Lexis English Sydney Dil Okulu

Sydney’de dil eğitimi almak ve öğrenci olmak herkesin mutlaka yaşamak isteyeceği farklı bir deneyimdir. Avustralya’nın en büyük şehri olan Sydney, dünyanın her yerinden her yıl 40.000’den fazla öğrenci tarafından tercih ediliyor. Ünlü plajları, doğal güzellikleri, dünyanın her mutfağına has lezzetler, sanat, spor etkinlikleri gibi herkesin zevkine uygun zengin aktivite çeşitleri ile Sydney;  öğrenci olmak en sıra dışı yurtdışı eğitim tercihlerinden biridir

Sydney’de dil eğitimi alan öğrenciler, New South Wales Sanat Galerisi ve Modern Sanatlar Müzesi’nin ücretsiz sergi, konser gibi etkinliklerine katılabilir, Sydney’deki turistik mekanları ziyaret edebilir, okyanusta sörf yapabilirler. İngilizce dil eğitimi için Sydney’i tercih eden öğrencileri bambaşka bir dünya bekliyor.

Lexis English Sydney dil okulu, Sydney’in şehir merkezinden feribotla sadece 15 dakikalık mesafede olan Manly plajında yer almaktadır. Şehrin karmaşa, gürültü ve kalabalığından uzakta ama istendiğinde birkaç dakikada ulaşılabilecek konumda olan okul, öğrencilere hem eğitim ile tatili birleştirme hem de olağanüstü güzelliklere birkaç adım uzaklıkta eğitim alma şansı tanıyor.

Avustralya’da sörfün başlangıç noktası olan Manly Plajı, eğlenceli ve her lezzetten bir çok mutfağı barındıran restoran ve barlar bölgesine sahiptir. Öğrenciler burada arkadaşları ile kaliteli vakit geçirebilir veya Avustralya öğrenci vizesi ile birlikte elde ettikleri full-time çalışma izinlerini kullanabilirler. Öğrencilerin en çok çalıştıkları alan olan restoran ve kafeler okullara çok yakın mesafede bulunur. Öğrenciler böylece  çalışma izinlerini en rahat şekilde değerlendirmiş olurlar.

Lexis English,  verdiği kaliteli eğitimle Avustralya’daki en iyi üniversite ve kolejler ile iş birliği içerisindedir. Bu sayede Lexis English Sydney dil okulunda İngilizce eğitimi aldıktan sonra Avustralya’da sertifika, lisans ve yüksek lisans programlarına IELTS puanına ihtiyaç duymadan erişebilirsiniz.

Lexis English Sydney Dil Okulu Öğrencilerine Hangi İmkanları Sunuyor?

 • Eşsiz Manly Plajına bakan 2 büyük teras ile okyanusun keyfini çıkarma
 • Öğrencilere ayrılmış dinlenme odalarında rahat koltuklar, büyük bir televizyon, netflix erişimi imkanları ile arkadaşlarınız ile birlikte kaliteli ve güzel vakit geçirerek İngilizce öğrenme imkânı
 • Okulun açık ve kapalı alanlarında kullanıma açık ücretsiz Wi-Fi hizmeti ve öğrenci kullanımında bilgisayar odaları ile istediğiniz bilgiye her an erişme imkanı,
 • Modern, teknolojik ve aydınlık sınıflar
 • Konaklama, vize, yarı zamanlı iş fırsatları gibi her konuda öğrencilere destek olan personeller
 • Ücretsiz kahve ve çay olanağı ile tam ekipmanlı öğrenci mutfağı
 • Dinlenme odaları ve terasların yanında öğrencilerin vakit geçirebilecekleri ufak bir avlu
 • Spor ve gezi aktivitelerinin yanında öğleden sonraları için seminer ve ek dersler
 • Tüm seviyeden öğrencilerin kullanabileceği okuma, yazma, dinleme ve konuşma kaynaklarına sahip kütüphane
 • Avustralya’da çalışma için gerekenler, nerelere başvurmanız gerek, nasıl başvurular yapmanız gerek ve iş ilanlarını değerlendirebileceğiniz ‘Lexis Work Shop’ programı

Lexis English Sydney Dil Okulu İngilizce Programları

 1. Genel İngilizce
 2. Focus Cambridge Eğitim Programı
 3. Premium Küçük Grup Eğitimi Programı
 4. Cambridge CPE İngilizce Yeterlilik Programı
 5. Cambridge C1 Advance CAE İngilizce Yeterlilik Programı
 6. Cambridge B1  FCE İngilizce Yeterlilik Programı
 7. Tam Zamanlı Genel İngilizce Eğitim Programı
 8. Yarı-Zamanlı Genel İngilizce Eğitim Programı
 9. Lexis Mesleki Eğitim Kursları
 10. Küçükler için Yaz Okulları

Sosyal Aktiviteler

Sydney ve dünyanın en ünlü plajlarından olan Manly Plajı, Avustralya’da sörf sporunun doğduğu yerdir. Sydney’de dil eğitimi alan öğrencilerin eğitim ve tatillerini birleştirme imkânı sunar.

Lexis English Sydney Dil okulu hafta sonu ve öğleden sonralarında öğrencilerin dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinebilecekleri, İngilizcelerini kalıcı hale getirebilecekleri, kendilerine yeni şeyler katabilecekleri etkinlikler ve seminerler düzenler.

Konaklama Seçenekleri

Aile yanı Konaklama

Lexis English Sydney dil okulu, Avustralya Kültürünü yakından görmek isteyen öğrenciler için en uygun aileyanı konaklama hizmetini sunar. Seçilen aileler ve ev özellikleri öğrencilerin en mutlu olacakları şekilde özenle seçilirler. Şehir merkezine ortalama 45-60 dakikalık uzaklıkta olan Avustralya aileyanı konaklamalar hem Avustralya kültürünü yakından görme hem de sıcak bir ortamda İngilizcenizi kalıcı hale getirme imkanı tanır.

Öğrenci Yurtları

Avustralya’ya dil eğitimi için gelen diğer uluslararası öğrenciler ile birlikte konaklayabileceğiniz bu konaklama türünde, öğrenciler daha bağımsız ve sosyal bir ortamda olurlar. Lexis English Sydney Dil okuluna genellikle yürüme mesafesinde bulunan yurtlar internet erişimi, kullanıma açık mutfak, çamaşırhane gibi hizmetleri de bünyesinde barındırıyor.

Tanıtım Videosu

Lexis English Sydney Harita Konumu

 

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0216 348 48 38 Mail:info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.