Langports Language Centre Sydney Dil Okulu

Sydney’de dil eğitimi almak için her yıl binlerce öğrenci Avustralya’ya gidiyor. Yurtdışı eğitim seçenekleri arasında en çok parlayan ülkelerden biri olan Avustralya, öğrencilere evlerinden uzak güvenli ve fırsatlarla dolu bir öğrencilik hayatı sunuyor. Sydney dil okulları öğrencilerinin sadece okulda değil yaşamın içinde de İngilizcelerini kalıcı hale getirmeleri için şehrin her olanağını değerlendirirler. Sydney’de dil eğitimi alan öğrenciler hem kaliteli dil okulları hem de eğlenceli bir öğrencilik hayatı ile İngilizce dil eğitiminin yanında unutulmaz anılara da sahip olurlar.

Langports Language Centre Sydney dil okulu, 3 katlı ve dil eğitimi için özel tasarlanmış bir okuldur. Sydney’in en büyük alışveriş, yemek, ve eğlence merkezlerinden biri olan Darling Limanının tam merkezinde yer alır. Bütün toplu taşıma araçlarının hemen yakınındaki okul, şehir merkezine sadece 10 dakikalık yürüyüş merkezinde, Sydney’in en güzel yerlerinden birindedir. 2004 yılından beri 72 milletten 32.000’den fazla öğrenciye eğitim veren Langports Sydney dil okulu, Education Starts online değerlendirme platformunda Avustralya’nın en iyi dil okulu olarak değerlendirilmiştir.

Avustralya’da dil eğitimi alan öğrenciler eğitim süreleri boyunca Full-time bir çalışma iznine sahiptir. Avustralya’da hem çalışıp hem de dil eğitimi alan öğrenciler hayatın bir parçası olarak İngilizce öğrenimlerini çok daha ileriye götürebilirler. Yerel hayata uyum sağlayan öğrenciler İngilizcenin kültürünü de tanıyarak oldukça kalıcı bir öğrenim sağlarlar. Langports Sydney dil okulu, Avustralya’da çalışma izninin öğrenciler için ne kadar önemli olduğunu bilir. Öğrencilerine Avustralya’daki çalışma koşulları, iş seçenekleri, nasıl iş aranabileceği gibi anahtar noktalarda yardım eden okul, bu izni en doğru şekilde değerlendirmelerini sağlar.

Avustralya’daki en iyi üniversite ve kolejler tarafından tanınan okul, akademik geçiş programları ile Dil eğitimi sonrası Avustralya’da yüksek lisans, lisans ve sertifika programlarına katılabilmeniz için yeterli gerekliliği sağlar. Langports Sydney dil okulu, gelirinin tamamını Langports Vakfı aracılığı ile dezavantajlı çocuklara yardım etmek için kullanmaktadır.

Langports Language Centre Sydney Dil Okulu Eğitim Programları

 1. UFO İngilizce Kursu
 2. Cambridge Flexi Kursu
 3. Cambridge FCE Kursu
 4. Cambridge CAE Kursu
 5. Akademik İngilizce Kursu
 6. IELTS Hazırlık Kursu
 7. IELTS Flexi Akşam Kursu
 8. TOEIC+
 9. İngilizce + Demi Pair Kursu
 10. İngilizce + Staj Kursu
 11. İngilizce + Gönüllülük Kursu
 12. Gymglish – Online İngilizce Kursu

Neden Langports Language Center Sydney Dil Okulu Tercih edilmeli?

 • Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar yenilikçi ve verimli İngilizce eğitimi
 • UFO İngilizce Programı ile genel İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilere güçlü ve zayıf yönlerine göre tasarlanmış kişiselleştirilmiş İngilizce eğitimi sunar.
 • En fazla 16 öğrenci ile birlikte 23 geniş, tam teknoloji ile entegreli, doğal ışıklı sınıflarda eğitim verilir.
 • Haftada 25 saatlik İngilizce Eğitimi ile yoğun bir eğitim programı
 • Sınav hazırlık kursları öğrencileri ihtiyaçları olan skorlara ulaşmaları için destekler.
 • Her yıl ortalama 50 farklı milletten öğrenci ağırlayan okulda küresel bir çevre edinebilir ve dünyanın her yerinde arkadaş sahibi olabilirsiniz.
 • 90 yılı aşkın tecrübe ile uluslararası öğrencilere en iyi eğitim yöntemini sürekli geliştirerek yönetici ve eğitmenlerden eğitim alırsınız.
 • Avustralya’nın en iyi dil okullarından biri olduğu defalarca ödüller ile kanıtlanmıştır.
 • Öğrencilerin ayda sadece 15 AUD ile yararlanabilecekleri spor salonu
 • Bilgisayar, dinlenme, oyun alanları ile kampüs dışında olduğu kadar kampüs içinde de oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
 • Avustralya’daki Üniversiteler ve kolejlere geçiş hakkı ile eğitiminize sınava girmeden devam edebilirsiniz.

Sosyal Aktiviteler

Avustralya’da dil eğitimi alan öğrenciler sadece okul içinde değil dışında da eğitimlerine devam ediyorlar. Okulun her güne bir etkinlik ile dolu olan sosyal programı her türlü zevke uygun aktiviteler ile okul dışı öğrenmeyi destekler nitelikte. Sörf derslerinden hayvanat bahçesi gezilerine, bumerang boyamadan festivallere kadar herkesin katılabileceği aktiviteler sunan okul, dinleme, okuma, yazma ve konuşma kulüpleri gibi kulüp etkinlikleri de düzenler.

Konaklama Seçenekleri

Langports Sydney Konaklama Seçenekleri

Aile yanı Konaklama

Bir dili öğrenmenin en iyi yöntemi o dilin konuşulduğu kültürü bilmektir. Aileyanı konaklama ile Avustralya’da yaşayan aileler ile birlikte kalarak hem Avustralya kültürünü yakından görebilirsiniz hem de İngilizcenin gerçek hayatta nasıl konuşulduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Öğrenci Rezidansları

Avustralya’da dil eğitimi alırken evinden uzak ve bağımsız bir hayat düşünen öğrencilerin en mutlu oldukları Öğrenci Rezidansları, öğrencilere diğer uluslararası öğrenciler ile birlikte konaklayarak birçok arkadaş edinme ve farklı kültürleri aynı anda tanıma imkanı sağlıyor. Öğrencilerin kendi yemeklerini kendileri yapabilecekleri bu konaklamalarda çamaşırhane, internet gibi hizmetler se vardır.

Sydney’deki Öğrenci rezidansları arasında:

 • Modern Öğrenci Apartmanları
 • Redfern Öğrenci Apartmanları
 • Chatswood Öğrenci Apartmanları
 • Potts Point Öğrenci Apartmanları
 • Surry Hills Pansiyonu bulunmaktadır.

Tanıtım Videosu

 

Langports Language Centre Harita Konumu

Başvuru için Bilgi İstek Formumuzu doldurabilirsiniz. Danışmanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Okul hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. Telefon: 0216 348 48 38 Mail:info@realegitim.com

Tüm dil okullarının fiyat listelerini görmek için tıklayın.