SNT International College İngilizce dil eğitimi veren okul 2002 yılında kurulmuş olan okul, British Council tarafından 2005 yılında akredite edilmiştir, İngiltere’nin güney kıyısın Bournemouth da bulunan ve Dünyanın her yerinden ve yaştan öğrencilerin katılımı ile öğrenim gördükleri bir kuruluştur. Dil eğitimi alan öğrenciler SNT International College seçtikleri takdirde şehrin en canlı noktalarına ve deniz kenarı plajlara ulaşmaları sadece 5DK’dır.

İngiltere de İngilizce dil eğitimi almak için öğrenciler SNT International College seçmeleri için sebepleri neler olabilir? British Council tarafından onaylı bir dil okulu olmakla beraber, Cambridge IELTS sınavına hazırlık kursları düzenlenmekte, Öğrenciler İngiliz Üniversitesi ve ilgili sınavlarına hazırlanabilirler, Tüm bunları profesyonel eğitim kadrosu, konuşma, okuma ve yazma konusunda eğitimli öğretmenleri ile iyi ve zengin bir İngilizce dil eğitimi vermektedirler. Okula kayıt dönemleri konusunda erken davranan öğrenciler oldukça uygun ve makul fiyatlarla bu fırsatlardan faydalanabilirler. Bournemouth İngiltere’nin en güneşli şehirlerinden biri olduğu için öğrenciler tarafından çok talep gören bölgedir. Alternatif şehirler arasında daha güvenli ve huzurlu oluşuyla da methedilmektedir. Bournemoth şehri küçük şirin ve az nüfuslu bir şehirdir, bu şehrin geçici yoğun ve kalabalık olma süreci yaz dönemin de ki turistlerin akın etmesidir.

SNT International College ingilizce dil eğitimi verdiği süre içinde öğrencilere sunduğu programlar şu şekildedir, Genel İngilizce Cambridge sınavına hazırlık programı, Her pazartesileri programa katılabilirler, IT kursları, İş ingilizcesi, First Certificate CAE,VE IELTS programları, Tam zamanlı kurslar 20 ders ve haftalık 15 saat olmak üzere belirlenmiştir, yoğun kurslar 40 ders dahilinde haftalık 30 saat olarak derlenmiştir. Ayrıca Cambridge sınav hazırlık kursu 20 ders haftada 15 saat şeklinde belirtilmiştir.

SNT International College İngiltere Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

Genel İngilizce

  • Full – time (haftada 15 saat)
  • Semi – Intensive (az yoğun, haftada 22,5 saat)
  • Intensive (yoğun, haftada 30 saat)

Genel İngilizce ve Cambridge Sınav Hazırlık

  • FCE (First Certificate in English)  Hazırlık
  • CAE (Certificate in Advanced English) Hazırlık
  • IELTS Hazırlık

İş İngilizcesi

Konaklama Seçenekleri

  • Aile Yanı Konaklama

Tanıtım Videosu :

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.