LSI London Central okulu, Londra’nın en merkezi lokasyonlarından birisinde yer alır. Goodge Street metro durağı birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Dünya üzerinde 5 farklı ülkede 14 farklı şehirde eğitim veren LSI her yıl binlerce öğrenciye İngilizce öğretmektedir. Bunun yanısıra Paris ve Zürih’te Fransızca eğitimi de verilmektedir. Tüm okulları modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okullar cazip şehir merkezlerinde bulunmaktadır.

LSI’ın öğretmenleri yabancı öğrencilere dil öğretimi konusunda oldukça becerikli ve tecrübelidir. Sadece öğretmenler değil tüm okul personeli eğitiminiz boyunca size kılavuzluk etmeye hazırdır.

Dil konusunda ihtiyacınız ne olursa olsun, LSI’ın seçkin okullarında size göre bir program mutlaka vardır.

LSI’ın amacı öğrenme deneyiminizi mümkün olan en iyi şekilde karşıladığından emin olmaktır.
“Deneyimlerimiz başarınızı garantiler” anlayışındadırlar.

1965 yılından beri başarılı bir şekilde dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye eğitim verdiler. Bunun bazı nedenleri:

  • Deneyimli ve özel öğretmenleri
  • Organize sosyal ve kültürel program
  • Dil kurslarında birçok seçim şansı
  • Uluslar arası çevre
  • Modern tesisler
  • Mükemmel lokasyonlar
  • Kişisel yaklaşım
  • LSI konaklama ayrıcalıkları

LSI dünya çapında birçok dil okulu bulunmaktadır. İngiltere, Kanada, ABD, Yeni Zelanda veya Avustralya’da bizim okullardan birinde İngilizce öğrenebilirsiniz.
Dil merkezleri tamamen güncel malzeme ve kaynaklar rahat bir ortamda bulunuyor. Ücretsiz internet erişimine sahip bilgisayar tesisleri, öğrencilerin kullanımı için verilmektedir.

İngiltere
* LSI London Central
* LSI London Hampstead
* LSI Cambridge
* LSI Brighton

Genel ve sınavlara hazırlık programları 

Genel dil grubu içerisinde yeni bir dil öğrenmek veya özel veya mesleki nedenlerle mevcut bilgileri geliştirmek isteyenler için tasarlanmıştır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her düzeyde dersler vermektedir. Genel dil eğitimine ek olarak öğrencilerin İngilizce konuşulan bir ülkede, bir Uluslararası Okul Yılı Programı ve Çalışma ve Eğitim Programı üniversite başvurusu için Üniversite Hazırlık Programı sunmaktadır. Bireysel eğitim ile kendi grup oturumları ek isteyenler için Plus Dersleri, esnek düzenlenmiş ve sizin ihtiyaçlarınıza göre sunulmaktadır.

LSI Sınav Hazırlık Kursları odaklanmış hazırlık ile birlikte, dilin tüm yönleriyle kapsamlı bir çalışma sunar. Personeli ve öğretmenler, sınav için en uygun olan bilgi ve deneyim kazandırmaktan ve  başarılı olmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Executive Programları

LSI mesleki eğitim ve özel dil kurslarında 30 yıllık bir deneyime sahiptir. Kursları, esnek zamanlama ve özel ders planlarına göre geniş bir yelpaze sunar. Executive Merkezlerinin birinde veya bürolarında grup ya da bireysel olarak öğrenecek olun sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir program mutlaka vardır.

İngiltere ve Kanada’da LSI Genç Öğrenciler için Programlar

11-17 yaş arası gençler için küçük gruplar ya da bağımsız kültürel ve sosyal faaliyetler heyecan verici İngilizce dil becerilerini geliştirmek için idealdir. Toronto, Brighton, Chichester ya da Londra’da dil okullarından birini seçin ve bir yaşam süresi deneyiminin keyfine varın.

Boş zaman etkinlikleri ve öğretim yöntemleri özellikle gençler için tasarlanmıştır. Young Learner’s programı içerisinde dünyanın her yerinden diğer gençler ile arkadaş olmak için harika bir yoldur. LSI tüm yetenek ve seviyelerine uygun dil kursları sunmaktadır.

İngiltere

LSI Brighton’da Genç Öğrenciler İngilizce Programları
LSI Chichester de Genç Öğrenciler İngilizce Programları

LSI Londra Genç Öğrenciler İngilizce Programları Hampstead

LSI Londra Kingston ‘daki Genç Öğrenciler İngilizce Programları