Son Başvuru: 28 Şubat

Malta, Türk öğrencilerin İngilizce öğrenmek için en çok tercih ettikleri ülkelerden biridir. Malta, Akdeniz kültürüyle Anglosakson geleneğini doğal bir ortamda buluşturarak unutulmaz bir eğitim ortamı sunmaktadır.

200 yıla yakın bir süre İngiltere’nin sömürgesinde kalmasından dolayı İngilizce ve İngiliz Kültürü, televizyonlardan gazetelere, soldan akan trafiğinden hukuk sistemine kadar ağırlığını her alanda hissettirmektedir.

Malta’da çok kaliteli dil okulları bulunmaktadır. Malta’da hem butik hem de  global zincir olan bir çok dil okulu bulunmaktadır.

Malta’da uygun fiyata dil eğitimi alabileceğiniz birçok okul vardır. 24 hafta İngilizce eğitimi ve de paylaşımlı odada apart konaklama fiyatları 4312 Euro’dan başlamaktadır. Bu fiyatın içerisine okul ve konaklamanın yanı sıra havalimanı transferleri, kayıt ücretleri vs de dahildir.

Malta’da ingilizce programlarıyla ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilir 0212 236 5793 veya aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede ulaşacaktır.