SELC Australia English Language Center Sydney

Avustralya’da İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk aklına gelen şehir seçeneği Sydney olmuştur. Dünyaca ünlü bu metropol şehir, Avustralya’da öğrenci olmanın adeta tanımı gibidir. Her yıl 40.000’den fazla uluslararası öğrencinin Avustralya’da eğitim almak için tercih ettiği Sydney, dünyanın en göz kamaştırıcı şehirlerinden biridir. Kendinizi cennetteymiş gibi hissedeceğini plajları, ünlü spor müsabakaları, sanat etkinlikler, müzeleri ve barış içerisinde akan hayatı ile Sydney, yurtdışında eğitim almak ve yaşamak için en doğru tercihlerden biridir.

SELC English Sydney dil okulları Sydney City ve Bondi Plajı kampüsleri ile öğrencilerine hizmet vermektedir.

SELC English Sydney City dil okulu, şehrin en popüler mekanlarının ve turistik bölgelerinin bulunduğu York Street’te, göz alıcı modern bir binada eğitim vermektedir. Okuldan Sydney’in en ünlü yapısı Opera Binası veya Sydney Liman Köprüsüne 10 dakika içerisinde yürüyerek ulaşabilirsiniz. Okul, tarihi Queen Victoria binasının hemen yakınındaki Belediye tren istasyonuna birkaç dakikalık mesafede yer alır. Büyük yerel ve uluslararası markaların hemen yakınında yer alan okul, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye birkaç dakikada ulaşmanızı sağlar.

SELC English Bondi Beach dil okulu, Dünya’nın en ünlü sahil bölgelerinden biridir. Şehir merkezine sadece birkaç dakikalık tren mesafesinde bulunan Bondi Plajı, muhteşem güzelliği, rahat ve samimi yaşam tarzı ile şehrin kalabalığından uzak ama istediğinizde rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir eğitim hayatı seçeneği sunar. Sydney’in bütün güzelliklerine yakın ama daha ayrı bir dünyada olmak isteyen öğrenciler için SELC English Language Bondi Kampüsü en doğru tercihlerden biri olacaktır. Maviliklere bakan okulun etrafı her bütçeye ve zevke uygun kafe, restoran ve barların yanında rahatlatıcı sahil gezileri, okyanusta yüzme fırsatı, hayranlık oluşturan doğal güzellikler ile çevrilidir. Sadece 10 dakikalık bir ten yolculuğu ile Sydney Şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

SELC English Sydney Dil Okullarında Hangi Programlar Var

 1. Genel İngilizce Programı
 2. Yoğunlaştırılmış İngilizce Programı
 3. İş İngilizcesi Programı
 4. IELTS Hazırlık Programı
 5. Cambridge Sınavlarına Hazırlık Programları
 6. Müşteri ilişkileri Yönetimi İngilizce Programı*

SELC English Sydney dil okulları öğrencilere hangi avantajları sunuyor?

 • Şehrin en canlı veya en eğlenceli bölgelerinde eğitim alma şansı sunar.
 • Sydney Şehir merkezindeki dil okulunda 11, Bondi Plaj bölgesindeki okulda ise 23 doğal ışıklı, modern ve öğrenme odaklı sınıflarda eğitim verilir.
 • SELC English dil okulundaki bütün öğretmenler üniversite mezunudur ve ikinci dil eğitimi konusunda sürekli gelişim sertifikalarına sahiplerdir.
 • Öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik çok çeşitli kurs seçeneklerini profesyonel eğitim kadrosu ile veren okul, öğrencilerinin her biri ile yakından ilgilenir.
 • Avrupa, Asya ve Güney Amerika’nın 35 farklı ülkesinden öğrenci kabul eden okulda birçok kültür tanıyabilir ve bol bol İngilizce pratiği yapabilirsiniz.
 • SELC English Sydney dil okulları, SELC Career College de dahil olmak üzere Avustralya’nın birçok kolej ve üniversitesi ile geçiş anlaşmasına sahiptir. Bu sayede Avustralya’da sadece dil eğitimi değil, kariyerinize ve geleceğinize yön verecek diğer programlara da kolaylıkla katılabilirsiniz.
 • Akademik İngilizce programları ile sadece İngilizce bilgisi değil aynı zamanda Avustralya’da öğrencilik hayatınızda ihtiyaç duyabileceğiniz diğer yetkinlikleri de öğrenebilirsiniz.
 • Avustralya’da çalışmak isteyen öğrenciler, SELC English’in kariyer danışmanlık hizmetinden ücretsiz yararlanarak Avustralya’da nasıl iş bulunur, nasıl CV hazırlanır, nerelerde çalışılır ve çalışma imkanları neler gibi birçok alanda destek alırlar.
 • SELC English Müşteri İlişkileri için İngilizce Programı (English for Customer Service Communication*) sayesinde, öğrencilerine bir kafe, restoran, bar gibi işletme çalışmak isteyen öğrenciler için ihtiyaç duyabilecekleri İngilizce bilgisine yönelik eğitim programıdır. Program Avustralya’da çalışma iznine sahip olan öğrencilerin daha rahat istihdam olabilmeleri amacı ile özel olarak hazırlanmıştır. Bu programa katılan öğrenciler baristalık becerileri sertifikası, kahve yapımı sertifikası ve SELC eğitim sertifikasına sahip olurlar.

Selc Sydney Dil Okulları Konaklama Seçenekleri

 • Aile yanı Konaklama

Anadili İngilizce olan bir ülkede o dili konuşan insanlar nasıl yaşar sorusunun cevabını en rahat görebileceğiniz konaklama türü aile yanı konaklamadır. SELC English size en uygun aileyanı konaklama seçeneğini bulur ve Avustralya kültürü ile ilgili sizi bilgilendirir.

 • SELC Bondi Lodge

Evinden uzak bir ülkede bağımsız olmak isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden biri SELC Bondi Lodge’dur. Diğer uluslararası öğrencilerle birlikte kalabileceğiniz bu konaklamada, unutulmaz arkadaşlıklar edineceksiniz. Bondi Plajına birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki bu konaklama seçeneğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.

 • Öğrenci evleri
 • Hosteller
 • Pansiyonlar

Tanıtım Videosu

Harita Konumu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 48 38  Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.