Otago Language Centre Üniversitesi İngilizce dil öğretiminde Yeni Zelanda ve dünyada lider okullardandır.  İngilizce, konuşma, yazı, okumak, dinlemek ve anlamak için en iyi eğitim imkânları sunar. Bir University of Otago Dil Merkezi öğrencisi olarak bilgi, beceri ve destekleyici bir ortamda eğitim alacaksınız.

Yeni Zelanda’nın Dunedin şehrinde yer almaktadır.

Her yıl, 19 ülkeden yaklaşık 400 öğrenci Dil Merkezi’nde İngilizce öğrenmek için Otago Language Centre dil okuluna gelmektedir.

Dunedin 126 bin nüfuslu üniversite şehridir. Halkın kökeni İskoçya’ya dayanmaktadır. Eski adı New Edinburgh olan kentin gerçek yerlileri Maorilerdir. Uzun yıllar Maori egemenliğinde olan kent, James Cook’un 1770’te adayı keşfetmesi ile  İskoç yerleşimcilerin göçlerine uğramıştır. 1900’lerde altının bölgede keşfi ile  “altına hücum” mantığıyla en iyi devrini yaşayan şehirde bu dönem yapılan birçok eser günümüze kadar gelmiştir. Otago Yarımadası’nda yer alan şehirde çikolata fabrikası ile Yeni Zelanda’nın tek viski damıtma fabrikası ye almaktadır. Ayrıca Yeni Zelanda’nın ilk botanik bahçesi ve ilk üniversitesi bu şehirde kurulmuştur.

Otago Language Centre İngilizce Kurs Programları

  • Akademik İngilizce
  • Otago Üniversitesi için Hazırlık İngilizcesi
  • Mesleki İngilizce
  • Sınav Hazırlık İngilizcesi ( IELTS )
  • Genel İngilizce

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Leave a Reply