngilizceyi öğrenme amacınıza yönelik size en doğru yol haritasını çıkartır ve bu yolda birlikte yürürsünüz. EC, eğitim öğretim hayatında öğrenme tekniklerini en iyi şekilde analiz edip uygulayan okullardan biridir. Her zaman yenilikleri takip eder ve bunları öğrencilere en iyi şekilde yansıtır.

EC English İngilizce Programları 

  •   Genel İngilizce

En popüler programı  – Haftada 20 ders

Okuma, yazma, dinleme ve konuşma modüllerinin tamamını alırsınız. Günde 4 ders eğitim alırsınız. Eğitim sabah veya öğleden sonra olabilir.

  •    Yoğun İngilizce

Daha fazla ders, daha fazla ilerleme – haftada 30 ders
Okuma, yazma, dinleme ve konuşma modüllerine ek olarak seçmeli iş İngilizcesi, IELTS hazırlık veya ihtiyacınıza göre farklı dersler alabilirsiniz.

  •  Bire Bir

Kısa sürede daha hızlı yol katetmek isteyen öğrenciler uygun olabilir. Genel İngilizce programı ile birlikte ekstradan birebir İngilizce dersi de alabilirsiniz.

  •  EC Londra 30 +

30 yaş ve üzeri öğrenciler için olan eğitim programlarıdır. Yukarıda yer alan derslerin tamamı 30+ öğrencileri için de geçerlidir.

  • İş İngilizcesi

    *      Fast Track Kariyer Geliştirme Programı

*      İş İngilizcesi Mini Grup
Kariyer fırsatları geliştirmek için

*      Bire Bir İş İngilizcesi
İngilizce konuşan iş dünyasında başarılı olmak için

 

EC English Akademik Programları

*      Akademik Yıl Programı
Yüksek yapılı, uzun vadeli İngilizce kursları

*      Cambridge ESOL
ESOL başarısı için ilk adım

*      TOEFL Crash Course
En iyi TOEFL hakkında bilgi edinin

*      IELTS Crash Course
Sadece 4 hafta içinde IELTS almak

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 4838 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.