Greystone College, 2002 yılında kurulan ve öğrencilerine kariyerlerinde en üst basamaklara tırmanmalarını sağlayan özel bir kariyer kolejidir. Çok kültürlü bir ortamda verdiği yüksek eğitim kalitesi ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Turizm ve işletme içerikli programlar ile öğrencilerine yüksek kalitede eğitimler vermektedir.  International Language Schools of Canada’ nın (ILSC) sertifika-diploma eğitimleri veren yan kurumu olarak kurulmuştur. 1991 senesinde Paul Zysman önderliğinde kurulan Greystone College; Vancouver, Toronto ve Montreal’ deki kampüslerde verdikleri eğitim sayesinde kısa bir zaman dilimi içinde tüm dünyada ses getirerek öğrencilerin ilk tercihleri arasında olmayı başarmıştır.

Greystone College deneyimli akademik operasyonel yönetim kadrosu uzmanlığı ile kurulmuştur. Greystone College de eğitim gören öğrenciler dünya çapında tanınan bir sertifika ya da diplomaya sahip olurlar. Greystone College kampüslerinde yarattığı destekleyici, dinamik ve oldukça yoğun programı sayesinde öğrencilerin sürekli olarak yenilenen iş hayatında gerekli olan yetenekleri kazanmalarını sağlamaktadır.

Neden Greystone College’de Eğitim Almalısınız?

 • Greystone College, öğrencilerin seçmiş oldukları alanda beklentilerinin çok üstünde bir eğitim kalitesi ve güncel program müfredatı ile kişiye sektörün ihtiyaç duyduğu tüm donanımı kazandırır.
 • Greystone College, öğrencilerin teknik becerilerini fazlası ile geliştirebilecekleri çalışma ve staj ortamı sunar
 • Greystone College’da eğitim gerçek profesyoneller tarafından verilir, öğrenciler sektörü gerçekten deneyimlemiş ve uzman kişilerin tecrübelerinden faydalanabilecekleri verimli bir eğitim ortamında eğitim alırlar.
 • Greystone College’ın sunduğu programlarda genel sınıf içi eğitim kadar staja da önem verilir. CO-OP, çoğu programın ayrılmaz bir parçasıdır.
 • Greystone College, uluslararası iş kültürünü baz alarak, sektörün ihtiyaç duyduğu güncel kariyer programları sunar.
 • Greystone College, zaman zaman program içeriklerini güncelleyerek ve yeni programlar ekleyerek mezun olan öğrencilerinin sektörün aranan bilgi ve donanıma sahip kişiler olmasını hedefler.
 • Greystone College’da eğitim alırken çalışma izniniz olacaktır ve okulun güçlü endüstri partnerleri sayesinde eğitim aldığınız alanda çok hızlı işe başlayabilir, hem öğrendiklerinizi aktif kullanabilir hem de para kazanabilirsiniz.

Greystone College’da Sunulan Programlar

Greystone College’ da yer alan programlar sayesinde iş yaşantınızda kazanabileceğiniz tecrübeleri kazanarak CV’nize eklemenin yanı sıra eğitim giderleri ve yaşam giderlerinize yardımcı olabilecek parayı da kazanmanıza olanak sağlar.

Greystone College Attestation of College studies, international busines managament; bu program ile iş dünyasının temellerini anlamak, temel ithalat- ihracat bilgilerini edinmek ve global ekonominin temel dinamiklerini öğrenmek isteyen öğrenciler için hazırlanmış olan eğitim uluslararası ticaret hayatı için hazırlık görevi görmektedir.

Bu eğitim süreci 4 hafta olan ücretsiz bir staj döneminden oluşmaktadır. Bu sayede CV’ nizi güçlendirip hayalini kurduğunuz kariyer basamaklarında emin adımlar ile ilerleyebilirsiniz. Bu program Montreal kampüsünde verilmektedir. Bu program süresi boyunca Fransızca eğitim veren sınıflara da katılmanız mümkündür. Montreal, Frankofon adlı bölgede yer aldığından dolayı Fransızca dilbilgisi size iş yaşantınızda çok önemli bir avantaj sağlayacaktır. Bu program süresi ise 36 haftadan oluşmaktadır. 32 hafta akademik eğitimden sonra 4 hafta da ücretsiz staj eğitimi ile program tamamlanmış olur.

Digital marketing diploma, Social media Professional co-op; sosyal medyada pazarlama planlarını geliştirmek isteyen öğrencilere yönelik bir programdır. Staj bu programın ayrılmaz bir parçası olup öğrenciler öğrenmiş oldukları teorileri gerçek yaşamda uygulama fırsatı bulurlar. Bu programlar Vancouver ve Toronto kampüslerinde verilir. 88 hafta eğitim alacağınız bu programda ise 48 hafta akademik eğitim, kalan 40 hafta da çalışma yani stajdan oluşur.

International Busines managament co-op diploma; bu program ile öğrencileri profesyonel iş yaşantısına hazırlamak üzere çok kapsamlı bir içerik sunmaktadır. Aldığınız eğitim sonunda temel işletme faaliyetleri hakkında bilgi edinmiş olursunuz. Eğitimi iş hayatındaki profesyonellerden alırsınız. Bu program Vancouver ve Toronto kampüslerinde verilir. Co-op Toronto kampüsünde yapılan eğitimlerde staj ücretsiz olarak verilir, ücretli staj yapmak isteyen kişiler Vancouver kampüsünü tercih etmelidir. Bu eğitim Toronto ve Vancouver kampüslerinde verilir. Eğitim 48 haftadan oluşur. 24 hafta akademik eğitim kalan 24 haftası da çalışma dönemidir.

Greystone College’ te eğitim alabilmek için en az lise mezunu olmanız ve 18 yaşında olmanız gerekir. Eğitim alabilmeniz için belli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir.

Greystone College Programları

Busines Programları

 • Diploma in International Busines Managament
 • Diploma in Busines Communications

Busines Program Co-Op

 • Diploma in International Busines Managament
 • Diploma in Busines Communications

Hospitality Programları

 • Diploma in Customer Service
 • Diploma in Hospitality Operations
 • Diploma in Sales and Marketing
 • Diploma in Hospitality Managament

Hospitality Co-op Programı

 • Diploma in Customer Service
 • Diploma in Hospitality Operations
 • Diploma in Sales and Marketing
 • Diploma in Hospitality Managament

Digital Marketing Programları

 • Dijital Pazarlama Diploması: Sosyal Medya Uzmanı

Dijital Marketing Co-Op

 • Dijital Pazarlama Diploması: Sosyal Medya Uzmanı