Sterling College


Sterling College, seçtiğiniz çalışma alanında en büyük potansiyelinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak ve endüstri tarafından tanınan nitelikli ve uygulamalı eğitimler sunar. Sterling College’in British Columbia’da iki tane kampüsü bulunur. Öğrenciler kendilerine en uygun konumda olan kampüsü seçme şansına sahipler. Kampüsler Vancouver ve Surrey’ dedir.

 Vancouer’de bulunan kampüs, şehir merkezinin kalbinde, toplu taşıma ile kolay bir şekilde erişilebilen ve deniz kıyısındaki güzel Vancouver Kongre Merkezi’nin yakınında yer almaktadır. Surrey’de bulunan kampüs ise toplu taşımaya yakın, alışveriş ve parkların merkezinde yer alır. Her iki kampüs de siz Kanada’da eğitiminizi tamamlarken heyecan verici bir öğrenci hayatı yaşamanızı sağlayan turistik yerler, restoranlar ve mağazalar ile çevrilidir. 

Neden Sterling College’de Eğitim Almalısınız?

Endüstri Uzmanları; Sterling College’ deki öğretim üyeleri geniş bir endüstri deneyimine sahiptir. Bu nedenle bu kolejden mezun olduğunuz zaman zorlu ortamda mükemmelleşmeye tamamen hazır olacaksınız. 

Mezun Başarısı; Bu kolejden mezun olanların sektörde büyük işler edindiği bilinmektedir. Sterling College, yalnızca mükemmel eğitimi öğrencilerine sağlamaya odaklanmakla kalmaz. Öğrencilerin genel kişiliğini sektördeki en iyi istihdam fırsatlarını elde etmeye hazırlar. 

Tanınan Programlar; Sterling College’de öğretilen programlar endüstri profesyonelleri tarafından tasarlanır ve endüstrinin kendisi tarafından tanınır. College’ de okurken, başarılı bir kariyer inşa etmenize yardımcı olabilecek ilgi alanınızdaki en son programlardan bazılarını edinebilirsiniz. 

Karşılama Ortamı; Sterling College, tüm uluslararası öğrencilere sıcak bir ortam sağlar. Surrey ve Vancouer’de bulunan eğitiminizi kolayca erişilebilir kılan iki kampüsü bulunur. 

Sterling College’de Sunulan Programlar  

  • Advanced Diploma in Creative Technology with Co-op
  • Foundation Diploma in Creative Technology
  • Hospitality and Resort Business Management with Co -op 
  • Hospitality and Resort Business Management 
  • Post Graduate Certificate in Nursing Practice 
  • Travel & Tourism Business Management 
  • Travel & Tourism Business Management with Co-op 

Tanıtım Videosu

 

Harita Konumu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.