London School of Business Finance Lisans Üstü Sertifika programları

LSBF İngiltere Londra’da bulunan kampüsünde lisans mezunu öğrencilere, birçok alanda sertifika programlarıyla kaliteli eğitimi uygun fiyata sunmaktadır, eğitim kalitesiyle ve köklü geçmişiyle İngiltere’nin en ünlü okulları arasında yer almaktadır.

Lisans eğitiminizi tamamladınız, kariyer planlaması aşamasını da geride bıraktınız, şimdi sırada en uygun yerden başlama zamanı geldi, işte tam da bu noktada LSBF size rakiplerinizden bir adım daha önde başlama fırsatı veriyor. Nasıl mı? Program süreleri 1 hafta ile 15 hafta arasında değişen sertifika eğitimlerinde, finans, management, marketing ve daha bir çok alanda eğitim seçenekleri konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Aramızda planladığı kariyer hedefine doğru ilerlemeye başlamış olanlarımız da var, hedefinize daha hızlı ulaşmaya ne dersiniz? İş deneyimi olan öğrencilerimize  Advanced Certificate sahibi olma şansı tanıyorken, bu programda alacağınız dersleri seçme olanağına ve tercih ettiğiniz alt derslerin başladığı tarihte eğitime başlama şansınız olacaktır, her bir alt ders beş gün süresinde biteceği için minimum beş günlük bir eğitim ile ders içeriğine göre sertifikanızı alma hakkına da sahip olacaksınız. Bu sayede sahip olduğunuz işi bırakmak zorunda kalmadan izin döneminizi hem Londra seyahati, hem  de Cv’nize ekleyeceğiniz önemli bir eğitim belgesiyle değerlendirebilirsiniz.

Türk öğrenciler de Avrupa’dan gelen öğrencilere uygulanan ücretlendirme tarifesi kapsamındadır. Program detaylarını aşağıdaki tablomuzdan inceleyebilirsiniz, daha detaylı bilgi için danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

LSBF Sertifika Progamları