Sterling College, seçtiğiniz çalışma alanında en büyük potansiyelinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak ve endüstri tarafından tanınan nitelikli ve uygulamalı eğitimler sunar. Sterling College’in British Columbia’da iki tane kampüsü bulunur. Öğrenciler kendilerine en uygun konumda olan kampüsü seçme şansına sahipler. Kampüsler Vancouver ve Surrey’ dedir.

 Vancouer’de bulunan kampüs, şehir merkezinin kalbinde, toplu taşıma ile kolay bir şekilde erişilebilen ve deniz kıyısındaki güzel Vancouver Kongre Merkezi’nin yakınında yer almaktadır. Surrey’de bulunan kampüs ise toplu taşımaya yakın, alışveriş ve parkların merkezinde yer alır. Her iki kampüs de siz Kanada’da eğitiminizi tamamlarken heyecan verici bir öğrenci hayatı yaşamanızı sağlayan turistik yerler, restoranlar ve mağazalar ile çevrilidir. 

Sterling College’in öğrencilerine sunduğu Sağlık Hizmetleri Uygulaması ve Yönetiminde Lisansüstü Sertifika Programı, Uluslararası Eğitimli Hemşireler Programı ile öğrencilerin önceki eğitimlerini Sterling College eğitimi ile entegre etmeye ve dinamik Kanada sağlık ortamında yönetim ya da liderlik rollerini üstlenmeye hazırlayan kredisiz bir programdır. Bu programı tamamlayan öğrencilere Sterling College’den Lisansüstü Sertifika ve Red Deer College’den Mesleki diploma verilir. 

Sterling College, Yazılım Geliştirme programı ile öğrencilerine endüstrinin ihtiyaçlarını karşılayan yazılım geliştirme konusunda teknik beceri kazandırmanın yanı sıra diploma sahibi olarak kariyerlerinde avantaj sahibi olmalarını sağlamaktır. Program dahilinde öğrenciler bir dizi kurumsal bağlamda giriş seviyesi geliştirici ya da testçi rollerinde çalışmaya hazırlayacaktır. Program öğrencilere, uygulama geliştirme, web sitesi tasarlama ve geliştirme, oyun geliştirme ve mobil uygulama geliştirme gibi bir ya da daha fazla uygulama alanına odaklanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu programı tamamlayan öğrenciler Bilgisayar Programcıları, Web Geliştiricileri, Yazılım Test Uzmanı, Mobil Uygulama Geliştiricileri ve daha birçok alanda kariyer yapma imkanına sahip olurlar. 

Sterling College, Vancouer’de çeşitli işletme programlarını öğrencilerine sunmaktadır. Sterling College öğrencileri gelişen iş dünyasına tam donanımlı bir şekilde hazırlanır. İşletme diploması, işletmelere çeşitli opsiyonel rollerde uygulanabilecek genel ve özel iş, bilgi ve becerilere sahip nitelikli adaylar yetiştirmek için tasarlanmıştır. Sterling College işletme diploması öğrencilere 960 saatlik ücretli iş deneyimine sahip olma seçeneği de sunmaktadır. 

Sterling College, İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Diploması, öğrencilerine profesyonel perakende yönetimi, proje yönetimi veya satın alma uzmanlıkları alanlarında kariyer yapmak için programlar sunar. Öğrenciler mezun olduğunda kariyerlerinde ilerlemek için gerekli olan teknik ve karar verme becerilerine sahip profesyonel işletme yöneticileri olmak için gerekli tüm donanıma sahip olurlar. İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Diploması programına katılan öğrenciler 960 saatlik ücretli iş deneyimine sahip olurlar. 

Neden Sterling College’de Eğitim Almalısınız?

Endüstri Uzmanları; Sterling College’ deki öğretim üyeleri geniş bir endüstri deneyimine sahiptir. Bu nedenle bu kolejden mezun olduğunuz zaman zorlu ortamda mükemmelleşmeye tamamen hazır olacaksınız. 

Mezun Başarısı; Bu kolejden mezun olanların sektörde büyük işler edindiği bilinmektedir. Sterling College, yalnızca mükemmel eğitimi öğrencilerine sağlamaya odaklanmakla kalmaz. Öğrencilerin genel kişiliğini sektördeki en iyi istihdam fırsatlarını elde etmeye hazırlar. 

Tanınan Programlar; Sterling College’de öğretilen programlar endüstri profesyonelleri tarafından tasarlanır ve endüstrinin kendisi tarafından tanınır. College’ de okurken, başarılı bir kariyer inşa etmenize yardımcı olabilecek ilgi alanınızdaki en son programlardan bazılarını edinebilirsiniz. 

Karşılama Ortamı; Sterling College, tüm uluslararası öğrencilere sıcak bir ortam sağlar. Surrey ve Vancouer’de bulunan eğitiminizi kolayca erişilebilir kılan iki kampüsü bulunur. 

Sterling College’de Sunulan Programlar  

  • Advanced Diploma in Creative Technology with Co-op
  • Foundation Diploma in Creative Technology
  • Hospitality and Resort Business Management with Co -op 
  • Hospitality and Resort Business Management 
  • Post Graduate Certificate in Nursing Practice 
  • Travel & Tourism Business Management 
  • Travel & Tourism Business Management with Co-op