Avustralya’da dil eğitimi alırken uygun yaşam maliyetlerinin yanında canlı ve sosyal bir hayatın içerisinde olmak isteyen öğrenciler Perth’i tercih ediyor. Perth dil okullarında eğitim alırken dünyaca ünlü Cottesoe ve City Beach plajlarında okyanusta yüzebilir, hareketli gece hayatında eğlenceli vakit geçirebilir, eşsiz manzaraların keyfini çıkarabilirsiniz. Akdeniz iklimini andıran sıcak iklimi ile Perh yıl boyunca yüksek hava sıcaklıklarına sahiptir. Kent ve doğal yaşamı bir arada bulunduran bir şehirdir. Rottnest Adasını ziyaret edebilir, Swan Valley üzüm bağlarını gezebilir, yakınlardaki Fremantle Şehrinde Avustralya yerel kültürünü tam olarak görebilirsiniz.

Perth’deki ilk özel dil okulu olan Milner English, Avustralya’nın ise en eski ikinci özel dil okulu olarak, 1984 yılında kurulmuştur. Perth şehir merkezinde konumlanmış oola okul, Swan Nehri’ne 2, otobüs ve tren istasyonlarına 5 dakika yürüme mesafesi uzaklığındadır. Milner English Perth Dil Okulunun yer  aldığı caddede modern bir spor salonu bulunmaktadır. Spor salonuna tüm Milner öğrencilerinin üyeliği ücertsiz yapılmaktadır. Spor salonunda fitnes center, yüzme havuzu, sauna,aerobik salonu, spa ve jimnastik salonu bulunmaktadır.

Milner English Perth dil okulu, Avustralya’daki en iyi üniversiteler ile geçiş anlaşmalarına sahiptir. Bu anlaşmalar ile Avustralya’da yüksek lisans, lisans, sertifika programlarına IELTS veya TOEFL sınavlarına gerek kalmadan geçebilirsiniz.

Milner English Perh Dil Okulu Neler Sunuyor?

30 yılı aşkın eğitim tecrübesi, geniş kurs olanakları, şehrin kalbindeki konumu, ve esnek başlangıç tarihleri il Milner English dil okulu, Avustralya’nın en iyidil okullarından biridir. Dünyanın her bir bölgesinden öğrenci ağırlayan okul, çok uluslu bir ortamda İngilizce almanız için şahane imkanlar sağlar. Milner English Perth dil okulu öğrencilerinin çoğu Avrupa ve Asya’dan olmak üzere Avustralya’da dil eğitimi almak için Perth şehrini tercih etmiştir.

Milner Dil Okulu’nda dinlenme odaları, 2 bilgisayar laboratuarı, kablosuz internet erişimi, günlük gazetelerin ve süreli yayınların geldiği kütüphane, mikrodalga fırın bulunan bir mutfak mevcuttur. Bu olanakların dışında öğrencilerin dinlenip sohbet edebileceği, kahvaltı yapabileceği ve öğle yemeği yiyebileceği kendine ait bir Cafe (Odyssey Cafe) bulunmaktadır. Öğrencilerin kullanabileceği okul binasının arka tarfında  güzel bir bahçe bulunmaktadır.

Haftada 23 saat ders verilen Milner Perth dil okulunda diğer dil okullarında göre daha yoğun bir eğitim sunulur, Eğitim programının dışında haftada 10 saat ücretsiz kendi kendine erişimli etüt imkanı da sağlanır. Ücretsiz Telaffuz dersleri,  Spor salonu üyeliği, kablosuz internet, erişimi ile Milner Dil okulunda her an ,İngilizce öğrenebilirsiniz.

Milner Perth dil okulu öğrencileri, okuldan alacakları ulaşım kartı ile şehir içi ulaşımdan indirimli yararlanabilirler.

Milner English Perth Dil Okullunda Sosyal İmkanlar Neler?

Milner English dil okulu, ders dışı eğitim aktivitelerine de oldukça önem vererek her an İngilizce eğitimini destekler. Yat partileri, çevre gezileri, plaj buluşmaları gibi dış alan aktivitelerinin  yanında okulda arkadaşlarınız ile birlikte vakit geçirebileceğiniz kafe, teras, bahçe, masa tenisi alanları, ortak dinlenme alanları ve mutfaklar gibi imkanları da barındırır.

Milner English Perth – Avustralya Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Genel İngilizce
  • Cambridge Sınav Hazırlık
  • IELTS Sınav Hazırlık
  • CELTA Sertifika Hazırlık
  • TESOL Sertifika Hazırlık
  • Üniversite Gçiş Programları

Konaklama Seçenekleri

  • Apartman katı
  • Misafirhane
  • Aile yanı

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.