Avustralya’da dil eğitimi alırken uygun yaşam standartlarının yanında eşsiz plajlara, turistik mekanlara, yerel Avustralya kültürüne ve Avustralya’ya özgü canlıları yakından görme imkanına yakın olmak istiyorsanız Perth sizin için doğru tercih olacaktır. Perth dil okulları, öğrencilerin dil eğitiminin yanında Avustralya avantajlarından da sonuna kadar yararlanmalarını sağlıyor.

Avustralya’da başta Sydney ve Melbourne olmak üzere Brisbane, Perth, Adelaide ve Darwin’de bulunan Navitas English dil okulları bulundukları şehirlerdeki merkezi konumlarıyla uluslar arası öğrencilere farklı atmosferlerde İngilizce öğrenme zevki yaşatmaktadır. 30 yılı aşkın eğitim tecrübesi ile öğrenciler, Perth Central tren istasyonuna 5 dakika ve central otobüs duraklarına sadece 7 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Navitas English Avustralya dil okulları, Avustralya’daki en iyi üniversiteler ve Kolejler ile işbirliği içerisindedir. Bu işbirliği sayesinde öğrenciler IELTS veya TOEFL sınav sonuçlarına ihtiyaç duymadan kolaylıkla Avustralya’da master, lisans veya sertifika eğitimleri alabilirler.

Okullarda milletlerin homojen dağılımına özen gösterilmektedir.  Navitas’ta eğitim gören öğrencilerin %45 lik kısmını Avrupa’dan gelen öğrenciler, %30’luk kısmını Asyalı öğrenciler geri kalanını ise diğer ülkelerden gelen öğrenciler oluşturmaktadır.

İnteraktif eğitime önem veren akademik kadrosu dinamik, etkin ve  tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır.

Avustralya’da dil eğitimi alan öğrencilerin en büyük avantajı Avustralya öğrenci vizesi ile birlikte elde ettikleri çalışma iznidir. Avustralya’da hem okuyup hem çalışma imkanı elde eden öğrenciler İngilizcelerini daha kalıcı hale getirebiliyorlar. Sosyal hayatın tam içinde olan öğrenciler Avustralya çalışma izni sayesinde maliyetlerini de minimuma indirme fırsatı elde ediyorlar. Navitas English Avustralya dil okulları öğrencilerinin bu izni en verimli şekilde değerlendirebilmeleri için oldukça yoğun çalışır. Perth iş olanakları, Perth çalışma koşulları, Avustralya’daki çalışma izni şartları neler gibi bütün alanlarda öğrencileri destekleyen bir ekip ile çalışır.

Navitas English Perth dil okulunda, her pazartesi ders başlangıcı vardır. Sabah ve akşam programları olarak iki farklı zaman diliminde eğitim veren okulda eğitimler öğrencinin durumuna göre ayarlanabilir.

Navitas English Perth dil okullarında öğrencilerin birlikte vakit geçirerek sosyal bir alanda İngilizce öğrenmeleri önemlidir. Okul içerisindeki dinlenme alanları, mutfaklar ve okul çevresindeki kafe-restoran gibi yerlerde arkadaşlarınız ve öğretmenlerle birlikte vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca, Navitas English, Perth şehrinin bütün sosyal imkanlarından yararlanmanız için size aktif bir sosyal program sunuyor. Festivaller, müzik dinletileri, müze ve sanat galerilerine geziler, sahil buluşmaları, sinema geceleri gibi etkinlikler sayesinde eğlenceli vakit geçirirken İngilizcenizi de kalıcı hale getirebilirsiniz.

NEDEN NAVITAS ENGLISH’ I TERCİH ETMELİSİNİZ?

 • Hem genel İngilizce hem de akademik İngilizce programları sizi hedefinize ulaştırır.
 • İsterseniz şehir merkezinde isterseniz Avustralya’nın eşsiz sahillerinde dil eğitimi alabileceğiniz farklı okul alternatifleri hem eğitimi hem eğlenceyi bir arada sunar.
 • Her dönem uyguladığı farklı promosyonlarıyla öğrenciye cazip avantajlar sunar.
 • Okullar modern bir anlayışla tasarlanmıştır.
 • Workforce Training eğitim programlarıyla uluslar arası öğrencilerin part-time iş bulmasına destek olur.
 • General English + e-learning: Öğrenciler derslerini eve gittiklerinde, gene okulun sunmuş olduğu programlar sayesinde internet üzerinden takip edebilir, tekrar yapabilir; öğretmenlerinin oluşturduğu online konuşma sınıflarına katılabilirler.
 • Social Activities Club: Öğrenciler okulun sunmuş olduğu zengin aktivite programlarından yararlanabiliriler.
 • Ekonomik ulaşım: Okulun vermiş olduğu bir kart ile hem toplu ulaşım hem de şehirlerarası ulaşımdan %15 indirimli yararlanabilirler.
 • Eğitiminiz süresince kampus değiştirme hakkınız saklıdır.
 • Navitas English akademik İngilizce programlarını tamamlayan öğrenciler birçok üniversiteye direkt geçiş yapabilirler.

NAVITAS ENGLISH PERTH DIL OKULU PROGRAM SEÇENEKLERİ

 1. Genel İngilizce
 2. Yoğun İngilizce
 3. Cambridge FCE Hazırlık  Kursları
 4. Cambridge CAE Hazırlık Kursları
 5. IELTS Hazırlık Kursları
 6. İş İngilizcesi

NAVITAS ENGLISH PERTH KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

 • Aileyanı Konaklama

Aileyanı konaklamalar, Avustralya’da dil eğitimi alırken bir yandan da kültürü birebir görmeniziz sağlayan konaklama türleridir. Bu konaklamalarda anadili İngilizce olan Avustralya’da yaşayan bir ailenin yanında oda kiralamış olursunuz. Sabah ve akşam yemeklerinin dahil olduğu bu konaklamalarda sıcak bir ortamda İngilizce bilginizi de geliştirebilirsiniz. Şehir merkezine 45-60 dakikalık uzaklıkta olan aileler sıcak bir ortamda konaklamanızı sağlar.

 • Öğrenci Evleri ve Yurtlar

Öğrenci evleri ve yurt konaklamada Avustralya’da eğitim almak amacıyla dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ile birlikte kalabilirsiniz. Bu konaklamalar öğrencilere sosyal öğrencilik hayatı sunar. Ortak kullanımlı mutfaklar ve dinlenme alanlarında diğer öğrenciler ile birlikte vakit geçiririken kendinizi yalnız hissetmeyecek, İngilizce pratik yapacak, birçok farklı kültürden arkadaşlar edineceksiniz. Şehir merkezşnde

 

Tanıtım Videosu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.