Malta İngilizce öğrenmek için büyüleyici ve samimi bir yerdir. İngilizce kursunuzdan sonra bir plajda dinlenebilir veya  adanın tarihi sokaklarında gezinti yapabilirsiniz.

Malta İngilizce dil okulları,  her seviyeden İngilizce öğrenmek  isteyenlere geniş bir program yelpazesi sunar. İster gene İngilizce, ister mesleki İngilizce için Malta’yı tercih edin, size uygun bir program mutlaka vardır. Grup derslerine katılmak yada birebir ders almak mümkündür.

Maltalı veya İngiliz öğretmenler, öğrencilerle etkileşim içinde, dersi olabildiğince en ilginç ve eğlenceli şekilde işlerler. Sınıf ortamında herkesin bolca derse katılım sağladığı, her konuda  hem bilimsel hem sosyolojik bir çok konuyu tartışarak ve farkında olmadan İngilizcenizin ne kadar ilerlediğine tanık olarak samimi bir ortamda İngilizce öğrenirsiniz.

Öğretmenler öğrencilerin hem iletişim kurma becerisi kazanmalarına hem de İngilizce kullanımlarında akıcılık ve özgüven kazanmalarına yardımcı olurlar.

Malta dil okulları, her seviyeden öğrenciyi okula kabul ederler. İster başlangıç seviyesinde olun, ister ileri seviyede olun, size uygun bir program mutlaka vardır.

Malta dil okullarında aşağıdaki programlara katılabilirsiniz.

-Genel İngilizce Kurslar

-Yoğun İngilizce Kursları

– IELTS/ TOEFL Sınav Hazırlık Kursları

– Cambridge Sınav Hazırlık Programları

-İş İngilizcesi Kursları

– 8-17 Yaş Yaz Kampları

-Mesleki İngilizce Programları( Pazarlama, Turizm, Hukuk vb alanlar için)

-Birebir İngilizce Kursları