Melbourne

Melbourne’da İngilizce eğitimi almak her yıl binlerce öğrencinin tercihi haline geldi. Farklı bir coğrafyada rüya gibi bir eğitim dönemi geçirmek isteyen öğrencilerin ilk tercihlerinden olan Melbourne, en kaliteli dil eğitiminin yanında Melbourne’da öğrenci olmanın bütün avantajlarını da önünüze serer.

Universal English Dil Okulu

Universal English Melbourne ‘de dil eğitimi tercih eden öğrenciler kaliteli eğitim deneyimlerinin yanı sıra Melbourne ‘de yaşamın bir parçası olmanın farklılığını hissederler. Şehrin turistik bölgelerinin hemen yanı başında bulunan okul, şehrin her köşesine ulaşmanızın sağlayacak toplu ulaşım bağlantıları olan tren istasyonuna 5, tramvay istasyonuna ise 1 dakikadan daha az mesafede bulunur. Şehrin en iyi kafe ve restoranlarında lezzetli yemekler yiyebilir, aynı zamanda okulun baristalık eğitimi alan öğrencilerinin çalıştığı Universal Kafede muhteşem kahveler içebilirsiniz.

Universal English Sosyal Aktiviteleri

Universal English Melbourne dil okulu, her yıl öğrencileri için şehrin en iyi etkinliklerine katıl düzenler, Futbol müsabakalarına, Formula 1 yarışlarına, Avustralya açık tenis turnuvalarına okul arkadaşlarınızla birlikte katılarak keyifli vakit geçirebilir, çevrenizi genişletebilir ve bol bol İngilizce pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Günlük hayatta yoğun bir şekilde İngilizce konuşmak telaffuz, anlama ve dilin daha kalıcı hale gelmesindeki en önemli etkendir. Universal English Kaliteli bir İngilizce eğitiminin yanında, şarkı yarışmaları, drama ve oyunculuk gösterileri, dans, yoga dersleri ve hatta yemek gösterileri dersleri de vermektedir. Universal English Melbourne dil okulunda sadece okula gidip eğitim almaz, aynı zamanda farklı alanlarda da kendinizi geliştirir, evinize birçok yeni nitelik ile dönebilirsiniz. Unutmayın sosyal yönü güçlü insanlar hem profesyonel yaşamda hem de özel hayatlarında daha başarılı olmuşlardır.

Universal English birçok farklı ulustan öğrenciye ev sahipliği yapar. 2019 yılında tam 62 farklı ülkeden öğrenciyi misafir eden okul, öğrencilerine dünyanın her yerinde arayabilecekleri arkadaşlar edinme fırsatı sunuyor. Son derece gelişmiş alt yapısı ve bilgisayar donanımları ile çağdaş, dinamik bir İngilizce eğitimi sunar. Universal English Melbourne’da dil eğitiminin yanı sıra mesleki eğitimler de verilmektedir. Avustralya’da dil eğitimi alan öğrencilerin %85’i eğitimlerini diploma veya yüksek öğrenim programları ile uzatıyorlar. Universal English Melbourne dil okulu, Melbourne ve diğer şehirlerdeki üniversite ve kolejler ile yaptıkları iş birlikleri sayesinde Avustralya’daki diploma ve yüksek öğrenim kurumlarına herhangi bir sınav sonucuna ihtiyaç duymadan imkanı veriyor. Avustralya’nın en büyük özel eğitim kurumlarından biri olan Universal English öğrencilerine hedeflerine ulaşmada gerekli bilgi ve güveni en iyi şekilde sağlamaktadır.

Melbourne Universal English dil okulunun eğitmenleri deneyimli, üniversite mezunu ve yarısından fazlası yüksek lisans derecesine sahip alanının en iyi öğretmenlerinden oluşmaktadır. Universal English Melbourne dil okulu sınıflarında üst düzey teknoloji ile entegre bir eğitim vermektedir.

Neden Universal English Melbourne Dil Okulu?

 • Universal English Melbourne dil okulları arasında en iyi eğitmen kadrolarından birine sahiptir. Bütün öğretmenler üniversite mezunu, yarısından fazlası ise yüksek lisans mezunu olup, anadili İngilizce olmayan öğrencilere İngilizce öğretme konusunda uzman kişilerdir.
 • Okul, şehrin en işlek caddelerinden birinde tren ve tramvay istasyonlarına birkaç dakikalık mesafede yer alır.
 • Bütün sınıflar akıllı dokunmatik tahtalar ve modern mobilyalar ile döşenmiştir. Bu sayede İngilizce eğitiminiz sırasında teknolojinin bütün nimetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Avustralya’da çalışma izni olan öğrencilerin rahatlıkla iş bulabilmeleri için ücretsiz danışmanlık hizmeti verilir.
 • Barista kursunda eğitim alan öğrencilerin çalışıp tecrübe edinme imkanı elde ettiği Universal Kafe’de öğretmenler ve arkadaşlarınızla sohbetler ederek lezzetli kahveler içebilirsiniz.
 • Melbourne’da düzenlenen dünyaca ünlü etkinliklere katılabilir, diğer öğrenciler ile kaliteli vakit geçirebilirsiniz.
 • 62 farklı ülkeden öğrenci ile birlikte vakit geçirerek, sadece İngilizcenizi hızlıca ilerletmiş olmaz, diğer kültürlerin yapılarını, düşünce şekillerini öğrenerek bir dünya vatandaşı olursunuz. Universal English Melbourne dil okulunda 2019 yılında sadece %2 Türk öğrenci vardı.
 • Avustralya dil okullarının en kalitelerinin akredite olabildiği NEAS akreditasyonuna sahip bir dil okuludur.
 • Universal English, UIT ile olan işbirliği sayesinde Avustralya’daki mesleki eğitim kursları olan Diploma programlarına kolaylıkla geçiş imkanı sağlayarak kariyerinizde rakiplerinizin birkaç adım ilerisinde olmanızı sağlar.
 • Universal English, Avustralya’daki en iyi üniversiteler ile olan geçiş anlaşmaları sayesinde öğrencilerin Avustralya’daki lisans, yüksek lisans veya TAFE gibi programlara herhangi bir sınav skoruna ihtiyaç duymadan kolaylıkla geçiş yapabilmelerini sağlar.

Universal English Melbourne Avustralya Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

 • Genel İngilizce
 • Akademik İngilizce
 • IELTS Hazırlık İngilizcesi
 • Cambridge Sınavlarına Hazırlık Kursları
 • İş İngilizcesi
 • Barista Eğitim Programları

Universal English Konaklama İmkanları

 • Aile yanı Konaklama
 • Öğrenci evi Konaklama

Tanıtım Videosu

Universal English

Harita Konumu

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.