%35’e varan indirimlerle kayıt fırsatını kaçırmayın

Yurtdışı dil okullarına Real Yurtdışı Eğitim ile kayıt olarak başta  İngilizce eğitimi olmak üzere Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolcanın anadil olarak konuşulduğu ülkelerde dil öğrenebilirsiniz.

Yurtdışında dil eğitimi alarak sadece sınıf içinde değil, o dili yaşamın içinde aktif olarak kullanabilir, hayatın her alanında dili yaşayarak, bolca pratik yaparak öğrenirsiniz.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, uzun yıllara dayanan dil okulları tecrübesiyle ve geniş okul seçenekleriyle ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ülke ve okul alternatifleri sunar.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak,  öğrencilerimize en iyi fiyat garantisiyle ücretsiz dil okulları ve vize danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Öğrencilerimize İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, İrlanda, Malta, Güney Afrika, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Fransa ve Polonya’da bulunan 300’ü aşkın seçkin dil okulumuzda promosyonlu fiyatlarla dil okulu seçenekleri sunuyoruz.

Çalıştığımız dil okulları  her dönem farklı promosyonlarla Türk öğrencilere cazip fırsatlar sunarlar.

%35’e varan promosyonlarla bir çok dil okulu şu anda kampanya yapmaktadır. Aşağıdaki linklerden ülke ülke 2019 indirimli güncel dil okulları fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

 İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun dil okulu fiyat tekliflerini almak için hemen bilgi istek formumuzu doldurun.

Başvuru için bizi arayabilir 0212 236 5793 veya aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede ulaşacaktır.