Skola Londra Dil Okulu İngiltere’deki en popüler okullardan birisidir. Hyde Park of London’da Londra merkezinde yer almaktadır. Yabancı öğrencilere İngilizce eğitim verme konusunda uzmanlaşmış 1972 yılından günümüze dil eğitimi vermektedir. Londra’da yaşadığınız sürece samimi öğretmenleri ve personeli size yardımcı olacaktır.

Skola Londra Dil Okulu, özellikle çocuklar ve ailelere yönelik programlarıyla dikkat çekmektedir. 6-16 yaş arasındaki çocuklar ve gençler yılın her döneminde Skola’da eğitim alabilirler. Öğrenciler isterlerse aileleriyle birlikte eğitim alabilirler. Çocuklar Skola’da eğitim alırken aileleri de partner okulumuz TTi School of English’de eğitime devam edebilirler. TTi, sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Londra Şehri dünyanın en çok turist çeken şehirlerinden birisidir. Tarihi binalar, müzeler, tiyatrolar, sinemalar, geniş parkları, sanat galerileri ve bahçeleri Londra’yı cazip kılan önemli yerlerdendir. St. Paul’s Katedrali, Buckingham Sarayı, Trafalgar Square, Oxford Street dükkânları, London Square, Covent Garden, National Gallery Londra’da ziyaret etmeniz gereken önemli yerlerin başında gelir. Metro , tren ve otobüs sistemi ile gelişmiş bir ulaşım ağına sahip olduğu için ulaşım oldukça rahattır.

Skola English Schools Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Çocuklar için genel İngilizce
  • Çocuklar için yaz okulu
  • Aile-çocuk programı
  • Yetişkinler için genel İngilizce

Skola English Schools Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • Konut Konaklama: Hyde Park
  • Aile Yanı Konaklama: Camden, Gloucester Gate & Hyde Park

Tanıtım Videosu :

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.