Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe St. Paul’s Bay; Malta Adası Akdeniz’in sıcak ve ılıman ikilimi eşliğinde İngilizce öğrenmek ve İngilizce dilinizi geliştirmek için en etkili ve heyecan verici alanlardan birisidir. Büyüleyici kumsalları ve havuzlu dil okulu sayesinde İngilizce öğrenmek stres dolu bir süreç olmaktan çıkıp macera dolu zevkli bir hal almaktadır. Malta’da ana dil olarak İngilizce konuşulması bu ülkeyi İngilizce öğrenmek için ideal bir alan yapan diğer sebeplerden birisidir.

St Paul’s Bay’deki tatil bölgesi Buggiba, adanın kuzey kesiminde ve başkentten 10 km uzaklıkta yer alır.  Bu sahil kasabası kayalık platoları ve kumsalları ile bilinmektedir. Bölge son zamanlarda adanın en popüler mekânlarından biri haline gelmiştir.

Sprachcaffe International Dil Okulu St Paul’s Bay’daki Buggiba kasabasında küçük ama şirin bir turistik kasabada yer almaktadır. Bu şirin sahil kasabasında dalış, rüzgâr sörfü ya da tekne turları gibi aktiviteler oldukça popülerdir. Restoranlar, kafeler ve diskolar bölgede vakit geçirebileceğiniz diğer mekânları oluşturur. Buggiba diğer kasabalara veya Malta’nın komşu adalarına keşfe çıkmak için uygun bir başlangıç noktasıdır.

Sprachcaffe International Dil Okulu görsel ve işitsel anlamda ihtiyacınız olabilecek her şey düşünülerek donatılmıştır. Okulumuzda derslerden sonra dinlenebileceğiniz teras bulunmaktadır. Denize yürüme mesafesi yaklaşık 10 dakika olan okulda tamamı klimalı 9 adet derslik bulunur. Malta St Paul’s Bay İngilizce dil okulu beyaz, tipik bir Malta Villasıdır ve konaklamanın yer aldığı otele yürüyüş mesafesindedir.

Sprachcaffe Languages Plus, Malta Dil Okulu

Sprachcaffe Malta Dil Okulu İngilizce Kursları

Malta St. Pauls Bay’deki dil kursumuzun ilk günü yapılan seviye tespit sınavı ile sizin için en uygun sınıfa yerleştirileceksiniz. St Paul’s Bay’deki dersler Pazartesi’den Cuma’ya verilir ve resmi tatillerde ders yoktur. Kurs sonunda her öğrenci aldığı dersleri ve bitirdiği seviyeyi gösteren bir sertifika alacaktır.

St Paul’s Bay’de İngilizce Kurslar ile başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Sprachcaffe’de bir iki haftadan bir kaç aya kadar istediğiniz süre kurs alabilirsiniz.

Yetişkinler için sunulan St Paul’s Bay’de İngilizce kurslarına minimum katılımcı yaşı 18’dir. 13-17 yaş grubundaki öğrencilerimiz Gençler için sunduğumuz St Paul’s Bay’de İngilizce kurslarına katılabilirler.

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleriniz

  • Sprachcaffe Daireleri
  • Aile Yanı konaklama

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Aktivite Programları

St. Paul’s Koyu Malta’nın en güzel sahillerinde bir birinden eğlenceli spor aktivitelerini sunmaktadır. Dalış, voleybol ve atlı spor St. Paul’s Bay aktivitelerinden sadece bir kaçını oluşturmaktadır.

Bu adada yapılacak pek çok aktiviteden yararlanabilirsiniz. İsterseniz Gozo’ya Jeep Safari yapabilirsiniz, isterseniz St. Paul’s Bay’de kalarak şehirde alış veriş yapabilirisiniz. Eğer biraz dinlenmek isterseniz etrafınızdaki sayısız bar ve restoranlardan birini deneyebilirsiniz. Canlı gece hayatı ile ün salmış olan Paceville şehri bulunduğunuz yerden sadece 25 dakika mesafede olacaktır.

Tanıtım Videosu

 

 

Harita Konumu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.