Sprachcaffe Toronto Dil Okulu

Toronto’da dünyanın farklı yerlerinden gelen 5 milyonunun üzerinde insan yaşamaktadır. İnsan çeşitliliği sayesinde Toronto renkli, canlı ve kültürlü bir şehir haline gelmiştir. Kanada’nın en temiz ve güvenli şehirlerinden birisidir. Toronto kelime anlama itibarı ile de “buluşma yeri” anlamına gelmektedir.

Sprachcaffe (eski adıyla GEOS Language) dil okulunda ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından eğitim verilmektedir. İngilizce öğrenirken dünyanın en çekici şehirlerinden birini keşfedebilirsiniz. Sprachcaffe Toronto dil okulunda İngilizce dersleri; eğlenceli ve iletişimsel bir öğrenme ortamı sağlayan nitelikli, ana dili İngilizce olan eğitmenler tarafından verilir. Sınıf mevcudu maksimum 15 kişiden oluşur ve öğrencinin gelişimi yakından takip edilir. Öğrenciler kurs başlamadan önce İngilizce Seviye Tespit Sınavına katılır ve

Şehir içi aktivitelerin yanı sıra şehir havasından sıkıldığınızda Ontario gölü kenarına kahve içmeye inebilir ve temiz göl havasının tadını çıkartabilirsiniz Toronto’da İngilizce dil kursu, geleceğiniz için önemli yatırımdır. İngilizce kursa giderek eşsiz yerleri ziyaret edebilir, yararlı deneyimler kazanabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Toronto’da İngilizce dil eğitimi almanın avantajlarını keşfedin!

Sprachcaffe Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Standart İngilizce 20 Ders
  • Yoğun İngilizce 30 Ders
  • Süper Yoğun İngilizce
  • Birebir İngilizce

Tanıtım Videosu:

Sprachcaffe Toronto Adress:

Kanada dil okulları fiyat listesini incelemek için tıklayın. Kanada’da dil eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için 0216 348 4838 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz veya Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz.