DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ Güncel Vize Bilgileri ve 2021 Avustralya Dil Okulları Fiyat Listesi Avustralya Öğrenci Vizeleri Başladı! SSLC’den Yılın Promosyonu 36 Hafta İngilizce sadece 5640 CAD 24 Hafta ve Üzeri Dil Eğitimi Alana 12 Hafta Dil Eğitimi yada Çalışma İzinli Diploma Programı Bedava Kanada’da İngilizce Öğrenmek İçin Harika Fırsat! veya 13 veya 24 hafta eğitim + konaklama alın, haftalık 50 Euro İndirim kazanın! Promosyon detayları için tıklayın. DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ 13 veya 24 hafta eğitim+konaklama alın, gidiş-dönüş bedava uçak bileti kazanın! Malta ESE’den Harika Promosyonlar!!! İngiltere’de Ekonomik Fiyatlarla Kalite Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 5 Okul Son Başvuru 28 Şubat Özel Fiyatlarla Şimdi Kayıt Olun, Fırsatı Kaçırmayın! İngiltere’de Ekonomik Fiyatlarla Kalite Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 5 Okul DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ 9000GBP’den başlayan fiyatlarla master yapın. İngiltere’de 1 yıl master yapın, 2 yıl çalışma izni kazanın! DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ eğitimi alabileceğiniz kolejler. Kanada’da uygun fiyatlara sertifika ve diploma programı University Of Canada West’ten Burslu MBA GRE/GMAT YOK! TÜRK ÖĞRENCİLERE 10000 CAD’A VARAN BURS İMKANI University Of Canada West’ten Burslu MBA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ İngilizce Dil Eğitiminde Parlayan Yeni Yıldız: DUBAI !!! IELTS YOK! TAKSİTLE ÖDEME İMKANI Yıllık 4320 AUD’dan başlayan fiyatlar Avustralya sertifika ve diploma programları çok ekonomik! Yurtdışında bütçenize göre üniversite ve master fırsatları Fırsatı kaçırmayın... 3 yıla kadar çalışma izniyle Yurtdışında bütçenize göre üniversite ve master fırsatları POLONYA’DA EKONOMİK & SINAVSIZ ÜNİVERSİTE FIRSATI Yök Denkliği Var! 2500euro’dan Başlayan Fiyatlar! 2020 Dönemi Üniversite Başvuruları İçin Geç Kalmayın! YURTDIŞINDA DİL EĞİTİMİ ALIRKEN ÇALIŞABİLECEĞİNİZ ÜLKELER AVUSTRALYA, İRLANDA, MALTA Hem İngilizce öğrenin hem de çalışın! / Saat ücreti 16AUD’dan başlayan ücretlerle Ofisteyiz

Yurtdışı Dil Okulları

Real Eğitim bütçenize uygun en ekonomik Dil Okullarını sizler için araştırıp kabul işleminizi gerçekleştirmektedir.

Yurtdışında Üniversite

Hayatınızda İyi bir kariyer edinmek için üniversite eğitiminizi yurtdışında tamamlayabilirsiniz.

Yurtdışında Yüksek Lisans

Amerika, İngiltere, Avustralya, Almanya, Kanada, gibi birçok yabancı ülkede yüksek lisans eğitimi almak mümkündür.

Yurtdışında Sertifika

Sertifika programlarının amacı mesleki uygulamalı eğitim vermek ve bir alanda uzmanlaşmanızı sağlamaktır.

Yurtdışında Lise

Kanada, İngiltere, Amerika, Avustralya, İrlanda ve Yeni Zelanda’da lise eğitiminde en çok tercih edilen ülkelerdir.

Yurtdışında Yaz Okulları

Real Yurtdışı Eğitim, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle öğrencilerine eğlenceli ve öğretici yaz okulu programları sunar.

Yurtdışı Kış Okulları

Yurtdışında Kış Okulu Sayfamız Güncelleniyor… Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.. Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışı Vize İşlemleri

Real Yurtdışı Eğitim, uzun yıllara dayanan bilgi birikimiyle ve profesyonel kadrosuyla hızlı ve güvenilir vize hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Neden Real Yurtdışı Eğitim

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak temsilcisi olduğumuz tüm okulları titizlikle seçiyoruz. Çalıştığımız okulların tamamı yetkili kurumlar tarafından akredite olmuş ve uzun yılların bilgi birikimine ve deneyimine sahip prestijli eğitim kurumlarıdır. Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve başarılı öğrencilerimizin burs alabilmeleri için gereken tüm desteği veriyoruz.

İmza

Sema Yazıcı Cayit

İngiltere Dil Okulları

Real Eğitim İngiltere dil okullarında ingilizce eğitimi için birçok seçenek sunmaktadır. İngiltere’nin birçok şehrinde ingilizce öğrenebilirsiniz.

Amerika Dil Okulları

Real Eğitim Amerika dil okullarında ingilizce eğitimi için birçok seçenek sunmaktadır. Amerika’nın birçok şehrinde ingilizce öğrenebilirsiniz.

Avustralya Dil Okulları

Avustralya’da öğrenciler çalışarak saatte ortalama 15-20 AUD kazanabilirler. Avustralya’da İngilizce eğitimi almak birçok ülkeye göre avantajlıdır.

Kanada Dil Okulları

Kanada, ingilizce dil eğitiminde de önde gelen ülkelerden biridir. Vancouver ve Toronto öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerin başında gelmektedir.

Yeni Zelanda Dil Okulları

Resmi dili İngilizce olan Yeni Zelanda, mükemmel doğası ve iklimiyle tatil havasında dil eğitimi alabileceğiniz bir ülkedir ve dil okulları oldukça kalitelidir.

Malta Dil Okulları

Real Eğitim Malta dil okullarında ingilizce eğitimi için birçok seçenek sunmaktadır. Malta’nın birçok şehrinde ingilizce öğrenebilirsiniz.

İrlanda Dil Okulları

İrlanda’da dil eğitimi için öğrenciler genellikle Dublin’i tercih etmektedirler. İrlanda’da eğitim alabileceğiniz dil okullarını sitemizde bulabilirsiniz.

Güney Afrika Dil Okulları

İngiliz İngilizcesinin kullanıldığı Cape Town, dil okulları ile ayrı bir öneme sahip. Kentteki birçok dil okulu, hem ucuz, hem de kaliteli İngilizce eğitimi veriyor.

Öğrenci Yorumları

[wcp-carousel id=”10896″]

Yurtdışı Eğitim Haberleri

Avustralya Öğrenci Vizeleri Başladı!

Avustralya Öğrenci Vizeleri Başladı!

Herkesin bildiği gibi Avustralya sınırları COVID-19 pandemisi nedeniyle hem uluslararası öğrencilere hem de diğer ziyaretçilere Mart 2020’den beri kapalı.  Avustralya…

Kanada’da ekonomik fiyatlarla İngilizce öğrenin.

Kanada Kolejleri ve Sertifika Programları

Dünyanın en büyük ikinci ülkesi olan Kanada, uluslararası öğrenciler için oldukça popüler bir destinasyondur. Yüksek öğrenimde dünya liderlerinden biri olan…

Yeni Zelanda Yeni Fırsatlarla Geri Döndü!

Yeni Zelanda Yeni Fırsatlarla Geri Döndü!

Yeni Zelanda, Türkiye’den uzaklığı gözü biraz korkutsa da ülkenin imkanları, doğal güzellikleri, sosyal refah düzeyi düşünüldüğünde bu kadar yolu gitmeye…

Real Yurtdışı Eğitim, Avustralya başta olmak üzere yurtdışı dil okulları, üniversite, yaz okulları ve sertifika programları alanında hizmet vermektedir.

Avustralya Öğrenci Vizeleri Başladı!
Kanada’da İngilizce Öğrenmek İçin Harika Fırsat!
Malta’da İngilizce Öğrenin! ESE’den harika promosyonlar
İngiltere’de 1 yıl master yapın, 2 yıl çalışma izni kazanın!
Kanada’da uygun fiyatlara sertifika ve diploma programı eğitimi alabileceğiniz kolejler
-Kanada’da MBA yapın, 3 Yıl Çalışma İzni Kazanın!
İngilizce Dil Eğitiminde Parlayan Yeni Yıldız: DUBAI !!!
Avustralya sertifika programları 2021 fırsatları
Yurtdışında bütçenize göre üniversite ve master fırsatları
Polonya’da Sınavsız Üniversite Fırsatı
Yurtdışında Dil Eğitimi Alırken Çalışabileceğiniz Ülkeler
Ofisteyiz
Yurtdışında Geniş Okul Alternatifleri

Geniş Okul Seçenekleri

Yurtdışı Eğitim'de Para İade Garantisi

Para İade Garantisi

Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Ücretsiz Danışmanlık

Neden Real Yurtdışı Eğitim

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak temsilcisi olduğumuz tüm okulları titizlikle seçiyoruz. Çalıştığımız okulların tamamı yetkili kurumlar tarafından akredite olmuş ve uzun yılların bilgi birikimine ve deneyimine sahip prestijli eğitim kurumlarıdır. Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve başarılı öğrencilerimizin burs alabilmeleri için gereken tüm desteği veriyoruz.

Sema Yazıcı Cayit

Öğrenci Yorumları

[wcp-carousel id=”10896″]

Yurtdışı Eğitim Haberleri

Avustralya Öğrenci Vizeleri Başladı!

Herkesin bildiği gibi Avustralya sınırları COVID-19 pandemisi nedeniyle hem uluslararası öğrencilere hem de diğer ziyaretçilere Mart 2020’den beri kapalı.  Avustralya Hükümeti pandemi sürecini oldukça sıkı kurallarla yöneterek, Avustralya halkının pandemi sürecini en az hasarla atlatması için yoğun çaba sarf etmiştir. Bu süreçte Avustralya öğrenci vizesi işlemleri de durdurulmuştu. Avustralya vizeleri Avustralya’da hem yüksek eğitim hem [...]

Kanada Kolejleri ve Sertifika Programları

Dünyanın en büyük ikinci ülkesi olan Kanada, uluslararası öğrenciler için oldukça popüler bir destinasyondur. Yüksek öğrenimde dünya liderlerinden biri olan Kanada, uluslararası öğrencilere yüksek kalitede eğitim ve deneyim sunar. Kanada, British Columbia eyaletindeki güzel kayak pistleri, hareketli Quebec, Vancouver, Toronto ve Montreal şehirleri, Manitoba eyaletindeki uçsuz bucaksız yeşil alanları, etkileyici sıradağları, yardımsever ve sıcakkanlı yerel […]

kartel Real Yurtdışı Eğitim, Avustralya başta olmak üzere yurtdışı dil okulları, üniversite, yaz okulları ve sertifika programları alanında hizmet vermektedir.

Scroll Up