U Learn Dublin İrlanda Dil Okulu, Dublin şehir merkezinde yer alan orta seviyeli bir aile işletmesidir. 1988’den beri İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Kişisel konforu ve rahat ortamıyla İngilizcenizi geliştirmenize olanak sağlar. Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık, İşe Yerleştirme, Yurtdışından gelen öğretmenler için Eğitim Programı, Yönetim İngilizcesi öğrencilere sunulan U Learn Dil Okulu eğitim programlarıdır. Bütün seviyelerde özel, grup ve junior programlarında dersler verilir. Öğrencilere, şehir merkezinde apartman dairesinde, aile yanında ya da öğrenci yurdunda kalma olanağı da sunar.

U Learn İrlanda Dil Okuluİngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce kursları
  • Wok and Study programları
  • Sınav hazırlık Programları
  • İş İngilizcesi

Okulun Sunduğu İmkanlar

Sosyal etkinlikler Kültür gezileri Alan yeme Ücretsiz internet Kablosuz internet Bilgisayarlar Sınıfların sonra seminerler Alanda incelenmesi Spor faaliyetleri

U Learn İrlanda Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklamalar özenle seçilir ve Dublin’de İngilizce eğitimi görürken öğrencilere rahat bir otamda yerel kültür hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunar. Bu evler genellikle toplu taşıma ile okula around 30 dakika uzaklıktadır. Aileler genellikle yerel lezzetler hakkında fikir verebilecek ekonomik yemek planları sunar.

  • Yurt Konaklama

Öğrenci yurtları ekonomik fiyata temiz sade bir konaklama arayan bağımsız bir öğrenci için uygundur. Aksi belirtilmedikçe tüm öğrenciler 16+ olmalıdırlar.

  • Daire Konaklama

Dublin’de eğitim süreniz boyunca kiralık bir dairede kalmanız mümkündür, ama bu daha pahalı olur. ULearn daire kiralamada yardımcı olur ya da kendiniz bir daire kiralayabilirsiniz.

 Tanıtım Videosu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com