Malta ESE’den Harika Promosyonlar!!!

ESE EĞİTİM + KONAKLAMA PAKETLERİNDE ÇOK ÖZEL PROMOSYONLAR

ESE, 1996 yılında kurulmuş,  Malta’nın en köklü dil okullarından biridir. Okul, Malta’nın kalbi olan ve öğrenciler için çok ideal bir böle olan St Julians’da yer alıyor. Malta’da eğlencenin ve aktivitenin merkezi olan Peceville  bölgesi okula yürüyerek yalnızca birkaç dakika uzaklıkta bulunuyor.

ESE’de genel ve yoğun İngilizce’nin yanı sıra,  TOEFL-IELTS gibi sınav hazırlık programları,  İş İngilizcesi, Birebir Dersler gibi programlar da bulunuyor.

ESE’de her yaştan öğrenciler için özel konaklama seçenekleri bulunuyor. Okulun Malta’da yaygın olan yurt konaklamalarının yani sıra, aile yanı ve tercihe göre otel konaklamaları da bulunuyor. Aile yanı konaklamalar, özenle  seçilmiş Malta’lı aileler olurken, yurt konaklamaları her yıl  yenileniyor ve bakımları yapılıyor. Otel konaklaması için okulun kendine ait dört yıldızlı oteli olan Salini Resort sunuluyor.

Malta’nın Eğitim bakanlığı tarafından onaylı olan ESE, aynı zamanda EAQUALS  ve FELTOM (Malta İngilizce Dil Eğitim Organizasyon Federasyonu)  üyesidir.

Okulun pandemi dönemine çok özel promosyonları bulunuyor!

İstediğinizi Seçin!!!

HEDİYE UÇAK BİLETİ

13 hafta okul + 13 hafta konaklama  + kayıt ücretleri + UÇAK BİLETİ hediye,  3480EUR

24 hafta okul + 24 hafta konaklama  + kayıt ücretleri + UÇAK BİLETİ hediye,  6480EUR

ya da

ÖZEL İNDİRİM

13 hafta okul + 13 hafta konaklama  + kayıt ücretleri, 3170 EUR

24 hafta okul + 24 hafta konaklama  + kayıt ücretleri, 5810 EUR

30 Mayıs – 11 Eylül arası haftalık 70 EUR sezon farkı eklenir.