Navitas English Perth Dil Okulu

Avustralya’da dil eğitimi alırken uygun yaşam standartlarının yanında eşsiz plajlara, turistik mekanlara, yerel Avustralya kültürüne ve Avustralya’ya özgü canlıları yakından görme imkanına sahip olmak istiyorsanız Perth sizin için en doğru tercih olacaktır.

Avustralya’da Sydney ve Perth’de bulunan Navitas English dil okulları bulundukları şehirlerdeki merkezi konumlarıyla uluslararası öğrencilere farklı atmosferlerde İngilizce öğrenme zevki yaşatmaktadır. Navitas English Perth dil okulu merkez tren istasyonuna 5 dakika ve  otobüs duraklarına sadece 7 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Okullarda milletlerin homojen dağılımına özen gösterilmektedir. Navitas’ta eğitim gören öğrencilerin %45lik kısmını Avrupa’dan gelen öğrenciler, %30’luk kısmını Asyalı öğrenciler geri kalanını ise diğer ülkelerden gelen öğrenciler oluşturmaktadır.

İnteraktif eğitime önem veren akademik kadrosu dinamik, etkin ve  tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır.

Navitas English Perth dil okulunda, her pazartesi ders başlangıcı vardır. Sabah ve akşam programları olarak iki farklı zaman diliminde eğitim veren okulda eğitimler öğrencinin durumuna göre ayarlanabilir.

Navitas English Perth dil okullarında öğrencilerin birlikte vakit geçirerek sosyal bir alanda İngilizce öğrenmeleri önemlidir. Okul içerisindeki dinlenme alanları, mutfaklar ve okul çevresindeki kafe-restoran gibi yerlerde arkadaşlarınız ve öğretmenlerle birlikte vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca, Navitas English, Perth şehrinin bütün sosyal imkanlarından yararlanmanız için size aktif bir sosyal program sunuyor. Festivaller, müzik dinletileri, müze ve sanat galerilerine geziler, sahil buluşmaları, sinema geceleri gibi etkinlikler sayesinde eğlenceli vakit geçirirken İngilizcenizi de kalıcı hale getirebilirsiniz.

Neden Navitas English Dil Okullarını Tercih Etmelisiniz?

  • Hem genel İngilizce hem de akademik İngilizce programları sizi hedefinize ulaştırır.
  • İsterseniz şehir merkezinde isterseniz Avustralya’nın eşsiz sahillerinde dil eğitimi alabileceğiniz farklı okul alternatifleri hem eğitimi hem eğlenceyi bir arada sunar.
  • Work force training eğitim programlarıyla uluslararası öğrencilerin iş bulmasına destek olur.
  • Social Activities Club: Öğrenciler okulun sunmuş olduğu zengin aktivite programlarından yararlanabilirler.
  • Ekonomik ulaşım: Okulun vermiş olduğu bir kart ile hem toplu ulaşım hem de şehirlerarası ulaşımdan %15 indirimli yararlanabilirler.

Navitas English Perth İngilizce Dil Eğitimi Programları

  1. Genel İngilizce
  2. Yoğun İngilizce
  3. Cambridge FCE Hazırlık  Kursları
  4. Cambridge CAE Hazırlık Kursları
  5. IELTS Hazırlık Kursları

 

Tanıtım Videosu:

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 4838 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.