Malta Genel İngilizce Programları

Neden Malta’da Eğitim

Malta, İngilizce öğrenmek için büyüleyici ve samimi bir yerdir. İngilizce kursunuzdan sonra bir plajda dinlenebilir veya  adanın tarihi sokaklarında gezinti yapabilirsiniz.

Maltalı veya İngiliz öğretmenler, öğrencilerle etkileşim içinde, dersi olabildiğince en ilginç ve eğlenceli şekilde işlerler. Sınıf ortamında herkesin bolca derse katılım sağladığı, her konuda  hem bilimsel hem sosyolojik bir çok konuyu tartışarak ve farkında olmadan İngilizcenizin ne kadar ilerlediğine tanık olarak samimi bir ortamda İngilizce öğrenirsiniz. Öğretmenler öğrencilerin hem iletişim kurma becerisi kazanmalarına hem de İngilizce kullanımlarında akıcılık ve özgüven kazanmalarına yardımcı olurlar.

Malta Genel İngilizce Programları

Malta dil okullarının tümünün sunduğu  Genel İngilizce Programları, haftada 20 ders saatinden oluşmaktadır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar sunulan bu programlar öğrenciye genel İngilizce temeli kazandırmak ve  okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerisini en üst düzeye çıkarmaktır. 6 temel seviyeden oluşmaktadır.   Avrupa’nın belirlediği bu kur sistemine  göre A1, A2, B1, B2, C1, C2 seviyelerinden oluşmaktadır. Öğrencinin C2 seviyesi IELTS karşılığı  6-6,5 civarındadır.

C2 seviyesi genel olarak öğrencilerin yurtdışı üniversitelerinde lisans ve Yüksek Lisans programlarına katıldıkları seviyedir.

Genel İngilizce programları, her pazartesi başlamaktadır.  Sınıf mevcutları 12 kişi civarındadır.  Öğrenciler okula geldikleri ilk gün seviye tespit sınavına tabi tutularak uygun seviyedeki sınıfa yerleşmeleri sağlanır. Belirli aralıklarla yapılan sınavlarla bir üst kura geçmeleri sağlanır. Malta’da Genel İngilizce programlarına 2 hafta ile 50 hafta arasında katılım mümkündür. Gene l İngilizce programları, İngilizce bilgisini üst seviyelere çıkarmak isteyenler yada var olan İngilizcesini daha aktif kullanmak isteyenler için en ideal kurstur.

Ders sonrası bir çok okul öğrencilerin sosyalleşmeleri ve okulda öğrendikleri İngilizceyi sokakta da kullanmaları için bir çok aktivite düzenler. Bowling yarışmalarından, tarihi ve turistik gezilere kadar bir çok eğlenceli seçenekle İngilizcenizi pekiştirebilirsiniz.

Eğitim Programları Hakkında Bilgi

Malta Dil Okulu Program süreleri minimum 1 ila 50 hafta arasında değişkenlik göstermektedir. Her yaş grubuna göre programları bulunan okullarımız da eğitim almak birçok yönden avantajlı konumdadır. Programlara istediğiniz her pazartesi günü başlama imkanına sahipsiniz. Genel İngilizce Programları haftalık 20 ders saati olarak ayarlanmaktadır. Öğrenciler isteklerine göre bu saatleri daha da arttırabilirler.

Genel İngilizce Eğitimi Veren Anlaşmalı Okullarımızdan Bazıları

                             

 

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.