Sprachcaffe Paris; Fransa’nın başkenti olan Paris için ifade edilebilecek tek bir cümle ve ya kelime halen belirtilmiş değildir. Bu söylemleri idrak edebilmeniz için ancak bu şehri ziyaret etmeniz gerekir. Louvre Müzesi,Eyfel Kulesi ve Champs Elysees de geçireceğiniz bir gün bile şehre bağlanmanıza sebeptir.

Fransızca eğitim sürecinde Sprachcaffe dil okulu doğal ortamlarında öğrencilere kaliteli kurs imkânı sunmaktadır. Paris de yer alan eğitim programları farklılık göstermektedir. Herkesin yararlanabileceği tarzda programlar yer almaktadır. Sprachcaffe de ki Fransızca dil okulunda dileyen öğrenciler 2haftalık süresi olan kurslara katılabilir veyahut sınavlara hazırlık programlarına katılabilirler. Paris şehrinde uygun bir kursa bulmanız kaçınılmazdır.

Sprachcaffe de Fransızca dil eğitimi almaya gelen öğrenciler şehirde geçirdikleri süre zarfında merkezi ve methedilen yerleri gezerken, kafeler, barlar, müzeler gibi ortamlarda kendi öğrenimleri süresince dillerini pekiştirebilirler. Mola verirken bile pratik yapmaları mümkündür. Parislilerle konuşarak bunu zenginleştirebilirler. Fransa’nın diğer bölgelerine düzenlenen gezilere katılarak hem keşfe çıkabilirler hemde dillerini geliştirebilirler.

Sprachcaffe Fransızca öğrenimi süresince öğrenciler hızlı bir şekilde eğlenerek yabancı dillerini geliştirebilirler. Paris in göbeğinde Fransızca eğitimi alırken bu güzel şehirde keşfedebilmeleri mümkündür.

Sprachcaffe Paris Dil Okulu

Sprachcaffe Paris Dil Okulunun Donanımı

Sprachcaffe de Fransızca öğrenimi süresince kaliteli bir ortamda keyfini sürerek eğitimlerini geliştirebilirler. Eğitim süresince rahat ve keyifli bir atmosfer var olmaktadır. Kurslar pazartesi günleri öğrencilere eğitim vermektedir. Başlangıç seviyesindekiler hariç.

Sprachcaffe de ki eğitim sürecinde öğrenciler aşağıdaki yer alan imkânlardan yararlanabilmektedirler.

Resepsiyon

Salon

Kütüphane

Kafeterya

İnternet erişimi

Paris’deki okulumuzda birçok türde Fransızca Kurs sunmaktayız ve maksimum sınıf mevcudu 12 öğrencidir.

Sprachcaffe Paris Dil Okulu

Sprachcaffe Paris Dil Okulunun Konumu

Sprachcaffe in konumu 9. Arrondissement in güneydoğusunda ki “Arrondissement de l’Opera” isimli bir cadde de yer almaktadır. Mağaza, kafe, butik ve birçok fazla restorana yakın mesafededir.

Sprachcaffe okulun yakın mesafesinde bulunan sosyal imkânlar şu şekildedir, Stock Exchange, Paris Opera ve diğer kültürel tarihi ve mimari bölgeler. Grands Boulevards okula en yakın metro istasyonu olarak bilinmektedir.Louvre Müzesi Arc de Triomphe ,Notre Dame gibi tarihi mekanlar toplu taşımalarla ziyaret edilebilecek kadar kolay bölgelerdir.

Sprachcaffe Dil Okulunun Paris’teki Aktiviteleri

Paris gibi büyüleyici bir şehirde yapılabilecek birçok aktiviteler vardır. Şehir turunu ön plana atılması keyifli bir zaman dilimi yaratacaktır. Arc de yer alan Triomphe ve Champs-Elysée gidilebilir mağazaları gezebilir ve güzel bir kafede güneşli ortamın tadını çıkartabilirsiniz.

Sprachcaffe Paris Dil Okulu Fransızca Kurs Programları

  • Standart 20
  • Yoğun 30
  • Bire bir 10/20/30
  • Akademik Dönem 20/30
  • Sınava Hazırlık 20/30

 

Sprachcaffe Paris Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • Standart Daire
  • Aile Yanı

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com