MLS International College 1987 yılında ingilizce dil eğitimi vermeye başlamış bir kurumdur, kuruluşundan bu yana MLS International Colleges dil eğitimi verdiği öğrencilerine kaliteli bir eğitim vermeye adamış ve başarmıştır. İngiliz Dili, Mesleki ve profesyonel eğitim, Akademik eğitimde verdikleri eğitimde yer almaktadır. Dünyanın tüm çevresinden İngilizce dil eğitimi almaya gelen öğrenciler için geniş bir plan programı olan eğitim sunulmaktadır. Üniversite içinde iki bina olarak var olmaktadır, deniz ve ön bahçeye 5 dk lık kısa bir yürüyüş mesafesi kadar yakındır. MLS çatısı altında İngilizce dil eğitimi alan öğrencilere sunulan imkanlar. IT erişim, günlük gazete-çay-kahve, Özel çalışma alanları-Kütüphane, Kablosuz internet bağlantısı ve ücretsiz erişim, Dijital Dil laboratuvarı ve 35 dersliği bulunmaktadır. Bournemouth kaliteli plajları, milli parkları yakın bölgelerde bulunan kaliteli alışveriş ve eğlence tesisleriyle bilinmektedir. Turizm bölgesi olarak ta nitelendirilen bu şehir sanayileşme konusunda geri kalmasada şehir içinde bulunan bankacılık, sigorta ve yüksek teknoloji endüstrileri için merkezi olarak bilinir. Jurassic Coast Bournemouth’un batısında bulunmaktadır, jeolojik yapısıyla bilinmekle kalmayıp bir dünya mirası olarak ün kazanmıştır. İngiltere ye nazaran iklimi daha sıcak ve yerel haklı tarafından bile tercih edilmekte olan bir şehirdir. Tatil ve eğlence yeri olarak ta bilinmesi öğrencilerin daha iyi ve kaliteli bir dil eğitimi almalarına olanak ve imkân sağlar.

İngilizce dil eğitimi almaya gelen öğrencilerin sayısı yılda 2000 den fazla olmak üzere olduğu saptanmıştır, bu öğrenciler arasında mesleki eğitimlerini geliştirmek adına olanlar mevcuttur, şirket çalışanları ve hükümet stajyerleri. Geçmiş dönemin öğrencilerin MLS International Colleges tavsiye etmeleri onları daha da iyi bir eğitim vermelerine vesile olmakla beraber güçlü olmalarını kılıyorlar.

MLS International College Dil odaklı bir İngilizce eğitim vermeye kendini adamıştır. Programların çoğu Pazarlama, Muhasebe, Turizm, IT ve İşletme yönetimi olmak üzeredir. Dil eğitimi almış öğrenciler İngiliz dil vasıtasıyla eğitimlerin içeriği hakkında bilgilendirme yaparak rehberlik yapmaktadırlar.

İngilizce dil eğitimi almaya gelen öğrenciler yıl içerisinde 40 milletten oluşan derslikleri olmaktadır, her derecede sınıfları mevcuttur. İngiltere bir İngilizce eğitimi veren ülke olarak bilinmesiyle meşhurdur, eğitimle mükemmelliği harmanlayan MLS International College Bournemouth da öğrencilerine iyi bir deneyim yaşamaya imkan ve olanak sağlamaktadır.

İngilizce dil eğitimi almaya gelen öğrenciler konaklama süresince son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmetten yararlanmaktadırlar. Dil eğitimi alma sürecinde bunun önemli bir faktör olduğuna inanılmaktadır. Konaklama seçenekleri olarak şunlar yer almaktadır, Aile yanında konaklama, ikiz aile yanında konaklama, Özel evde konaklama, Executive aile yanı konaklama, self catering aile yanı konaklama, Öğrenci Residence, Daire, Konuk evleri ve Oteller olmak üzere belirlenmiştir.

İngilizce dil eğitimi veren MLS International College Okulu öğrencilerin Üniversiteye yakın Aile evlerinde kalınmasının eğitim sürecinde ekstra fayda olacağını düşünmektedir. Her hangi bir ailenin yanında kalındığı süre içinde kültürel farklılıkların öğrenilmesi adına bilgilendirme broşürleri öğrencilere temin edilmektedir. Kalınacak aileler hakkında bilgi edinilmesi için okulun yetkilileriyle iletişime geçilip istenilen bilgilere ulaşılması mümkündür. İngilizce dil eğitimi almaya gelen öğrenciler dilerlerse MLS nin tavsiye ettiği evler haricinde konaklama yapabilmektedirler, bu değişiklik olması durumunda Ücretlerde farklılık olmakla beraber sözleşme şartları geçerliliğini korur. Daha detaylı bilgi edinilmek üzere Üniversite ile iletişime geçiniz.

MLS International College Öğrencilerine İngilizce dil eğitimi verdiği süre zarfında artan zamanlarda sosyal imkânları geniş yelpazesiyle sunmaktadır, bunlar; Su sporları ve Gol olmak üzere başta gelmektedir. Rüzgâr sörfü, Yelkencilik, Deniz balıkçılığı olarak devam etmektedir, Golf sahası ie 5 KM yarıçap içinde 10 Adet Golf sahası vardır. Aynı zaman da Golf dersleri öğrencilere £15 karşılığında verilmektedir. Diğer sosyal aktiviteler ise MLS ye yakın olan Londra, Bath, Oxford, Salishbury / Stonehenge, İngiltere çevresinde ki şehirleri ziyaret edin kültürel alanları gezmelerine imkan sağlamaktadır. İngilizce eğitimi alındığı süre zarfında öğrencilere eğlenerek bunu öğretmenin yolunu, bowling geceleri düzenleyerek ve yerel barları ziyaret ederek başarmaktadırlar, Karaoke geceleri daha bir çok etkinlik ile öğrenciler eğlenirken İngilizce dil eğitimi almaktadırlar. Bournemouth da Yönetim kadrosu ve öğrenciler bir araya getirilerek sıcak bir atmosfer yaratılmaktadır.

MLS International College Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Üniversite Hazırlık Programları
  • Lisans Hazırlık Kursu
  • Master Hazırlık Kursu
  • English + IELTS
  • Executive İş İngilizcesi Programları
  • Genel İngilizce Programları

Tanıtım Videosu :

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.