Richard Language College öğrencilerine 1928 yılından beri İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Mayıs 2010 EAQUALS (Kalite Dil Hizmetleri Avrupa Birliği) tarafından incelenerek akreditasyon standartlarına uygun bulunarak standartları yükseltilmiştir. Richard Language College Öğrencilerine İngilizce dil eğitimi verirken test ve değerlendirmelerle beraber aynı zamanda kaliteli organizasyonlarla iyi bir eğitim sunmaktadır. Kurumun öğrencilerine aldıkları dil eğitimi süresince içinde bulundukları refahı kaybetmemek için özveriyle hizmet sunmaktadır, tanıtım materyalleri doğru ve gerçeğe uygunluğu ile bilinmektedir.

Richard Language College İngilizce dil eğitimi süresince sınava hazırlıkları ve akademik deneyim için 1 hafta süren mesleki gelişim kurslarını geniş kapsamlı öğrencilerine sunmaktadır. İngilizce eğitim süresince maksimum 8-12 kişilik sınıflarda öğrenim vermektedir, böylelikle kaliteli bir çalışma imkânı sağlanmaktadır.

İngilizce dil eğitimi alan öğrencilerin bu süre içinde konaklayacağı yerlerin eğitim sürecinde öğrenme evreleri için Richard Language College dil okulunu  önemli ve hassas bir konu olduğunu düşünmektedirler. Bunun için İngiliz ailelerin yanında doğal bir ortamda konaklamaları İngilizce dil eğitiminde büyük katkıları olduğunu belirtmektedirler. Öğrencilerin konaklayacağı aileler Richard Language College Dil okulu ile resmi bir sözleşme imzalar, öğrenciler herhangi bir sağlık sorunu ve diyet isteklerini özel şartlar doğrultusunda belirtmektedirler.

Bir çok farklı milletten bir araya gelen öğrenciler Richard Language College Dil eğitimi veren okulda sosyal platformlarda faal olarak vakit geçirebilmektedirler, böylelikle sosyal aktiviteler içerisindeyken hem İngilizcelerini geliştiriyorlar hemde eğlenmekten geri kalmıyorlar, ayrıca bir çok aktivite ücretsiz olarak düzenlenmektedir. Her çarşamba günü konuşma kulübüyle bir araya gelen öğrenciler 1 saatlik süre içinde profesyonel dil eğitimi almış öğrenciler ile birlikte kendilerini ve dillerini tanımak için büyük bir fırsat yaratmakta. İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler Aktiviteler arasında Barbekü başında bir arada eğlenceli dakikalar geçirebilirler. Öğrencilerin dil eğitimi aldıkları süre içinde ders ile kültürel etkinlikleri birleştirerek faydalanmalarına olanak sağlanmaktadır. Bunun için öğrenciler yer ayırtmaları gerekmektedir. Yaz kursu adı altında geçen 5 haftalık eğitim Cambridge FCE de gerçekleştirilmektedir. Bournemoth de ki FCE sınavına girebilirler.

Bournemouth da yerel otobüs ve taksiler ile İngiltere nin istenilen yerlerine İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler ulaşımlarını kolaylıklı sağlayabilirler. Aynı şekilde Tren hattını’da kullanarak İngiltere’nin tamamına ulaşım sağlayabilirler. Borunmouth da hava yolun ulaşımını  da kullanabilirler,aynı zaman da en sık kullanılan ulaşım aracı olarak bilinmektedir. Heathrow iyi bir uçuş imkanı sağlayan havalimanıdır, Luton,Stanstead ve Gatwick havalimanın da ucuz uçuşlar yapılabilir, Bournemouth  ve Southampton hem yakın hem ucuz uçuşlar için idealdir.

Kaliteli İngilizce dil eğitimini veren Richard Language College 2014 yılı itibariyle 50.yılını Bournemoth Wimborne da kutlayacak.

Richard Language College İngiltere Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Uzun Dönemli İngilizce Kursları
  • Yoğunlaştırılmış Kurslar
  • Profesyonel İngilizce Kursu
  • Birebir İngilizce Kursu
  • Sınavlara Yönelik İngilizce Kursu ( Cambridge ve IELTS )

Tanıtım Videosu :

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.