EN ÇOK TERCİH EDİLEN ALMANYA ŞEHİRLERİ VE DİL OKULLARI

EN ÇOK TERCİH EDİLEN ALMANYA ŞEHİRLERİ VE DİL OKULLARI

NEDEN REAL YURTDIŞI EĞİTİM

NEDEN REAL YURTDIŞI EĞİTİM

Kaliteli Yurtdışı Eğitim Hizmeti

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yurtdışında Geniş Okul Alternatifleri

Geniş Okul Alternatifleri

Yurtdışı Eğitim'de Para İade Garantisi

Para İade Garantisi

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ücretsiz Danışmanlık

Almanya Dil Okullarında Almanca Dil Eğitimi

Merak ederiz, öğrenmek isteriz, ihtiyaç duyarız ama Almanca öğrenmek gerçekten işimize yarar mı? Gerek kullanan insan sayısı gerekse Türkiye’deki  ve dünyadaki Alman şirketlerin  yoğunluğu göz önüne alındığında Almanca kariyer planlarınızda önemli hale gelmiştir. Almanca; Almanya, Avusturya ve İsviçre`nin resmi dilidir. İş hayatındaki önemi her geçen gün artmasının yanında birçok Avrupa ülkesinde yaygın olarak konuşulmaktadır. Ayrıca dünyada yayımlanan kitapların beşte biri halen Almanca olarak basıldığı düşünülürse bu bili bilmek kesinlikle avantaj yaratacaktır.

Ulaşım kolaylığı, yaşam koşulları, kültürel zenginliği açısından uluslararası öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Almanya, cazip bir dil öğrenim merkezidir. Şuan Almanya’da öğrenim gören 250.000’den fazla yabancı öğrenci bulunmaktadır. Aynı zamanda Avrupa’nın kalbidir ve birçok ülkeye komşu olduğundan seyahat imkânı sağlar. Almanca öğrenmek, Almancanızı ilerletmek için birçok dil okulu alternatifi bulunmaktadır. Berlin başta olmak üzere Frankfurt, Münih, Hamburg, Düsseldorf’ta sayısız dil öğrenim ve aktivite merkezi her beklentiyi karşılayacak kalitededir. Öğrencilerin gitmeyi düşündükleri süre ve bütçelerini sarsmayacak şekilde seçebilecekleri dil eğitim merkezlerinden bazıları; Carl Duisberg, ELS, Inlingua,DID Deutsche, GOETHE Institute, Sprachcaffe Humboldt Institute ‘dir. Almanca Kurs seçenekleri üç farklı programda toplanmıştır;

Genel Almanca: Haftada 20 ders saati olan bir seçenektir ve yarım gün okula gidip geri kalan zamanda günü değerlendirmek isteyen, her seviyedeki öğrenciye hitap eder.

Yarı Yoğun Almanca: Haftada 25 ders saati seçeneği ile öğleden sonraya bir ders eklenerek günün geri kalanını değerlendirebileceğiniz ama kurs süresi çok uzun olmayan bir programdır. Hem gezip hem eğitim almak isteyen öğrenciler için uygundur.

Yoğun Almanca: Haftada 30 ders saati seçeneğiyle kısıtlı zamanını tüm gün ders görererek değerlendirmek isteyen öğrenciler için uygun bir programdır.
Almanya’da dil eğitimi alırken konaklama ihtiyaçları öğrenci yurdu, aile yanı konaklama veya otellerle sağlanır.

2018Almanca Dil Okulu Kurs fiyatları için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Almanya-Dil-Okulları