Sprachcaffe Barcelona İspanyolca Dil Okulu enerji dolu şehir merkezinde yer almaktadır. İspanyol kültürü ve yaşam biçimleriyle öğrenciler tarafından tercih edilen bir şehirdir. Şehrin en çok beğenilen ve görülmeye değer yerleri farklı etkinlikleri ziyaret etmeniz mümkündür. Barselona’nın meşhur The Ramblas alanı okula yürüyüş mesafesi kadar yakındır. Barlar, butikler, müzik marketler ve birbirinden benzersiz bir çok mekân Sprachcaffe Barcelona İspanyolca Dil Okulu’na yakın mesafededir.

Sprachcaffe Barcelona İspanyolca Dil Okuluna eğitim için gelen öğrenciler kentin sokaklarında ki kalabalık ortama rağmen öğrenim gördükleri süre içinde sessiz bir çalışma ortamına sahip olacaklardır. Modern donanımıyla öğrencilerine rahat ve konforlu bir öğrenim imkânları sunmaktadır.

Başlangıç seviyesi haricinde sunduğumuz tüm dil kursları pazartesi günleri başlamaktadır.

Kumsallarında güneşlenirken kokteyl keyfini sürmenizi tavsiye ederiz. Catalunya da ki birçok kafede bunu gerçekleştirmekte mümkündür. Akdeniz iklimine sahip olan Barselona keyifli kumsallara sahip benzersiz barlar ve publarla doludur. Katalan yemek lezzetleri dünyanın birçok milliyetinden akın eden gençler tarafından keşfedilmektedir. Barselona şehir yapısı itibariyle çekici ve cezbedici yönü ağır basmaktadır. İspanyolca öğrenmek için doğru adres Barselona’dır.

Deniz manzarasına sahip olan bu canlı şehir İspanyolca kursu ve turistik gezi için tercih edilen bölgelerden biridir. Gece hayatları ünlü olup müzeleri gezmek sizler için çok keyifli bir zaman geçirmenize vesile olacaktır. Benzersiz mimari yapısı Barselona’yı ünlü bir şehir olarak kılmaktadır. Mimar Antoni Gauidi Katalan başkentinde çok fazla sayıda inşası ve eseri bulunmaktadır. Parc Guell in katedrali, küçük ve büyük mimari yapısı Sagrada Familia İspanyolca öğrenimiz süresince gezip görülmesi gereken bölgelerden biridir.

Sprachcaffe Barcelona İspanyolca Dil Okulu öğrencilerine doğal bir ortamda eğitim verme lüksüne sahiptir. Barselona kentini gezip keşfetmek için programlardan birine kayıt yaptırabilirsiniz. Şehrin tüm zenginliklerini ve şaheserliklerine izleyici kalabilirsiniz. Bir birinden farklı kurslar ile imkânlar sunulmaktadır. 2 Haftalık süre içinde kurslara katılım gösterebilir isterseniz sınavlara hazırlanabilirsiniz. Yoğun kurslar ile bu mümkündür. Herkese hitap edebilecek kurs programları bulunmaktadır. Akdeniz şehri olarak bilinen bu güzel şehri İspanyolcanızı geliştirirken keşfetme imkânınız var.

Sprachcaffe Barcelona İspanyolca Dil Okulu

Sprachcaffe Barcelona İspanyolca Dil Okulu Kurs Programları

  • Part-Time
  • Standart
  • Yoğun
  • Akademik Dönem
  • Sınava Hazırlık
  • Bire bir

Sprachcaffe Barcelona İspanyolca Dil Okulu Konaklama Programları

  • Standart Daire
  • Sprachcaffe Yurtları
  • Aile Yanı

Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com