Avustralya’da dil eğitimi almak için dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenci her yıl Brisbane’ı tercih ediyor. Brisbane, güneşli eyalet olarak bilinen Queensland eyaletinin başkenti ve Avustralya’nın en büyük 3. şehridir. Avustralya’nın turistik şehri Gold Coast’a, yağmur ormanlarına, 1 saatlik uzaklıkta olan şehir Avustralya’da eğitim almak için en uygun bölgelerdendir.Avustralya’nın Brisbane şehri, yıl boyunca süre gelen güneşli hava koşulları ve mükemmel plajlara olan yakınlığı ile öğrenci popülaritesinin yüksek olduğu bir bölgedir. Rahat ve konforlu yaşamın tadına varmak için iyi bir tercihtir. Brisbane dil okulları, öğrencilerin en verimli ve eğlenceli öğrencilik hayatı geçirmeleri için büyük bir aşkla çalışırlar.

Navitas English Brisbane Dil Okulu; Çevresinde ünlü botanik bahçeleri bulunan, şehir merkezinin çok yakın bir noktasında konumlandırılmıştır. Popüler turistik bölgelere, alış veriş merkezlerine, toplu taşıma araçlarına birkaç dakikalık uzaklıkta modern ve aydınlık bir binada eğitim verilir. Özellikle açık alan sevenlerin birçok aktiviteye katılabileceği Brisbane şehrindeki en iyi dil okullarından biridir. Navitas Brisbane dil okulu,  deneyimli ve işini seven İngilizce öğretmenleri ile çalışır. Öğrencilerin değerlendirme anketlerinde Navitas Brisbane dil okulu öğretmenleri mükemmel olarak değerlendirilmektedir.

Dil okulu, öğrencilerin ihtiyaçların çözümlemek amacıyla, dil eğitimi seçenekleri ile geniş bir kurs yelpazesine sahiptir.

Navitas English Brisbane Avustralya Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

 • Genel İngilizce
 • Akademik İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • IELTS Hazırlık Kursu
 • Cambridge Hazırlık Kursu

Navitas English Brisbane Dil Okulları, Avustralya’nın en iyi üniversiteleri ile direkt geçiş anlaşmalarına sahiptir. bu anlaşmalar, öğrencilerin Avustralya üniversitelerinde sınavsız eğitim almalarını sağlar. IELTS Sınavına gerek kalmadan Navitas English Brisbane dil okulunda İngilizce eğitimi alıp daha sonrada da Avustralya’da lisans veya yüksek lisans eğitimlerinize başlayabilirsiniz. Navitas English Aynı manada Avustralya’da mesleki eğitim kuşları olarak geçen diploma ve sertifika programlarına da sınavsız geçiş imkanı sunar.

Avustralya’da dil eğitimi alırken yarı zamanlı çalışma iznine sahip olan öğrenciler, bu izinlerini dili daha iyi öğrenebilmek ve maliyetlerini minimum düzeyde tutabilmek için kullanırlar. Avustralya’da çalışma iznine sahip olmak, öğrencilerin tercihlerinde önemli bir rol oynar. Navitas dil okulu, öğrencilerin Avustralya’da çalışma koşulları, Brisbane iş olanakları, nasıl iş bulunur, CV nasıl hazırlanır gibi sorularına cevap veren ve sürekli destekleyen bir okuldur.

Neden Navitas English Brisbane Dil Okulunu Tercih Etmelisiniz?

 • Akademik, genel ve İş İngilizcesi programları gibi özelleştiriliş programlar ile öğrencilerin hedeflerine uygun eğitim verilir.
 • Şehrin tam kalbinde, her yerin elinizin altında olacağı bir kampüste eğitim verilir.
 • Navitas English Brisbane dil okulu ile Avustralya’nın en iyi üniversitelerine sınavsız geçiş yapabilirsiniz.
 • WorkForce Trainin adı verilen program ile Avustralya’da çalışmak isteyen öğrencileri her alanda destekler.
 • E-learning programları ile Navitas dil okulu öğrencileri, okul dışında da öğrenmeye devam ederler.
 • Brisbane ve çevresindeki benzersiz etkinliklere katılabileceğiniz aktif bir sosyal program sunulur.
 • Ücretsiz akademik danışmanlık ile kariyerinizde yeni adımlar atabilirsiniz.

Okulun sunduğu imkanlar:

Okul, modern ve klimalı sınıflar, ücretsiz wi-fi ve bilgisayara erişim, Cambridge Üniversitesi tarafından tanınan tecrübeli öğretmenleri, sosyal aktivite programları, akademik danışman desteği sunmaktadır.

Navitas English Brisbane Avustralya Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

 • Aile Yanı Konaklama
 • Yurt Konaklama

Navitas English Brisbane Avustralya Dil Okulu Aktivite  Programları

Haftalık aktivite, hafta sonları ise geziler düzenlenmektedir. Yıl boyu güneşli olan havası ve mükemmel plajları ile Avustralya’nın en gözde tatil mekânlarından biri olan Brisbane, Gold Coast’tan Great Barrier Reef’e kadar uzanan ve Queensland’e açılan bir kapıdır. Avustralya’nın en popüler öğrenci şehirlerinden biri olan Brisbane’de Surfers Paradise’den, Mercan kayalıklarına ve yağmur ormanlarından Avustralyanın en iyi tema parklarına kadar görülecek birçok yer bulunmaktadır.

Tanıtım Videosu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.