Neden Yurtdışında Dil Eğitimi Almalıyım

2008 yılından beri yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti veren kurumumuz,  danışmanlık kapsamında aşağıdaki programlara öğrenci yerleştirmekte, vize danışmanlığı ve konaklama ayarlama hizmeti vermektedir.

  • Yurtdışı dil okulları
  • IELTS- TOEFL sınavları hazırlık kursları
  • 8-17 Yaş yaz okulları
  • Yurtdışı üniversite ve yüksek lisans programları
  • Dil+ lisans, dil+master paket eğitim programları
  • Lisans tamamlama ( top- up) ve üniversite transferleri
  • Yurtdışı sertifika ve diploma programları
  • Yurtdışı lise yerleştirme

Web sitemizde  İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Malta Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Çin, Rusya, Japonya’daki dil okullarıyla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, ilgilendiğiniz programla ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışındaki dil okullarımızın tamamı ulusal ve uluslar arası akreditasyona sahip, kaliteli ve prestijli eğitim kurumlarıdır. Temsilciliğini yaptığımız İngiltere dil okulları British Council ve English UK, Amerika dil okulları ACCET,  Kanada dil okulları Languages Canada, Avustralya dil okulları NEAS, Malta dil okulları FELTOM, İrlanda dil okulları ACELS, Güney Afrika dil okulları EduSA tarafından onaylıdır.

Yurtdışında üniversite eğitimi almak kariyerinizi, vizyonunuzu, çevrenizi kısacası tüm geleceğinizi şekillendiren şüphesiz en önemli kararlardan biridir. Üniversite eğitimi alacağınız ülke, şehir, üniversite, program, part-time iş imkanı, konaklama, vb konuların  her biri başlı başına birer meseledir. Bu süreçte size rehber olmaya çalışıyoruz. Seçeceğiniz ülkeyi-bölümü; bütçeniz, kariyer hedefiniz ve diğer önceliklerinizi göz önünde bulundurarak, en sorunsuz şekilde mutlu bir üniversite hayatı yaşamanızı amaçlayarak belirliyoruz. Üniversite sınavına girmenize gerek kalmadan İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Polonya, İrlanda’da  üniversite yerleştirmesi yapıyoruz yada burada yerleştiğiniz bölümü Avusturya ve Almanya’daki üniversitelerde okuma fırsatı sunuyoruz. Üniversite yerleştirme hizmeti kapsamında; ülke, üniversite-bölüm seçimi, üniversite başvurularının yapılması, kabuller sonrası vize danışmanlık hizmeti, konaklama ayarlama ve ekonomik uçak bileti ayarlama hizmeti sunuyoruz.

Kurumumuz bünyesinde sadece genç öğrenci adaylarına değil, yetişkin profesyonellere yönelik programlarımız da bulunmaktadır. İş hayatına hali hazırda atılmış, kısa ve/veya uzun yurtdışı sertifika ve diploma programlarıyla mesleki becerilerini arttırmak isteyen ve kendine artı değer katmak isteyen öğrenci adayları için pazarlamadan finansa, proje yönetiminden mutfak sanatlarına kadar bir çok program seçeneğimiz bulunmaktadır. Bu programlar için İngilizcesi yeterli olmayan öğrenciler için de İngilizce + sertifika şeklinde paket programlarımız da mevcuttur.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı genç öğrenciler ve çocukları unutmadı! 7-17 yaş yurtdışı yaz okulları programlarıyla hem İngilizce pratiğinizi geliştirebilir hem de dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinebilir, İngilizceyi tenis, futbol, binicilik, müzik, dansla birleştirebilir, bol gezi ve eğlenceyle dolu muhteşem bir yaz geçirebilirsiniz. Yurtdışı yaz okulları programlarımız kapsamında anne- çocuk paketleri de mevcuttur. Dilediğiniz ülkede size uygun birçok yaz kampı seçeneği sizi bekliyor. Yurtdışı yaz okulları için en çok tercih edilen ülkeler: İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda,  Malta ve Almanya’dır.

Yurtdışında lise eğitimi almak son yılların en popüler programlarından birisidir. Öğrenciler, erken yaşlardan itibaren İngilizce’nin anadil olarak konuşulduğu bir ülkeye giderek lise eğitiminin bir kısmını veya tamamını orada alabilirler. Lise eğitimi için en çok tercih edilen ülkeler şunlardır:   İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Avustralya.  Daha erken yaşta daha global bir ortama uyum sağlamayı öğreniyorlar. Lise eğitimini yurtdışında tamamlayan öğrencilerin birçoğu üniversite eğitimlerine de yine yurtdışında devam ediyorlar. Ve tabiki başvuru sırasında Türkiye’de liseyi bitiren bir öğrenciye göre çok daha avantajlı oluyorlar. Eğitim ücretlerinin  Türkiye’deki özel kolejlerle aynı ve hatta bazen daha ekonomik olduğu göz önünde bulundurulursa yurtdışında lise eğitimi almak çok cazip hale gelmektedir.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile seçenekler arasında boğulmadan tercihlerinize en uygun programa birlikte karar verebilir, istediğiniz programa en uygun fiyatlarla kayıt olabilirsiniz. Böylece  okul kabulleri, vize işlemleri, sağlık sigortası,  evrak tercümeleri, konaklama ayarlama, havalimanı transferleri, ekonomik uçak bileti, para transferi gibi bir çok detayla tek başınıza uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetimiz, yurtdışı eğitim süreciniz boyunca devam edecek olup, her zaman desteğimizi yanınızda hissedeceksiniz.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışı eğitim danışmanları birliği YEDAB üyesi olup, English UK partner acentesidir. Danışmanlarımız British Council ve Education UK tarafından sertifikalıdır.