Sprachcaffe Floransa; Birçok kişinin hayali olan İtalyanca öğrenmek Firenze de bam başka bir boyut kazandırmaktadır. İtalyan yaşam tarzlarıyla harmanlanmaktadır. Floransa’yı bir kere görenler hemen büyüsüne kapılırlar. Floransa İtalyanca öğrenmek için en iyi ve en güzel şehirdir.

Görülmeye değer birçok yer var ve keyfini çıkartın. Butikleri ve Toskana mimarisiyle ünlü şehir yemeklerinin sırlarına göz atıp keşfe çıkabilirsiniz. Floransa İtalyanca öğrenmeye gelenler için muhteşem bir şehirdir. Bu şehir sizi kendinizden alacaktır.

Sprachcaffe İtalyanca Dil Okuluna İtalyanca Dil Eğitimi almaya gelen öğrenciler yerel halkla bütünleştikleri için pratikte geri kalmayacaklardır. Sprachcaffe ile Floransa da ki değişik tarzdaki kurslarımızdan birini seçebilirsiniz. Tatil süresince 2 haftalık kurslarımız mevcuttur isterseniz sınava hazırlık için veyahut bireysel kurslara katılabilirsiniz. Bu şehirde aradığınız kaliteli eğitimi bulacaksınız.

Sprachcaffe İtalyanca Dil Okulu Eğitmenlerin ana dilleri İtalyanca olması eğitim sürecinde öğrencilere zengin bir öğrenim vermelerine vesile olmaktadır. İnteraktif ve değişik eğitim metotları mevcuttur. Eğlenceli ve keyifli bir ortamda rahat öğrenim görmeleri sağlanmaktadır. Yerel halk ile pratik yapabilir İtalyancanızı geliştirebilirsiniz.

 

Öğrencilerin eğitim aldıkları süre içinde Modern bir ortamda öğrenim görmelerini sağlayacak süre zarfında sağlanacak olanak ve imkânlar şunlardır;

 • Resepsiyon
 • Mültimedya odası
 • Cafe
 • Ortak kullanım alanı
 • Çatı terası

Floransa’da bulunan dil okullarında çeşitli İtalyanca kurslar sunulmaktadır. Sınıflar en fazla 10 kişi olmak üzere ayarlanmıştır. Pazartesi günü başlayan kurslara başlangıç seviyesinin haricindekiler katılım gösterebilirler.

Sprachcaffe Floransa Dil Okulunun Konumu

Floransa’da dil öğrenip şehri keşfetmek için güzel bir konuma sahiptir. Panoramik bir şehre sahip olan Floransa Sprachcaffe oldukça etkileyicidir. Görülmeye değer diğer kısımları ile alışveriş alanlarına yakın mesafelerde Piazzadella Repubblica da bulunmaktadır.

Sprachcaffe İtalyanca Dil Okulunun hemen yakınından geçen otobüs hatları Floransa da ki keşfinize engel olmayacaktır. Ren istasyonu ise 2 dk lık mesafededir. Bu nedenle Sprachcaffe İtalyanca Dil Okulu diğer kasabaları gezmek için iyi bir alanda yer almaktadır.

Birçok müze ve sayısız saraylarla çevrili olan Şehrin ambiyansı muhteşemdir. Özel barlar ve galeriler, kafeler, diskolar ve kulüplerde bulunmaktadır.

Sprachcaffe Floransa Dil Okulu İtalyanca Kurs Programları

 • Standart
 • Yoğun
 • Bire bir
 • Akademik Dönem
 • Sınava Hazırlık

Sprachcaffe Floransa Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

 • Standart Daire Tek veya Çift Kişilik self-catering Ortak tam donanımlı mutfak ve banyo, bazı dairelerde TV ve çamaşır makinesi 5-15 d. yürüme mesafesi/toplu taşıma ile 10-20 dakika
 • Konfor Daire Tek veya Çift Kişilik self-catering yüksek standart, Mutfak ve Banyo Paylaşımı, nevresim, bazı dairelerde TV ve çamaşır makinesi 5-15 d. yürüme mesafesi/toplu taşıma ile 10-20 dakika
 • Aile Yanı Tek veya Çift Kişilik YP Kültür&Gelenek öğrenimi, ortak banyo, nevresim, haftalık temizlik, 5-15 d. yürüme mesafesi/toplu taşıma ile 10-20 dakika
 • Stüdyo Tek veya Çift Kişilik self-catering Max. 2 öğrenci ile ortak mutfak ve banyo, nevresiim, haftalık temizlik, bazı dairelerde TV ve çamaşır makinesi 5-10 dakika yürüme/toplu taşıma ile 10 dakika

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com