Montreal’de ikinci dil olarak İngilizce ve Fransızca öğretmen için kurulan Linguista 29 yıllık deneyimiyle bugün Montreal, Ottawa ve Toronto’daki okullarında eğitim vermektedir.
Linguista’nin pedagojik deneyimi Kanadalı devlet  ve iş adamlarından tüm dünyadan 1  gafradan 48 haftaya kadar dil eğitimi için gelmiş uluslar arası öğrencilere geniş bir yelpazededir. Geniş öğrenci portföyü Linguista’nın kendileri için özel hazırlanmış eğitimini alır. Linguista öğrencileri dili kullanmada güven kazanacaklar. Linguista öğrencilerin Kanada’nın 3 muhteşem kentinde İngilizce veya Fransızca becerilerini kazanacakları destekleyici ve güvenli ortamı sunar.

Linguista  Kanada Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • Mini Grup yoğun programlar
  • Kişiselleştirilmiş  programlar
  • Kombinasyon programları
  • Sınav Hazırlık programları

Linguista  Okulları 

Montreal : 
3,5 milyon nüfusuyla Montreal dünyanın en büyük iki dilli şehirlerinden biridir. Kanadalılar da kendi ikinci dillerini geliştirmek için uluslar arası öğrencilerle sürekli iletişim içinde olurlar.

Ottawa :
Kanada’nın başkentidir. Muhteşem parkları, komşulukları, ulusal tarihi mirasıyla ünlü bir şehirdir. Kanada’nın en hızlı büyüyen şehirdir ve burada yaşayanlar çok yüksek hayat standartlarıyla kıskandırır.

Toronto : 
Toronto Kanada’nın en büyük şehridir. Ziyaretçilerine dünya kalitesinde eğlence sunar. Etnik çeşitliliği ve çok hızlı büyüyen ekonomisiyle uluslar arası kültür ve iş merkezi haline gelmiştir.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0212 236 57 93 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.