Mayfair School of English Londra’nın merkezinde yer alan küçük dostça bir İngilizce dil okuludur. 1986 yılından beri, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce seviyelerini yükseltmeleri ve Londra şehrinde iyi zaman geçirmeleri için başarılı bir şekilde eğitim vermektedir. British Council onaylı olup aynı zamanda English UK üyesidir.

Programları 
Hedefi, öğrencilerinin her biri için sahip oldukları potansiyelin en üst düzeyini kullanarak, İngilizce seviyelerini yükseltmek ve Londra’da bulundukları süre için onlara, keyifli bir yaşam imkanı sunmaktır. Bütün kursları temel olarak bu iki hedef için özel olarak hazırlanmıştır.

Genel İngilizce sınıfları tüm sene boyunca açık olup telafuz geliştirme, dil bilgisi ve kelime bilgisi ile konuşma, okuma, yazma ve dinleme çalışmalarını içermektedir. Her çeşit öğrenci için farklı aktiviteler içeren bu sınıflarda daima öğrencilerin gerçek anlamda bir uluslararası ortam oluşturulacak şekilde yerleştirildiğinden emin olmaktadır. Amacı her sınıfta aynı milletten gelen öğrenci sayısını düşük tutup öğrencileri sürekli İngilizce konuşmaya teşvik etmektir. Genel İngilizce derslerinde eğlenceli bir şekilde dil eğitimi vererek öğreniminizi zevkli hale getiriyor.

Cambridge sınav hazırlığı kursları IELTS, Cambridge First Certificate, Advanced veya Proficiency gibi İngilizce yeterlilik sınavlarında başarıya ulaşmanız için tüm gerekenleri size sunmaktadır.

İş İngilizcesi kursları büyük bir özenle hazırlanmakta ve tercih eden öğrencilerin amaçlarına en uygun şekilde verilmektedir.

Bire bir dil eğitimi bireysel ihtiyaçlara daha fazla yönelen bir eğilim sağlamamıza olanak tanımaktadır.

Sosyal Program
Biz sadece İngilizce dili kursları dışında çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Okul her daim canlı sosyal programları ile sizi hafta boyunca meşgul edecektir.
Salı – Konuşma Kulübü: diğer sınıflardaki öğrenciler ve öğretmenler ile buluşup ilginizi çeken konularda konuşabilirsiniz.
Çarşamba-Telafuz Kulübü: eğlenceli aktiviteler eşliğinde ve öğretmenlerin tavsiyeleri ile telafuz etmekte zorlandığınız yerleri pratik edebilirsiniz.
Perşembe-Film Kulübü: ikramlar eşliğinde her hafta yeni bir film izleyebilir film sonunda diğer öğrenciler ve öğretmenler ile film hakkında sohbet edebilirsiniz.
Cuma-Sosyal Aktiviteler: müze ziyaretleri, Londra’nın görülmeye değer yerlerine olan yürüyüşler, tiyatroda bir oyun izleme veya Londra’nın çeşitli bar ve gece kulüplerinden birinde içecek ve dans eğlenceleri gibi pek çok aktivitelerimizden birisi ile hafta sonuna güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yeni bir şehre geldiğinizde, belki kalacak güzel bir yer bulmak biraz güç olabilir fakat biz bu zorluğu çekmemeniz için size yardımcı olabiliriz. Real Yurtdışı Eğitim, Londra’daki dil eğitiminiz sırasında sizin ihtiyaç duyduğunuz en yüksek standartlardaki barınma ihtiyacınızı sizin için ayarlayabilir. Londra’nın merkezinde bir stüdyo apartman dairesinden, İngilizce dilinizi pratik edip İngiliz kültürü hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bir arkadaş canlısı aile ile yaşamaya kadar pek çok seçeneği biz sizin için sağlayabiliriz!

Londra
Mayfair’da eğitim, bir takım derslerden çok daha fazlası demektir; dünya üzerindeki en güzel şehirlerden biri olan Londra’da yaşamaktan haz almanız ve dünyanın her yerinden gelen pek çok insan ile tanışmanız için büyük bir şanstır. Günün birinde bilge bir adam şöyle söylemiştir “Bir adam Londra’dan sıkıldığında, o aslında yaşamdan sıkılmıştır; Londra’dakiler için yaşam her türlü imkanı sunmaktadır” *
Londra’da İngilizcenizi geliştirin ve size bu sözün ne kadar doğru olduğunu gösterelim! Mayfair School’da umuyoruz ki siz sadece İngilizcenizi geliştirmekle kalmayacak aynı zamanda yaşamınızın sonuna kadar sahip olacağınız çok değerli anılarınız ve arkadaşlarınız ile ayrılacaksınız.

Havaalanı karşılama :  Heathrow, City Airport, Gatwick Airport, Luton Airport, Stansted

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.