Swinburne Üniversitesi Melbourne Dil Okulu

Melbourne’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler özel dil okullarını seçebilecekleri gibi üniversitelerin dil eğitimi programlarını da tercih edebilirler. Melbourne’da Avustralya’nın en iyi üniversitelerinin kampüslerinde eğitim alma imkanı elde eden öğrenciler Avustralya’daki dil eğitimlerini en keyifli şekilde geçirirler.

Avustralya’nın en iyi üniversitelerinden biri olan Swinburne Üniversitesi, Melbourne’da dil eğitimi programları ile kapılarını uluslararası öğrencilere açıyor. Kampüs yaşamının her avantajından yararlanabilen öğrenciler Swinburne Üniversitesi dil eğitimi programı ile üniversite düzeyinde kaliteli bir eğitim ve sosyal yaşamın keyfini çıkarıyor.

Swinburne Üniversitesi, Hawthorn, Croydon ve Wantirn’da olmak üzere Melbourne’de 3 adet kampüste yerel ve uluslararası binlerce öğrenciye eğitim eriyor. Kampüs içinde ve dışında birçok aktivite ile öğrenciler, Melbourne’de dil eğitimi almanın hayatlarındaki en keyfini yaşarlar. Okulun spor salonu, kütüphanesi, kafe-restoranları, sağlık kuruluşları gibi her olanaktan yararlanarak genç, dinamik ve akademik bir sosyal çevreye sahip olursunuz.

Swinburne Üniversitesi dil eğitimi, özellikle Avustralya’da lisans ve yüksek lisans gibi üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler için Avustralya eğitim sistemine ve kültürüne alışmak açısından en doğru tercihlerdendir. Akademik İngilizce Programları ile üniversite programlarına sınavsız geçiş imkanı elde edebilirsiniz.

Avustralya’da dil eğitimi alırken çalışmak isteyen öğrenciler, kampüs içinde ve dışında rahatlıkla iş bulabilir, hem çalışıp hem dil eğitimi alarak Avustralya’da hayatın bir parçası haline gelebilirler.

Avustralya’daki en iyi üniversitelerden birinde eğitim almış olmak, ileride Avustralya içinde veya dışındaki kariyerinizde İngilizce yeterliliğinizi direkt kanıtlama şansı sunacaktır.

Neden Swinburne University

 • Melbourne’daki üç büyük ve eşsiz kampüsü ile Avustralya’daki en iyi üniversitelerden biridir.
 • Eğitim başlangıç tarihleri esnektir.
 • Avustralya’daki en iyi akademisyenlerden İngilizce eğitimi alabilirsiniz.
 • Üniversite kampüsünde öğrenciler için olan bütün imkanlardan rahatlıkla yararlanabilirsiniz.
 • Avustralyalı ve dünyanın birçok yerinden uluslararası öğrenci ile birlikte eğitim alarak, birçok kültürü öğrenebilir, dünyanın her yerinde arkadaş sahibi olabilirsiniz.
 • İş dünyasında Avustralya’nın hatta dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde eğitim almış olmak, sizi rakiplerinizin birkaç adım ötesine taşıyacaktır.
 • Avustralya üniversitelerinde yüksek lisans ve lisans okumak isteyen öğrenciler hem İngilizce yeterlilik açısından hem de Avustralya eğitim şekli açısından kendilerini en iyi şekilde geliştireceklerdir.
 • Öğrenci kulüpleri, sosyal sorumluluk aktiviteleri gibi etkinliklere katılarak faydalı ve özgeçmişinize referans olarak eklenebilecek detaylar ekleyebilirsiniz.
 • Öğrenciler için akademik destek ve mezunların iş potansiyellerinden yararlanabilirsiniz.
 • Kampüs içinde ve kampüse ulaşım oldukça kolaydır.

Swinburne University İngilizce Programları

 1. Genel İngilizce
 2. Akademik Amaçlı İngilizce

Swinburne University Melbourne Konaklama İmkanları 

Swinburne Üniversitesinde dil eğitimi alan öğrencilerin kampüs içi ve kampüs dışı konaklama seçenekleri vardır.

Kampüs İçi Konaklama

 • Öğrenci Odaları

Ortak yaşam ve yemek alanları ile canlı bir hayat seçeneğini değerlendirebileceğiniz, yurt tarzı odalardır. Sınıfa 2 dakikalık mesafede eğitim alma imkanını sağlar. Sürekli danışmanlar ile ihtiyacınız olan her yardıma ulaşabilirsiniz. Bütün odalarda yatak, masa ve dolap gibi temel ihtiyaçlar bulunur. Çamaşırhane ve banyolar ortak kullanımlıdır.

 • Paylaşımlı Daireler

İki, üç veya dört kişilik dairelerde konaklayabileceğiniz bu konaklama tipinde yerel ve uluslararası öğrenciler ile anı alanı paylaşabilirsiniz. Herkesin kendi odası vardır. Salon mutfak ve banyo ortak kullanımlıdr.

 • Stüdyo Daireler

Bireyselliğine ve bağımsızlığına önem veren öğrenciler için kampüs içi konaklama seçenekleridir.

Diğer Melbourne Konaklama İmkanları 

 • Aile yanı Konaklama
 • Öğrenci Evleri
 • Hosteller
 • Özel Yurtlar

Tanıtım Videosu

 

Swinburne University Konumu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.