İrlanda’nın en kökü ve saygın dil okullarından birisi olan Linguaviva Dublin İrlanda Dil Okulu, değişik milletlerden oluşan kusursuz bir ekibe sahiptir. Georgian’da merkezimizde öğrencilerine sıcak ve samimi bir ortamda en iyi dil eğitimini vermeyi hedeflemektedir. Öğretmenler için öğretmen eğitimi ve sınavlara hazırlık programları da sunmaktadır. Aile yanı konaklama konusunda özenle seçilmiş ailelerin yanına öğrencileri yerleştirmektedir aile yanı konaklama dışında öğrenci yurtlarında konaklama imkanı da sunmaktadır. Dublin City Centre’da “Kaliteli İngilizce” üyesidir

Dublin İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Liffey Nehri’nin ağzında ülkenin doğu kıyısıın orta keminde ve Dublin kontluğunun merkezinde yer almaktadır. Vikinglerin merkezi şehridir. Orta Çağ’dan günümüze irlandanın başkenti konumundadır.

Dünyanın yaşanabilir şehirleri arasında yer almaktadır. Avrupa’da paris ve londra’dan sonra en çok ziyaret edilen şehirlerdendir. Ülke ılıman bir iklime sahiptir. Kışları yumuşak, yazları ise serin geçmektedir.

Linguaviva İrlanda Dil Okulu

Linguaviva İrlanda Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

  • UCD Öğrenci Yurdu Konaklama
  • Aile Yanı Konaklama
  • ‘El Carmen’ Oda ve Kahvaltı

Linguaviva İrlanda Dil Okulunda Öğrenci Yaşamı

Birçok milletten değişik öğrenciler ile kaynaşabileceğiniz harika bir ortam.

Öğrenciler, Dublin ve surroundings.The okul şehir dışında şehir ve hafta sonu gezileri ilgi yerlere ziyaretler düzenler aşina olma yardım edilmektedir. Her ay, yeni bir broşür bu gezilerin ayrıntıları ile yazdırılır.

Linguaviva İrlanda Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

  • İş İngilizcesi
  • Genel İngilizce

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0212 236 57 93 Mail:info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.