UIC English, Oxford International Group’a bağlı eğitim kurumlarından birisidir. UIC, David Brown ve Robert Darell tarafından 1991 yılında kurulmuştur. Şirket Haziran-Eylül arası akademik yıl boyunca İngiltere’de üniversite öğrencileri için turlar yapmaya başlamıştır. Yaz aylarında, yabancı öğrenciler için yaz İngilizce dil kurslarını açar.

Bugün UIC hala  öğrenci turları yapar, çeşitli Üniversitelerin satın alma konsorsiyumları tarafından akredite olmak için sadece dört firmadan biri haline gelmiştir. Her yıl bu eğitim turları 12.000 ‘den fazla öğrenci taşırlar.

UIC yaz programları büyüklüğü ve popülerliği giderek büyüdü ve şimdi her yaz 10.000 yabancı öğrenci konuksever 14 merkezinde eğitim alıyor.

Greenwich Okulu, yetişkinler için  İngilizce dil eğitim merkezi  1993 yılında Worthing’ten  Londra’ya taşındı. 1997 yılında  Greenwich’teki bugünkü daha büyük  binasına taşındı. Greenwich haricinde Londra merkezde de yer alan bir okulları vardır.

1999 yılında, UIC Brighton merkezinde bir bina satın aldı ve Brighton Okulu açıldı, Genel İngilizce kursları sunmaktadır.  Bucksmore Yaz Programları adı altında  iş ve bireysel öğrencilere yüksek kaliteli yaz kursları sunmaktadır.
2009 yılında, tarihi ve savaş turları konusunda uzmanlaşmış iyi saygın Key Stage Travel devraldı. Niş eğitim tur programları kapsamında  Studytrips programının bir parçası haline gelmiştir. Şubat 2010 yılında, Oxford Oriel College yanında  bulunan Oxford Tutorial College bünyesine kattı. Son 20 yılda, Oxford Üniversitesine öğrenci yetiştirmektedir.  2010 Eylül ayında Oxford Foundation Programın lansmanı ile üniversite öncesi kurslar portföyünü geliştirmektedir.

Oxford Tutorial College
School Tours
CollegeTours
Study Centres
Summer Centres
BucksmoreSummers
Teacher Training

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.