Sprachcaffe International Londra Dil Okulu

Sprachcaffe International Dil Okulu, 25 yılı aşkın bir süredir dünya üzerindeki 26 şehirde kendini genç hisseden kişilere dil eğitimi sağlayan lider kurumlardan birisidir. Sprachcaffe dil okullarında eğitim alan binlerce kişi kaliteli dil eğitiminden daha fazlasını bulmanın keyfini yaşamışlardır.

Sprachcaffe/ Languages PLUS dil öğrenme deneyiminin sadece dersler değil aynı zamanda gidilen  ülkenin yaşam tarzını, geleneklerini ve  ritmini de yaşayarak öğrenileceğini bilmektedir. Bu amaçla ders dışı eğlenirken öğrenmeye olanak tanıyan aktiviteler düzenler.

Sprachcaffe Dil Okulları

Sprachcaffe/Languages PLUS  bir dili sadece konuşulduğu ülkede öğretir. Öğrenciler rahat bir ortamda hata yapma korkusundan uzak, şehri, insanları dolayısıyla dili yaşayıp tanıyarak öğrenirler. Sprachcaffe dil ve konuşma anlamına gelen “Sprach” ve kafe anlamına gelen “Caffe” kelimelerinden oluşup konuşma kafesi anlamına gelir.

Sizin için avantajı: Kursları sizi dünyanın her tarafından gelen diğer öğrencilerle buluşturarak ufkunuzun genişlemesini sağlar. Okullarının yerlerini belirlerken sadece pozitif eğitim ortamını değil aynı zamanda boş zaman ve kültürel aktiviteler için ideal olanaklara sahip olmasını göz önünde bulundurur.


Sprachcaffe Eğitmen Kadrosu 

Dünyanın birçok bölgesinde bulunan Sprachcaffe/Languages PLUS okullarında öğretmenler, tam niteliklere sahip, üniversite mezunu, tam motivasyonlu ve öğrettikleri dilde konuşma teknikleri konusunda deneyimli, öğrettikleri dil ana dilleri olan kişilerdir. Onlar etkili ve heyecan doludurlar. Onların kişiliği, espiri anlayışı,  enerjisi ve hassasiyeti kursların başarısında önemli bir rol oynar.

Sprachcaffe Öğretim Metodu

SPRACHCAFFE, bir dili hemen konuşabilmek için konuşmayı temel alan bir öğretme metodu geliştirmiştir. Öğrencilerin dile daha kolay adapte olabilmesi ve konuşmaya başlayabilmesi için gerekli atmosferi yaratmaktadır. ‘Konuşma İlkesi‘ ne bağlı kalmak başarılı bir şekilde uzun süre dille bağlantıda olmayı ve hızlı ilerlemeyi sağlar. En başından bütün gayretler öğrencilerin öğrendikleri, pratik ve hızlı etki eden, doğal sözcük dağarcığını günlük yaşamda karşılaştıkları durumlarda kullanmalarını sağlamaya yöneliktir.

 

Tanıtım Videosu:

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 4838 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.