Sprachcaffe Toronto Dil Okulu(eski adıyla GEOS); Toronto’da dünyanın farklı yerlerinden gelen 5 milyonunun üzerinde insan yaşamaktadır. İnsan çeşitliliği sayesinde Toronto renkli, canlı ve kültürlü bir şehir haline gelmiştir. Kanada’nın en temiz ve güvenli şehirlerinden birisidir.  Toronto kelime anlamalı itibarı ile ’de buluşma yeri anlamına gelmektedir.

Toronto canlı ve yaşam dolu bir şehirdir.  İngilizce eğitimi aldığınız süre boyunca Toronto’yu mutlaka keşfetmelisiniz, Toronto’da mutlaka herkes için bireyler vardır. Doğaseverler için Ontario Gölü veya meşhur Toronto Hayvanat Bahçesini ziyaret edebilirsiniz, sanatseverler için ise Art Gallery ve Fort Yrok oldukça ilgi çekici yerlerdir. Kanada’nın New York’una hoş geldiniz.

Sprachcaffe Dil Okulunda ana dili İngilizce olan öğretmen tarafından eğitim verilmektedir. İngilizce öğrenirken dünyanın en çekici şehirlerinden birini keşfedebilirsiniz. Şehir içi aktivitelerin yanı sıra şehir havasından sıkıldığınız ’da Ontario gölü kenarına kahve içmeye inebilir ve temiz göl havasının tadını çıkartabilirsiniz Toronto’da İngilizce dil kursu, geleceğiniz için önemli yatırımdır. İngilizce kursa giderek eşsiz yerleri ziyaret edebilir, yararlı deneyimler kazanabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.  Toronto’da İngilizce dil eğitim almanın avantajlarını keşfedin!

Sprachcaffe Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Part Time İngilizce
  • Standart İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Süper Yoğun İngilizce
  • Birebir İngilizce

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.