1964 yılında kurulan Studio Cambridge, Cambridge şehrinde ki en eski ve alanı en geniş İngilizce dil okuludur. Studio Cambridge, herhangi bir zincir okul ile bağlantılı değildir, lokal bir okuldur. Bu sayede öğrencilerine 60 yılı aşkın süredir kaliteli ve yüksek standartları olan bir İngilizce dil eğitimi sağlamaktadır.

Demir yolu istasyonuna 400 metre uzaklıkta olan Studio Cambridge aynı zaman da şehir merkezine yürüyerek sadece 10 dk uzaklıktadır. Okulun binası tarihi bir yapıya sahip olup iki ayrı binadan oluşmaktadır.

Cambridge, küçük bir şehir olmasına rağmen dünyanın en iyi ve en eski üniversitelerinden birisi olan University of Cambridge’e ev sahipliği yapar. Londra merkezine trenle yaklaşık 45 dakikada ulaşmak mümkündür.

Studio Cambridge Dil Okulu Programları

Tüm İngilizce düzeylerini kapsayan, her hafta başlayıp bütün yıl boyunca devam eden iki temel kurs programı sunmaktadır. Bu kurslar, EFL 20 ve EFL 28 kurslarıdır. EFL 20 programı hafta içi Pazartesiden Cumaya sabah 09:15 ve 12:45 saatleri arasındaki Genel İngilizce kurslarıdır. EFL 28 programı ise yine aynı Genel İngilizce kursunu kapsamakla birlikte, Cuma günü öğleden sonraları hariç olmak üzere diğer günler öğleden sonra 13:45’ten 15:15’e kadar süren özel seçenekli kursları içermektedir.

  • Dil Becerilerini (Dinleme, Okuma, Yazma, Gramer, Konuşma, Telaffuz vb.)
  • Özel İlgi Alanlarını(İngiliz Kültürüne bakış, Tarih ve Medya)
  • İş İngilizcesini
  • Akademik İngilizceyi (IELTS sınavına hazırlık kursunu da içeren)
  • Okuma ve Yazma Alıştırmalarını
  • TOEIC sınavına hazırlık kurslarını kapsar.

Studio Cambridge Summer School Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Okulumuz yıl boyunca, tek kişilik, yarım pansiyon aile yanında konaklama imkanı sunmaktadır.(16 yaş ve üzeri için). Bu seçenekte öğrencilerimiz bir aile yanında, kendilerine ait tek kişilik bir odada, diğer ihtiyaçlar ve banyo için aile ile birlikte paylaşarak konaklayabilmektedir. Üç farklı standarttan oluşan aile yanı konaklama imkanı sunabiliyoruz. Ailelerin çoğunluğu uzun süredir yabancı öğrenci kabul eden, deneyimli ve güvenilir ailelerdir. Ayrıca, 18 yaş ve üzeri yetişkinler için daha farklı özel konaklama imkanları da mevcuttur.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Tüm okulların fiyat listelerini görmek için tıklayın.