Toronto Kanada’nın başkenti olmamasına rağmen en çok bilinen şehridir. ABD sınırına ve Niagara şelalesine 2 saatlik bir mesafede yer alır. Toronto tüm dünyadan öğrencilerin çok tercih ettiği bir şehirdir bu sebeple yoğun bir öğrenci nüfusuna sahiptir. Toronto’yu ziyaret etmek size kendinizi dünya gezgini gibi hissettirebilir. Toronto’da büyük yer altı alışveriş merkezleri, Toronto hayvanat bahçesi, Toronto Adaları, CN Tower, mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında yer alır. Çok gelişmiş bir toplu taşıma sistemine sahip olan Toronto’da rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. Yunan Mahallesi, Küçük Hindistan ve Çin Mahallesi görülmeye değer diğer mahallelerindendir.

Omnicom School of Languages Dil Okulları dünyanın her yerinden gelen öğrencilere 40 yılı aşkın süredir , eğitim vermektedir. Kendini görevine adamış personeli ile dil öğrenimdeki hedefinize ulaşmanızda sizlere yardımcı olacak bilgi ve tecrübeye sahiptir. Deneyimli uzmanlardan alınan, kişiselleştirilmiş eğitimin yerini hiçbir şey tutamaz. Öğrencilerin Omnicom School of Languages Dil Okulu’nu tercih etmelerinin sebebi budur. Kanada’nın kültürünü ve yaşam tarzını sosyal aktivite ve eğlence programları öğrencilerine sunmaktadırlar.

Omnicom School of Languages Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Sınav Hazırlık Kursları;  TOEIC, TOEFL, IBT, Cambridge
  • Mesleki beceri kursları
  • İletişime Odaklanma
  •  İş İngilizcesi ve Staj
  • Akademik / Üniversite Hazırlık Programları
  •  İş & Eğitim
  • Telaffuz Modifikasyonu

Omnicom School of Languages Dil Okulun’un Sunduğu Olanaklar

Omnicom okulları, her öğrenciye, kişisel ilgi gösterilen samimi bir “Family Atmosphere – Aile Atmosferi” sunmaktadır. Okullarda, öğrencilere, küçük sınıflar, bir mutfak ve öğrenci salonu, ücretsiz ve yüksek hızda kablolu internet olan bir bilgisayar laboratuarı, kendi kendine çalışma programı ve TOEFL test uygulamaları ve öğleden sonraları kullanıp, kendi başına çalışabilecekleri çalışma odaları sunulmaktadır. Omnicom Toronto’da, bir video odası ve burada, videolar / öğrencilerin ders sonrası kullanmaı için elverişli DVD’ler bulunmaktadır. Toronto’daki İngilizce dil okulları arasında, Omnicom,her yaşta öğrenciler için farklı programlar sunmaktadır.

Tanıtım Videosu


Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.