Linguarama Londra Dil Okulu

Linguarama, Avrupa’da 20 farklı merkezde profesyoneller ve iş insanları için dil eğitimi ve kültürel programlar düzenlemektedir. Marcus Evans Linguarama 1971 yılında kurulmuştur. Amacı her zaman insanlara kaliteli ve verimli bir dil eğitimi verebilmek için en iyi koşulları sunmak olmuştur. Mümkün olduğunca her öğrencinin kişisel ihtiyaçlarına uygun, modern iş dünyasının sorunlarına çözüm üreten bir yaklaşımla eğitim programları tasarlanmaktadır.

Linguarama, Avrupa’nın en büyük iş dili ve iletişim eğitimi organizasyonlarından biridir:

*Avrupa’da 20 merkezde eğitim
* Dünya çapında her yıl 2000 kurumsal firmanın seçimi
* İş ve profesyoneller için uzman eğitimde 40 yılı aşkın deneyim
* Farklı amaçlar ve hedefler için 30’un üzerinde dilde eğitim deneyimi
* Kültürel farkındalık eğitimi ve uzman iletişim programlarında uzmanlık

İngiltere’de Profesyonel İngilizce dil eğitimi

İş İngilizcesi – Profesyonel İngilizce

Linguarama Ingiltere’nin önde gelen dil eğitimi kuruluşlarından biridir. İş İngilizcesi ve Profesyonel İngilizce’de uzmanlaşan Linguarama, hem bireysel hem de küçük gruplara kurslar sunuyor. Katılımcılar İngiltere’de geçirdikleri süre zarfında İngilizceyi günün her dakikasında kullanarak ve pratik yaparak maksimum fayda sağlıyorlar.

İngiltere’de Linguarama ile eğitim alan katılımcılar dünyanın dört bir yanından benzer düşünceye sahip profesyonellerle bir araya gelme ve çalışma imkanını elde etmektedirler. Her yıl 60’dan fazla ülkeden katılımcıyı gerçek bir uluslararası ortamda ağırlama imkanı buluyor.
Linguarama’da bir eğitim aldığınız her zaman sıcak karşılanacağınızdan, profesyonel bir hizmet düzeyi ile karşılaşacağınızdan ve İngiltere’de geçireceğiniz  süre zarfında en iyi sonuçları elde etmeniz için gereken yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bireysel Öğretim – Business Track Programmes
Grup Öğretimi – Executive Group Programmes
Uzman Grup Programları – Specialist Group Programmes

Avrupa’da Linguarama Eğitim Merkezleri


Alicante, Amsterdam, Barselona, Berlin, Köln, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Leipzig, Londra, Lyon, Madrid, Milano, Münih, Paris, Roma, Stuttgart, Turin

Yabancı Dil Programları 

* Bireysel Eğitim – Yabancı Diller
* Kurumsal Grupları – Yabancı Diller
* Geliştirme Programları
* Temel Dil Serisi
* Test ve Danışmanlık
* Fransa’da Fransızca
*Almanya’da  Almanca
* İtalyanca İtalya
*İspanya’da  İspanyolca
*Hollanda’da Hollanda

Kültürel Yeterlilik Eğitim Seminerleri

Belirli Kültürler veya Bölgeler Üzerine Bir Odaklanma
Sonuç: Katılımcılar hedef kültürde iş değerleri ve tutumları hakkında bilinçli bir farkındalığa sahip olurlar. Potansiyel tuzakların farkında olarak yanlış anlamaları önlemek ve başarı stratejileri ile silahlanacaklardır.

Londra’nın merkezindeki programlar:

* Uluslararası Kültürler çapında etkili çalışma
* Hint Meslektaşlar, Müşteriler ve Tedarikçilerle etkili çalışma
* Çinli Meslektaşlar, Müşteriler ve Tedarikçiler ile etkili çalışma

Ayrıca, bu seminer tek bir şirket ve organizasyon ihtiyaçlarına göre olabilir. Sunulan diğer programlar  şunlardır:  Amerikalılar, Japonlar, Brezilyalılar, Almanlar, İtalyanlar, Fransız ve İspanyollarla etkili çalışma.

Yukarıdaki seminerler hem imalat ve perakende sektöründe önemli gıda gruplarına, Havacılık, Telekom ve İlaç şirketlerine, küresel muhasebe ve hukuk firmalarına verilmektedir.

  • Kültürel Yeterliliğe Giriş


Sonuç: Katılımcıların farklı iş durumları aralığında müşteri ve iş arkadaşları ile iletişimlerinde etkinliğini maksimize etmek mümkün olacaktır.

  • Yer değiştirme Paketleri


Sonuç: Yer değiştirmelerin daha başarılı olma olasılığı vardır. Katılımcılar yeni kültürüne daha kolay uyum, yeni ortamlarına daha çabuk yerleşir ve daha verimli çalışır.

  • Çok Kültürel Takımlarda Çalışma

Sonuç: Katılımcılar çok kültürlü bir takımda sinerji koşum öğrenecek, çatışma olmadan etkili amaçlarına ulaşmakları sağlanacak.

  • Kültür ve İş Becerileri


Sonuç: Katılımcılar iş becerileri farklı kültürlere yaklaşıldığında haberdar olacak uluslararası müzakerelere katılımda istihdam için yararlı stratejiler ile donatılmış olacak.

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon : 0216 348 4838 Mail :info@realegitim.com

Tüm dil okulu fiyatlarının listesini görmek için tıklayın.