Sprachaffe Nice; Fransa da ki en büyük 5. Şehir olan Nice Cote D’Azur başkentinden fazlasıdır. Muhteşem tarihi mimari yapısı ve kültürel zenginliklere sahiptir. Müzeler, butikler, halk pazarları, kültürel kafeler, harabeler ve canlı gece yaşantısı ile Nice’ı ziyaret etmek için yeterli sebeplerdir. Nice Akdeniz’in kıyısında Rivirea bölgesinin batısında yer almaktadır. Nice Côte D’ Azur da tarihi kalıntı, butik ve müzeler yer almaktadır,17. Ve 18. yy dönemine ait mimari tarihi dokusu el değmemiş bir şekilde sokaklarda görmek mümkündür, bu tarz kafeler turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir.

Sprachaffe Fransızca dil okulu eğitim alan öğrencilerine doğal bir ortam yaratarak zengin eğitim vermektedir. Harika yurt dışı eğitim programları yer almaktadır, her hangi birine kayıt yaptırarak bu programlardan yararlanılabilir ve şehrin zengin hazinelerini keşfedilebilir. Yazın gerçekleştirilen kurslar 2 haftalık ve farklı kurslarda sunulmaktadır.

Sprachaffe Nice Fransızca Dil Okulu

Coted’Azur’un kıyı kenti ve kültürel zenginlikleriyle bilinmektedir, iyi bir dinlenme ortamı aynı zamanda öğrenciler alınan Fransızca dil eğitimi yanında sunulmaktadır. Güzel kumsalları ve Akdeniz de ki kristal şeffaf deniz manzarası ile ünlüdür. Bu nedenle öğrenciler tarafından popüler olarak bilindiği için tercih edilmesi kaçınılmazdır.

Nice ayrıca görülmeye değer, çekici bir eski kasabadır da ve birçok kültürel ve sanatsal mirasa sahiptir. Böyle bir ortamda Fransızca öğrenmenin neredeyse çaba gerektirmediğini göreceksiniz. İlginç bir tatille Fransızca kursunu birleştirme fırsatını kaçırmayın!

Nice’ın çekici eski küçük kasabaları ve birçok sanatsal mirasa ve kültürel ortama sahiptir. Bu atmosferde Fransızca öğrenirken çaba bile göstermeden bu eğitimi aldığınızı göreceksiniz. Bu sayede hem tatil hem de yabancı dil olan Fransızcayı öğrenme fırsatı kaçırılmamalıdır.

Sprachaffe Nice Fransızca Dil Okulu

Sprachaffe Nice Fransızca Dil Okulunun Donanımı

Nice de ki okulumuzda iyi bir kalitede Fransızca eğitim deneyimi mümkündür. Rahat ve samimi bir atmosferde Fransızca dil eğitimi almak oldukça uygundur. Nice de Fransız dili ile çevrelenmiş yaşam tarzıyla bütünleşmiş bir unutulmaz tatil sizleri beklemekte.

Nice ın öğrencilerine aydınlık eğitim için konforlu bir atmosfere sahip olan olanakları mümkündür.

Ayrıca okulda bunlar mevcuttur.

Geniş, iyi donanımlı sınıflar

Her odada klima

Kütüphane

İnternet erişimi

TV, DVD çalar ve bilardo bulunan bir salon

Nice da ki Fransızca eğitimi süresince farklı kurslar sunulmaktadır. Sınıf mevcutları en fazla 12 öğrenci kapasitesindedir. Başlangıç seviyesi haricinde ki tüm dil kursları hafta başı olan pazartesi günü olarak hizmet vermektedir.

Sprachaffe Nice Fransızca Dil Okulunun Yeri

Fransızca dil eğitimi veren Nice’ın yeri şehir merkezinde bulunmaktadır. Belle Epoque binasında yer alan Nice, Bazilika Notre Dame’ tren ve otobüs istasyonun dan sadece birkaç dakika mesafededir.

Sadece 10 dk lık mesafede olan plajlardan öğrenciler ders aralarında faydalanabilirler. Güneşli ve açık havalarda dersler genelde dışarıda yapılmaktadır.

St.Lopez,Cannes ve Monoca gibi civarındaki şehirlere düzenlenen gezilere öğrenciler katılım gösterebilirler…şehri tanımak için güzel bir başlangıçtır.

Sprachcaffe Nice Fransızca Dil Okulu Aktivite Programları

Nice da Fransızca öğrenirken eş zamanlı birçok aktiviteye katılım gösterilebilir. Boş vakitlerde Chagall Müzesi ve benzeri yerler ziyaret edilebilir. Coted’Azur kumsalı boyunca tur atılabilir büyüleyici doğal güzellikler gözlemleyebilirsiniz.

Sprachcaffe de ki sıcak, samimi ve enerjik ekibimiz aktivite-programlarla ilgili sizlere detaylı bilgileri vereceklerdir.

Sprachaffe Nice Dil Okulu Fransızca Kurs Programları

  • Standart
  • Yoğun
  • Bire bir 10/20/30
  • Akademik Dönem   20/30
  • Sınava Hazırlık   20/30

Konaklama Seçenekleri

  • Standart Daire: Tek veya Çift Kişilik self-catering, Mutfak ve Banyo Paylaşımı, haftada bir temizlik, nevresim 5-20 d. yürüme mesafesi
  • Konfor Daire: Tek veya Çift Kişilik self-catering yüksek standart, Mutfak ve Banyo Paylaşımı, haftada bir temizlik, nevresim 5-20 d. yürüme mesafesi
  • Aile Yanı: Tek veya Çift Kişilik Kahvaltı (dahil), YP Kültür&Gelenek öğrenimi, temizlik servisi, nevresim, toplu taşıma ile 10-30 dakika
  • Stüdyo Tek veya Çift Kişilik:  self-catering Kişisel mutfak ve banyo, haftada bir temizlik, nevresim 10-20 dakika yürüme mesafesi
  • Otel : Tek veya Çift Kişilik self-catering merkezi konum, temizlik ve resepsiyon servisi yürüyerek 10-15 dakika

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com